Jak to działa
4.3 6 375 0
03.11.2020

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Wprowadzenie!

Hej ! Dziś chciałabym napisać poradnik pt. "Jak zacząć rozgrywkę" w The Sims 4. Zapraszam do czytania.Simy!

Po pierwsze, żeby zacząć rozgrywkę musisz stworzyć Simów, lecz według mnie jak chcesz grać uczciwe bez kodów stwórz jedną lub jednego Sima. Bo później i tak Simy mogą przygarnąć dziecko lub znaleźć partnera lub partnerkę i założyć rodzinę.Działka jaką wybrać?

Najlepiej wybierz mała i tanią, żeby nie stracić wszystkich pieniędzy.Dom, jak nie stracić szybko pieniędzy na jego budowę?

Pamiętaj, że w The Sims 4 też płaci się rachunki i musisz zostawić z 2-3 tyś na rachunki. Gdy masz jednego Sima zbuduj mały domek w którym zmieści się : sypialnia, mały salon z kuchnią i malutka łazienkę. Również polecam zrobić mały ogródek, żeby posadzić rośliny i łatwo zarobić pieniądze czyli Simoleony.

Kariera, jak ją zdobyć i pracować, żeby jej nie stracić?

Zdobycie kariery, czyli inaczej wybranie jej. Wybierz karierę gdzie twój Sim ma najbardziej rozwiniętą umiejętność jak np. gotowanie i wybierasz karierę związaną z umiejętnością Sima. Żeby nie stracić kariery, a awansować musisz wykonywać zadania i rozwijać umiejętności jak są pokazane w okienku z pracą. W okienku z pracą jest też taki pasek i on pokazuje jak nasz Sim pracuje i również ten pasek może decydować o zwolnieniu z pracy, aby pasek rósł musisz kliknąć na Sima gdy jest w pracy "pracuj ciężko" i szybciej możesz awansować.Rodzina!

Żeby założyć rodzinę, jak już wspominałam na początku potrzebujesz partnera lub partnerki, również żeby być gotowym na taką rodzinę musisz dobrze zarabiać, żeby utrzymać swoją rodzinę, bo gdy nie będziesz płacił/a rachunków zabiorą ci prąd i wodę z tym da się jeszcze żyć, lecz później przychodzi komornik i zabiera Ci rzeczy.


Dzieci. . .

Dzieci można je stworzyć lub zaadoptować. Pamiętaj, że dzieci w Simsach może zabrać opieka społeczna wiec radzę się tymi dziećmi opiekować, a nie je głodować jak to niektórzy robią. Gdy już twoje dzieci staną się młodymi dorosłymi osobami, mogą zamieszkać same i stworzyć swoją rodzinę. Czyli będziesz robić to samo co z pierwszą rodziną, lecz tu jest w drugiej rodzinie łatwiej bo możesz przelać trochę pieniędzy na dziecko i wtedy można wybudować lepszy dom, nawet można sobie pozwolić na basen!Zakończenie

Mam nadzieję, że mój poradnik na temat "Jak zacząć rozgrywkę" w The Sims 4, się spodobał i, że ktoś użyje tych porad. Chciałabym się jeszcze zapytać czy lubicie bardziej poradniki czy recenzje, dodatków w Simsach? Podzielcie się swoją opinią na temat oraz czy wam się podobał mój artykuł. Ja dziękuje i życze wam miłego zbierania bananków oraz miłego dnia! ;)

4.3 (głosów: 6)
Art napisany przez xOliwicia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
3

Star Stable Recenzja koni #1 - Koń Fryzyjski

Recenzja GRACIA
4

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
5

Rust (B2P) Poradnik Przetrwania - Rust

Poradnik BajteQ
6

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
7

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
8

Ultimate Custom Night

Recenzja Mariuszna
9

"Detroit: Become Human"- Gra, czy może nasza przyszłość?

Recenzja Bananel.junior1
10

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
Chat