Jak to działa
Przejdź do gry Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans
5.0 1 3900 0
26.07.2017

Początki gry, jak zacząć?

War of Clans jest to gra, która polega na rozbudowywaniu swojego terenu i walki z innymi graczami. Na samym początku gry znajdujemy się w naszej wiosce - teren który będziemy rozbudowywać przez całą grę. Znajduje się na nim kilka budynków. Są to podstawowe budynki, potrzebne każdemu, aby rozgrywka się toczyła. dzięki nim dostajemy różnego typu surowce potrzebne do budowania innych budynków, lub tworzenia mieczy, zbroi i wyżywienia całej osady. Tych budynków nie znajduje się wiele. Z biegiem czasu musimy je wybudować. Budowanie najlepiej rozpocząć tak, aby zgadzało to się z misjami. Dzięki temu, budynki powstaną i jeszcze przejdziemy misje za które odbierzemy wszelkiego rodzaju surowce. Przechodzenie tych misji jest niezbędne do uzyskiwania cennych budulców. Nasz pusty plac szybko zapełni się od budynków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nie polecam Wam budować ich w nieokreślonej liczbie, tak jak wam się wydaje że będą bardziej lub mniej potrzebne. Wykonując misje zapełnimy cały plac tak jak należy. Jest to poczęści zaplanowane przez twórców gry, aby nikt nie sparaliżował swojej wioski już na starcie. Po zapełnieniu placu budynkami kolejnym krokiem do potęgi będzie ich ulepszanie. Każdy budynek należy ulepszać. Na początku będziemy czekać niewiele aż osiągnie kolejny poziom. Każdy gracz może za darmo przyśpieszyć ulepszanie, jeśli czas wynosi mniej niż 5 minut. Na początku wydaje się to niepotrzebne, jednak jest to bardzo pomocne, szczególnie dla początkujących graczy. Z biegiem czasu ulepszanie trwa coraz dłużej. Do dyspozycji mamy wtedy specialne karty, które otrzymujemy za wykonywanie misji. Potrafią one znacząco skrócić czas ulepszania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ostatnim etapem naszej gry jest produkcja wojsk. W zależności jak mamy rozbudowane farmy kuźnie i innego typu budynki możemy produkować coraz więcej i coraz lepsze wojska. Służą nam one do podbijania i rabowania cudzych wiosek. Musimy się liczyć także z tym, że wróg posiada również dobrze rozbudowane wojsko. Ataki najlepiej przeprowadzać z bardzo duża ilością oddziałów a także z pomocnym dla nich sprzętem. Przewagę nad oddziałami wroga możemy również uzyskać ulepszając drzewko, w którym są wszelkiego rodzaju bonusy, które podnoszą waleczność naszego wojska. Gra nie jest trudna. Gra się w nią bardzo przyjemnie, a samouczek do wszystkiego nas wprowadza. Możemy również zakupić cenne materiały w sklepie, doładowując specialną walutę gry. Możemy za nią kupić dosłownie wszystko, także tarczę ochraniającą nas przed atakami wroga.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jak szybko wbić level?

Poradnik bananamother
2

Trzy najlepsze DLC do Euro Truck Simulator 2

Recenzja virusekbanan
3

The Sims 4 - Mody, które koniecznie musisz pobrać - Twarz

Poradnik Sylwiszel
4

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge - recenzja

Recenzja PanPillager
5

CSGO Prime (B2P) Poradnik Counter Strike Global Offensive

Poradnik ENZO_GAEMING123
6

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - poradnik

Poradnik smiesznie
7

League of Legends Poradnik junglera/ zaawansowany jungling

Poradnik pk_14
8

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
9

Najpopularniejsze gry 2019.

Recenzja TurboBagiety
10

Recenzja gry Pet Party

Recenzja Kacper12361838
Chat