Jak to działa
Przejdź do gry Trove
Trove
5.0 1 3886 0
22.12.2017

Jak szybko i łatwo zdobywać FLUX'a?

Cześć! W tym poradniku spróbuję pomóc wam w zdobywaniu Flux'a. Jak pewnie wiecie flux jest czymś w rodzaju waluty w grze "Trove". Bez niego niemożliwe jest craftowanie jakichkolwiek bohaterów i skrzyń oraz ulepszanie itemów, ale spokojnie dziś przedstawię wam 2 sposoby na zdobycie tej cennej waluty.

1. Loot Collector (DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH)
W grze istnieje takie urządzenie jak "Loot Collector". Po przywołaniu domku na którejś z działek możemy wycraftować go w "novie crafting bench". Kiedy już go postawimy możemy wrzucać tam niepotrzebne nam itemy. Im lepszą broń lub przedmiot przerobimy tym więcej Flux'a dostajemy. Jeśli jednak usunęliście coś czego nie chcieliście stracić możecie oczywiście go odzyskać za nieco większą kwotę. Bardzo dużo Flux'a dostajemy za przedmioty specjalne wypadające z specjalnych i bardzo rzadkich bossów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. "MarketPlace" (DLA BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH GRACZY)
"Shapestone ore" jest bardzo łatwym do zdobycia surowcem. Znajduje się na prawie każdym biomie i we wszystkich jaskiniach znajdujących się na mapie.. Możemy go wydobywać za pomocą lasera (Tab -> PPM). W marketPlace (od dwudziestego level mystery) możemy sprzedać dziesięć sztuk tego surowca za ok. dziewięćdziesiąt flux'a, co oznacza, że za sto takich dostaniem prawie tysiąc Flux'a (a dokładnie 900). Tak samo jest w przypadku "Robotic Salvage" (który dropi na biomie Neon'owym). Marketplace jest to sposób dla bardziej zaawansowanych graczy, ponieważ jak wcześniej było wspomniane MarketPlace jest od dwudziestego poziomu Mystery. Sprawa wygląda tutaj podobnie jak do loot collectora. Im lepszy item tym większą kwotę jesteśmy wstanie uzyskać poprzez sprzedaż.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
(+ DODATKOWY SPOSÓB DLA KAŻDEGO) Dodatkowym sposobem jest otwieranie wszystkich skrzyń, ponieważ często dropi nam z nich duża ilość flux'u. Jedną ze skrzyń z której możemy wydropić bardzo dużo Flux'a jest Chaos Chest. Nawet z "Gem Chestów" dropi Flux. Mało, ale zawsze coś prawda? Według mnie jest to najlepszy sposób na zdobywanie flux'a w początkowych fazach gry.

W okresie świątecznym czasem są "EVENT'Y" kiedy zdobywamy X2 flux'a.

Widzę, że wytrzymaliście do końca. Dzięki za przeczytanie mojego artykuły mam nadzieję, że pomogłam wam w zdobywaniu najprawdopodobniej upragnionego przez was Flux'u. Jeśli macie jakiś problem z jego zdobywaniem lub z grą Trove to zapraszam do pisania do mnie we wiadomościach prywatnych. Chętnie odpowiem na nurtujące was pytania :D! To do zobaczenia w następnych artykułach.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez aligdansk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Co możemy zobaczyć w prawdziwym Gothic 4 ?

Poradnik Mikros06
2

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
3

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
4

Minecraft 16 serwerów Minecrafta

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
5

Hero Zero A great hero, not a zero!

Recenzja SuperTasia
6

Blankos Blankos Block Party - co to za gra?

Recenzja Tu sekretariat!!!
7

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Star Stable SSO Recenzja | Trochę o grze dawniej i teraz.

Recenzja Roksanasara
9

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
10

League of Angels Heaven's Fury Prosty i przyjemny sposób na dużo bananków czyli League of Angels Heaven’s Fury

Recenzja KaErEle
Chat