Jak to działa

Undermaster

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Undermaster

Wejdź do fantastycznego świata Undermaster i stwórz swój własny loch, do którego sprowadzisz najbardziej pokręconych mieszkańców podziemi. Przebywaj z koboldami, przybij piątkę goblinom i przyglądaj się, jak czarnoksiężnicy doskonalą swoje umiejętności w bibliotece. W tej darmowej grze przeglądarkowej jesteś prawdziwym władcą podziemi!

Undermaster to przeglądarkowa gra, w której udasz się na wyprawę do mrocznych podziemi i właśnie tam zbudujesz i rozwiniesz swój własny loch. Podczas swojej przygody ze światem Undermaster poznasz wielu niezależnych bohaterów, którzy pomogą Ci w rozbudowywaniu dungeona. Koboldy przydadzą się przy rozbijaniu ścian przed kładzeniem nowych płyt. Wraz z pojawieniem się pierwszych elementów budowy, w lochu pojawią się pierwszy mieszkańcy.

Tutaj każdy z zamieszkujących Twój dungeon jest zależny od siebie. Wiecznie głodne gobliny ciągle gmerają w swoich warsztatach, dlatego bardzo doceniają przygotowywane przez koboldy steki. Z kolei wampiry wolą krwiste pożywienie, dlatego lepiej wysłać je na łowy. Inaczej ci upiorni krwiożercy mogą chcieć pożywić się biednymi koboldami, co spowoduje spadek siły tych drugich. Sukubusy – demonki motywujące mieszkańców do szybszej pracy – potrzebują miłości, dlatego powinieneś zadbać o wszystkie potrzeby swoich pomocników. Planuj, myśl strategicznie i zarządzaj swoją posesją. Słowem – cokolwiek robisz w tej przeglądarkowej grze, rób to z głową.

Zwiedzaj pomieszczenia swoich mieszkańców i poznaj ich życie. Obserwuj, jak czarnoksiężnicy zgłębiają swoją wiedzę w bibliotekach, poznaj tajniki efektywnej motywacji Sukubusa i zajrzyj do warsztatu goblinów, żeby sprawdzić, jakie znowu nowinki przygotowują!

Strach jeszcze nigdy nie był tak zabawny i wciągający. Zarejestruj się z poziomu przeglądarki i graj zupełnie za darmo!

pełny opis gry
Screeny
Undermaster screenshot1 Undermaster screenshot2 Undermaster screenshot3 Undermaster screenshot4 Undermaster screenshot5 Undermaster screenshot6 Undermaster screenshot7 Undermaster screenshot8 Undermaster screenshot9 Undermaster screenshot10
Video

Undermaster wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat