Jak to działa
1.0 1 333 0
27.07.2018

The Crew 2 - recenzja

The Crew 2 to gra wydana w tym roku na PC oraz konsole. Jest to druga część ścigał ki samochodowej, której głównym atutem miała być ogromna mapa Stanów Zjednoczonych oraz elementy MMO. Powiem, tak jeden z tych atutów twórcom się powiódł i chyba ci, którzy mieli docenienia z jedyną dobrze wiedzą który.

Zacznijmy od fabuły pierwsza część opierała się, na znanym schemacie rozpracowywania gangu wyścigowego przez infiltracje człowieka wykorzystywanego przez policję. Nie była to opowieść zbyt mądra czy ciekawa, ale dawała nam powód, dla którego się ścigaliśmy. A tu mamy grupkę młodych ludzi, którzy ścigają się po to, by być sławnym i lubianym i to sprawia wrażenie jakby, gra na siłę chciałaby być, „młodzieżowa”, a to męczy. Ponadto brak tu policji a wszystkie wyścigi pomimo rozwalania co popadnie wydają się legalne.
Mam wrażenie, że twórcy chcieliby, gra była wesoła i relaksująca a gracz nie zaśmiecał sobie głowy jakąś policją. Widać szczególnie w trybie wyścigu gdzie, jeśli popełniamy dużo błędów to sztuczna inteligencja przeciwników zwalnia tak, abyśmy mogli ją dogonić, dzięki czemu przeciwnicy są albo tuż za nami lub przed niezależnie od tego, jak jedziemy. Poza tym zastosowano kolejne ułatwienie w postaci szybkiej podróży w jedynce, aby ją odblokować, trzeba było najpierw pojechać do danej lokalizacji. Tu na start możemy, przenieść się gdzie chcemy po to, by coraz szybciej brać udział w wydarzeniach, które są sensem tej gry. By, je odblokować należy kupować odpowiednie pojazdy, które są w pełni licencjonowane, dlatego o realistyczny modelu zniszczeń możemy zapomnieć. Aktywności jest bardzo sporo tak, że każdy znajdzie coś dla siebie i nie brak tu perełek takich jak wyścigi po oblodzonych szczytach czy na orientację w terenie.

To, czym dwójka miała różnić się od pierwszej części jest to, że do gry dodano samoloty i łodzie. Co prawda ułatwia to eksploracje, ale aktywności do tych maszyn są zbyt powtarzalne.
. Niewątpliwą zaletą jest oczywiście jeszcze większa, ładniejsza i bardziej dopracowana mapa, chociaż miasta mogłyby być ciut lepszej jakością czasem zdarza się tak, że dotrzemy w jakieś niedostępne miejsce takie, jak statua wolności i się zapadniemy. Niestety tradycyjnie wiele do życzenia pozostawia tryb multiplayer czekanie na przeciwnika trwa zbyt długo, a jeśli już kogoś znajdziemy to jest,zwykle jedna osoba dlatego by, bawić się online niezbędne jest posiadanie paczki znajomych. Ogólnie gra sprawia wrażenie niedopracowanej zapewne zobaczymy kilka update-ów, ale martwi mnie to wypuszczanie gier przed dopracowanie ich licząc tylko na hype.

Podsumowanie:
Plusy:
-Dużo ciekawych niezłych aktywności przeplatanych z powtarzalnymi.
-Wiele wiernie odwzorowanych licencjonowanych modeli pojazdów.
-Ogromny zróżnicowany wiernie odwzorowany teren Stanów Zjednoczonych.
-Przyjemny model jazdy.
-Jakieś tam dialogi i fabuła.
-Dużo części i modyfikacji.
Minusy:
-Niedopracowany tryb multiplayer.
-Liczne niedoróbki.
-Brak policji.
-Mikropłatności.
-Trochę zbyt wysoka cena.
Ocena końcowa 6.8/10.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Wojtekiusz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
5

Star Stable JAK WYGRYWAĆ MISTRZOSTWA W STAR STABLE?

Poradnik Lesbiss
6

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
7

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
8

Hero Zero Jak zbierać oponki w Hero Zero?

Poradnik MaxxY
9

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
10

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
Chat