Jak to działa
Przejdź do gry TERA Europe
TERA Europe
5.0 1 1021 0
17.06.2017

TERA, czyli zostań bohaterem

Koreańska produkcja studia Bluehole ,,TERA" to bardzo popularny tytuł w świecie gier MMORPG. Wydany 1 maja 2012 tytuł szybko podbił serca graczy. Jest to przełomowy MMORPG z wielu względów, Koreańczycy postarali się w cudowną oprawę graficzną, która niestety obciążyć potrafi nawet średniej klasy sprzęt i wprowadzili celownik. Zwykłe ataki trzeba było celować, a nie jak w innych tytułach tylko zaznaczyć. Ataki zasięgowe miały ograniczenie zasięgu, nawet magia zrobiona jest w myśl skillshotów.
W grze można wykupywać dany teren pod swoją gildię! Rozbudowany system walki między graczami (PvP) i ogromne zróżnicowanie przeciwników dają nam wiele radości i brak monotonni. Nie możemy zapomnieć o ogromnych bossach, którzy górują nad nami i tłuką nas jak mięso na obiad. Posiadają dopracowane modele, a ich ataki i umiejętności nie są ciągle takie same.
Co do przedmiotów, w grze możliwy jest handel, lecz wiele najpotrzebniejszych przedmiotów, w tym bronie i zbroje, można kupić u NPC za walutę zwykłą lub z misji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na początku musimy oczywiście stworzyć postać i tu miłe zaskoczenie, ogrom możliwości sprawia, że nasza postać prawie na pewno będzie unikatowa. Do wyboru mamy 13 klas postaci, które dzielą się na różne role (Support, Melee DPS, Ranged DPS, Tank). Musimy także wybrać jedną z 7 dostępnych ras, ten wybór jest istotny, bo każda rasa ma specjalną umiejętność, które czasem pasują najlepiej do danej klasy. W przypadku klasy Gunner można wybrać konkretne rasy, bo inne są zablokowane.
Rozgrywka od początku narzuca nam jak ważne są misje do zdobywania coraz wyższych poziomów i nowych przedmiotów. Tutaj nie ma jak w Metinie, nie siedzisz w jednym miejscu godzinami, tylko misje, misje i jeszcze raz misje. Fabuła w takich grach nigdy nie gra ważnej roli, ale wątki główne mają ciekawy sens.
Przyjemne sterowanie i sensowne umiejętności, ciekawy system gry dają nam niesamowite wrażenia, najlepsze doświadczenia są z gry ze znajomymi. Jedyny minus to to co na początku wydaje się fajne, podróże między mapami, ładny lot pegazem przez czasoprzestrzeń, która kryje ładowanie nowej mapy i przenoszenie tam postaci (szybkość tego zależy od łącza i sprzętu), a później tylko długi okrężny lot dookoła danego miasta, którego nie da się przewinąć, potrafi za którymś razem zacząć wkurzać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra mimo kilku lat na przysłowiowym karku jest dalej na wysokim poziomie co potwierdza liczba graczy i nowi zapaleńcy zaczynający przygodę. Grafika na poziomie rewelacyjnym, gameplay również tylko te nigdzie nie spieszące się pegazy. Gra jest naprawdę warta polecenia dla każdego, nie da się na niej zawieść. Prawdziwe dzieło MMORPG, koreańskie studio wykonało świetną robotę i mimo mikro płatności można spokojnie wyżyć nie płacąc ani grosza. Tym co chcieli by zapłacić gra oferuje wiele ciekawych rzeczy, które mimo wszystko nie dadzą kolosalnej przewagi nad zwykłymi graczami.
Zapraszam was do dołączenia do tego świata, do świata z gry TERA, przyjmie was z otwartymi ramionami i nie będziecie chcieli wyjść. Wciągnie was i będziecie zadowoleni, z czasu poświęconego na rozgrywkę ze znajomymi. Pamiętajcie gdy lecicie pegazem możecie iść zrobić sobie kawę czy nalać soku.
Udanej przygody w tym wspaniałym świecie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Rinkashimikito

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
4

Fortnite Budowanie, Dojeżdżanie, High Ground

Poradnik ziom510xxx
5

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
6

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
7

Playstation 3 - Czy dalej warto być jej posiadaczem?

Poradnik LiquidSnake
8

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
9

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
10

Elsword Online Poradnik dla Aishy - czarodziejka

Poradnik Sayonare
Chat