Jak to działa

Total Battle: Tactical War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Total Battle: Tactical War

To jedna z najlepszych obecnie gier strategicznych, która od samego początku zawładnęła sercami miłośników rozgrywek tego rodzaju. Już dziś zmierz się z najpotężniejszymi wojownikami gry i stań się mistrzem Total Battle: Tactical War!
Total Battle: Tactical War polega na utorowaniu sobie drogi do zostania wszechpotężnym władcą świata rozgrywki. W tej strategicznej grze będziesz mógł każdego dnia podejmować kolejne działania, by odzyskać swoje miasto i przywrócić mu dawną świetność! W rozgrywce będą pojawiać się również różnego rodzaju stworzenia, które trzeba będzie po drodze eliminować. Nieoczekiwane sytuacje i ciekawy przebieg gry sprawią, że na pewno wciągniesz się na wiele godzin gry. Nie czekaj więc, tylko już dziś zacznij atakować i rujnować zamki, a także wzmacniać swój ekwipunek zaklęciami lub klejnotami, by stać się najpotężniejszym władcą Total Battle: Tactical War! Tysiące dobrze wyszkolonych żołnierzy z całą pewnością pomoże Ci odnieść upragnione zwycięstwo i wspiąć się na sam szczyt. Pamiętaj jednak o tym, że świat Total Battle opiera się nie tylko na sile fizycznej. Będziesz musiał bowiem w grze przeprowadzać także liczne negocjacje, by skutecznie jednoczyć ze sobą setki miast. Total Battle: Tactical War to ponadczasowa strategia, która zapewni Ci wiele godzin emocjonującej zabawy!
Wojna wymaga władcy, który będzie niesamowitym strategiem. To właśnie Ty możesz stanąć na czele swojej armii i wygrać wojnę. Koniecznie odpal więc Total Battle: Tactical War i udowodnij wszystkim, jak duże masz umiejętności strategiczne!

pełny opis gry
Screeny
Total Battle: Tactical War screenshot1 Total Battle: Tactical War screenshot2 Total Battle: Tactical War screenshot3 Total Battle: Tactical War screenshot4 Total Battle: Tactical War screenshot5 Total Battle: Tactical War screenshot6 Total Battle: Tactical War screenshot7 Total Battle: Tactical War screenshot8 Total Battle: Tactical War screenshot9 Total Battle: Tactical War screenshot10
Video

Total Battle: Tactical War wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat