Jak to działa
Przejdź do gry Travian
Travian
5.0 1 1011 0
01.05.2022

Travian to ciekawa gra

Travian to gra przeglądarkowa, w której budujemy swoją wioskę, a następnie ulepszamy ją, tak by była największa i najpotężniejsza na serwerze. Można podbijać inne wioski, bronić się, szkolić żołnierzy, i rozbudowywać swoje budynki w osadzie. Mamy też swojego bohatera. Jego poziom można podnosić na różne sposoby. Na przykład budując struktury w swojej wiosce i odbierając za to nagrody. Albo wysyłając go na wyzwania, z których może przynieść jakieś ciekawe przedmioty. Mogą to być:

- plastry,

- księgi mądrości,

- bandaże,

- zwoje (które są cenne, bo podnoszą poziom bohatera),

- miecze, tarcze, zbroje,

- i inne rzeczy.

Każda z tych rzeczy ma swoje wykorzystanie. Jeśli robicie zadania z Travian na bananki.pl , to warto zbierać zwoje, gdyż po przekazaniu bohaterowi podnoszą jego poziom, a o to chodzi w zadaniach. Ja zrobiłem wszystkie zadania na bananki.pl z tej gry, i dostałem łącznie 200 bananów (no, z tym artykułem to 300) i jestem zadowolony.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ale zacznijmy od początku. Gdy zarejestrujemy się, mamy do wybrania kilka narodowości, którymi możemy grać. Są to: Galowie, Rzymianie, Germanie, Egipcjanie i Hunowie. Niektóre są dla początkujących graczy, a inne dla zaawansowanych lub grających agresywnie. Ja wybrałem Galów, bo czytałem Asteriksa i Obeliksa, więc uznałem że Galowie będą spoko. Następnie rozbudowujemy budynki w swej wiosce na lepsze poziomy, a z tego dostajemy nagrody w postaci surowców i expa dla naszego bohatera. Chciałem jeszcze wspomnieć, że jak zdobędziemy lepszy poziom na bohaterze, to możemy zmienić jego umiejętności na wyższe. Czyli siłę, wzmocnienie obrony wioski, wzmocnienie ataku, i produkcję surowców. Jeśli ktoś zaatakuje naszą osadę, to nasz bohater może zginąć. Dlatego dobrze jest wybrać opcję, aby się schował podczas najazdu. Ale wtedy macie mniejsze siły (bohater to koks siłacz) więc jest większa szansa na zdobycie łupów przez przeciwnika (zabierze wam surowce). Sami musicie zdecydować. (:

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

A więc w Travianie można: Rozwijać osadę, budować kolejne, robić budynki, podbijać inne wioski, oazy, wysyłać naszego ziomka na wyzwania, szkolić wojsko, zdobywać surowce, grabić znajomych, wspierać znajomych, podnosić poziom bohatera, ale przede wszystkim: dobrze się bawić. Travian to jedna z lepszych gier przeglądarkowych, jakie w życiu widziałem. Dodatkowo zdobywa się na niej bananki świetnie się bawiąc. Dlatego zachęcam Was abyście również zagrali w tą grę, bo moje pisanie tutaj może być niczym w porównaniu z tym co zobaczycie w samej grze!

(Jeśli macie zas ustawiony na czas serwera, to pokazuje on złą godzinę, więc w ustawieniach zmieńcie to na czas lokalny)

Dzięki za wszystkie oceny i opinie, na dole podam jeszcze link do gry (rejestracji) i link na bananki.pl gdzie logując się stamtąd zaczynacie zadania i zdobywacie bananki . Cześć! (:


https://onlinegame.travian.pl

https://www.bananki.pl/gry/travian-20/


Życzę miłej gry.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PanPillager

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Co oferuje nam aktualizacja 3.8 w Genshinie?

Recenzja alexia2224
2

BlockStarPlanet Recenzja gry blockstarplanet

Recenzja ok2157
3

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
4

League of Legends League of Legends strategie gry na różnych liniach w trybie 5v5

Poradnik Sieczken
5

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
6

Star Stable Recenzja Koni Arabskich 3 Generacji.

Recenzja Zuzanna Kurzeja
7

Roblox Roblox - Czy ta gra nie jest niesamowita?

Recenzja Kitsuni
8

League of Legends Warwick bóg lifesteala

Poradnik TOXICxHENTAI
9

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
10

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
Chat