Jak to działa
Przejdź do gry Tennis Mania
Tennis Mania
5.0 1 1905 0
15.04.2018

A gdyby tak rzucić wszystko i zagrać w tenisa?

Będąc fanem tenisa ziemnego, każde słówko "tenis" przykuwa uwagę. Nie inaczej było w tym przypadku, dlatego nie mogłem przejść obojętnie obok wirtualnej propozycji tenisa ziemnego jaką jest Tennis Mania. Tym razem nie muszę jednak ubierać się, brać sprzętu, jechać, rozgrzewać się, czy też w bardziej ekonomicznej wersji brać pada i odpalać gry - wystarczy zalogować się i już można zaczać grę.

Wróćmy jednak do dzisiejszego gościa, który nazywa się Tennis Mania.

Rejestracja przebiega błyskawicznie. Podajemy adres e-mail oraz hasło, po czym wypełniamy krótką charakterystykę naszego zawodnika. Możemy także potwierdzić maila, dzięki czemu dostaniemy dodatkowe punkty, ale nie jest to konieczne. Po błyskawicznym wstępie przechodzimy do tego co najważniejsze - gry, a właściwie treningu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Naszym opiekunem podczas pierwszych kroków (a właściwie uderzeń) w Tennis Manii będzie Monica.
Wskaże nam jak serwować, poruszać się po korcie, a także returnować - odbierać serwis przeciwnika. Sterowanie jest banalnie proste. Klasyczny "wasd" zamienny na strzałki. Za uderzenie odpowiada spacja, shift lub kliknięcie myszką. Aby nadać piłce kierunku musimy do przycisku odpowiedzialnego za odbicie dodać strzałkę kierunku. Prawda, że proste?

Po skończonym treningu ukazuje się nam mapka świata gry.
Naszym początkowym zadaniem będzie zbudowanie takich miejsc jak baza treningowa, kort centralny oraz budynek odpowiedzialny za naszą karierę. Po wybudowaniu będą to regularnie odwiedzane przez nas miejsca, na których będzie opierać się nasza gra. Korty wyglądają na prestiżowe, a przynajmniej na korty główne turniejów rangi ATP. Oby tak było zawsze!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po wybraniu przeciwnika zaczynamy mecz!
W tym momencie startuje nasza kariera. Głównym zadaniem będzie rozwijanie umiejętności wirtualnego tenisisty, wykonywanie zadań oraz oczywiście wygrywanie jak największej ilości spotkań. Tak jak w prawdziwym tenisie punkty rankingowe rosną, gramy na coraz trudniejszych turniejach, na których nasi przeciwnicy są znakomicie dysponowani, a ich ogranie nie sprawia już takiej łatwości jak wcześniej.

Gra jest osadzona w miłej dla oka scenerii. Nie zabrakło takich smaczków jak głos sędziego głównego informujący nas o wyniku, sędziów liniowych krzyczących "out!", a także wyświetlacza pokazującego prędkość serwisu.

Tennis Mania nadaję się zarówno dla wielbicieli tenisa chcących skosztować życia tenisowego profesjonalisty, jak i osób, które są nowicjuszami w świecie królewskiej gry.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Frikoo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
2

League of Legends League of Legends strategie gry na różnych liniach w trybie 5v5

Poradnik Sieczken
3

Stick Fight: The Game - recenzja

Recenzja PanPillager
4

Roblox Roblox - Czy ta gra nie jest niesamowita?

Recenzja Kitsuni
5

Rynsztunek Wiedźmin 3: Dziki Gon

Poradnik Patryk2205
6

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 2 Trening umiejętności w walce

Poradnik PowrWolf
7

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
8

War Thunder Samoloty, czołgi i jeszcze raz samoloty - czyli recenzja War Thunder!

Recenzja Unowski
9

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
10

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
Chat