Jak to działa
4.3 6 102 0
03.11.2020

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Wprowadzenie!

Hej ! Dziś chciałabym napisać poradnik pt. "Jak zacząć rozgrywkę" w The Sims 4. Zapraszam do czytania.Simy!

Po pierwsze, żeby zacząć rozgrywkę musisz stworzyć Simów, lecz według mnie jak chcesz grać uczciwe bez kodów stwórz jedną lub jednego Sima. Bo później i tak Simy mogą przygarnąć dziecko lub znaleźć partnera lub partnerkę i założyć rodzinę.Działka jaką wybrać?

Najlepiej wybierz mała i tanią, żeby nie stracić wszystkich pieniędzy.Dom, jak nie stracić szybko pieniędzy na jego budowę?

Pamiętaj, że w The Sims 4 też płaci się rachunki i musisz zostawić z 2-3 tyś na rachunki. Gdy masz jednego Sima zbuduj mały domek w którym zmieści się : sypialnia, mały salon z kuchnią i malutka łazienkę. Również polecam zrobić mały ogródek, żeby posadzić rośliny i łatwo zarobić pieniądze czyli Simoleony.

Kariera, jak ją zdobyć i pracować, żeby jej nie stracić?

Zdobycie kariery, czyli inaczej wybranie jej. Wybierz karierę gdzie twój Sim ma najbardziej rozwiniętą umiejętność jak np. gotowanie i wybierasz karierę związaną z umiejętnością Sima. Żeby nie stracić kariery, a awansować musisz wykonywać zadania i rozwijać umiejętności jak są pokazane w okienku z pracą. W okienku z pracą jest też taki pasek i on pokazuje jak nasz Sim pracuje i również ten pasek może decydować o zwolnieniu z pracy, aby pasek rósł musisz kliknąć na Sima gdy jest w pracy "pracuj ciężko" i szybciej możesz awansować.Rodzina!

Żeby założyć rodzinę, jak już wspominałam na początku potrzebujesz partnera lub partnerki, również żeby być gotowym na taką rodzinę musisz dobrze zarabiać, żeby utrzymać swoją rodzinę, bo gdy nie będziesz płacił/a rachunków zabiorą ci prąd i wodę z tym da się jeszcze żyć, lecz później przychodzi komornik i zabiera Ci rzeczy.


Dzieci. . .

Dzieci można je stworzyć lub zaadoptować. Pamiętaj, że dzieci w Simsach może zabrać opieka społeczna wiec radzę się tymi dziećmi opiekować, a nie je głodować jak to niektórzy robią. Gdy już twoje dzieci staną się młodymi dorosłymi osobami, mogą zamieszkać same i stworzyć swoją rodzinę. Czyli będziesz robić to samo co z pierwszą rodziną, lecz tu jest w drugiej rodzinie łatwiej bo możesz przelać trochę pieniędzy na dziecko i wtedy można wybudować lepszy dom, nawet można sobie pozwolić na basen!Zakończenie

Mam nadzieję, że mój poradnik na temat "Jak zacząć rozgrywkę" w The Sims 4, się spodobał i, że ktoś użyje tych porad. Chciałabym się jeszcze zapytać czy lubicie bardziej poradniki czy recenzje, dodatków w Simsach? Podzielcie się swoją opinią na temat oraz czy wam się podobał mój artykuł. Ja dziękuje i życze wam miłego zbierania bananków oraz miłego dnia! ;)

4.3 (głosów: 6)
Art napisany przez xOliwicia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
2

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
5

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
6

Margonem Jak wzbogacić się w grze Margonem?

Poradnik Kardianox
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
8

Roblox Top 5 Najlepszych Symulatorów na Robloxie

Poradnik Mivi51
9

CSGO Prime (B2P) Który pistolet lepszy? - USP-S VS P2000

Poradnik JestemKacper
10

Brawl Stars Gra zwana Brawl Stars

Tutorial Baldi191
Chat