Jak to działa

Titan Siege

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Titan Siege

Lubisz świat, w którym widać, że ktoś garściami czerpał z różnych mitologii? W takim razie najwyższy czas, żebyś poznał Titan Siege i przejął kontrolę nad własnym bohaterem, z którym przemierzysz rozległe uniwersum osadzone w klimatach mitycznej fantastyki!

Świat Titan Siege to kraina, która stała się polem bitwy dla dwóch frakcji Tytanów. Długie lata waśni i zaciekłych konfliktów sprawiła, że ziemia pokryła się mrocznym chaosem, a ostatnim bastionem nadziei są dla niej ludzie.

Wybierz jedną z dostępnych klas: możesz tu grać jako wojownik, mag, kapłan, władca żywiołów, czy zabójstwa. Każda z tych profesji jest wyposażona we własny zestaw umiejętności, a także dedykowane komplety uzbrojenia, których inna klasa nie może nosić. W miarę swojego postępu w grze zobaczysz, że otworzą się przed Tobą nie tylko nowe możliwości rozwoju postaci, ale przede wszystkim wejdzies do niezbadanych dotąd terenów Titan Siege.

To właśnie element eksploracji i zdobywania doświadczenia jest w tej grze MMORPG siłą wiodącą. Na rozległych terenach spotkasz niezależne jednostki prowadzone przez komputer - te zazwyczaj zlecają Ci zadania, które mogą Cię zaprowadzić do lochów z potężnymi bossami. Każdy kolejny poziom to większy potencjał bojowy Twojej postaci, nowe zwoje, ekwipunek bojowy i inne korzyści płynące z gry w Titan Siege.

W świecie inspirowanym mitologiami z każdego zakątka świata spędzisz też trochę czasu na rozgrywce PvP. To bardzo brutalny świat, w którym inni bohaterowie mogą Cię w każdym momencie zaatakować, a kiedy nas pokonają, możemy zostać obrabowani z naszego dobytku - działa to też z wzajemnością, dlatego jeśli jesteś pewny swoich umiejętności, to nie czekaj dłużej i już dziś wejdź do świata tytanów!

pełny opis gry
Screeny
Titan Siege screenshot1 Titan Siege screenshot2 Titan Siege screenshot3 Titan Siege screenshot4 Titan Siege screenshot5 Titan Siege screenshot6 Titan Siege screenshot7 Titan Siege screenshot8 Titan Siege screenshot9 Titan Siege screenshot10
Video

Titan Siege wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • AMD / Inter 2.0GHz
 • 2 GB
 • ATi Radeon HD 6250 / NVIDIA GeForce 6600
 • 8 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat