Jak to działa
Przejdź do gry War Robots
War Robots
5.0 1 1845 0
03.07.2018

War Robots - wady i zalety

War Robots jest świetną grą na nudę. Teraz jest dostępna na platformę Steam, ale spotkać ją możemy również w Google Play czy Apstore. Różna między grą na telefonie, a komputerze nie jest ogromna. Na telefonie kiedy nie potrafimy wykonać misji możemy obejrzeć reklamy, dzięki czemu pasek z zadaniem przybliży się ku końcowi. Na komputerze natomiast misję możemy zastąpić inną. W oczy rzuca się płynność rozgrywki - na telefonie podczas starć z kilkoma robotami możemy mieć problemy, telefon nie będzie w stanie płynnie przetworzyć wybuchu rakiet lub strzał innych robotów. Tego problemu nie zobaczymy na komputerze, w grę gra się płynnie i bez żadnych zarzutów. Zaletą gry są niewielkie wymaga sprzętu, z czym mają problem coraz to nowsze gry, potrzebujące jak najlepszego sprzętu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do wad gry należy zaliczyć mnóstwo mikropłatności. Kupując komponenty, zdobywamy najlepsze roboty w grze, które bez problemu poradzą sobie z tymi kupionym ze sklepu za pieniądze z gry. Ceny za komponenty są bardzo wysokie, a kupno robota to olbrzymi wydatek. Niektóre kosztują ponad 500 zł. Podobny problem wstępuje z dokupieniem złota - za ogromną kwotę możemy dokupić mało złota, przez co itak na nic nie będzie nas stać. W samej natomiast rozgrywce nie ma wad ani zalet. Nasza wygrana zależy od naszej drużyny, oraz czy warunki zwycięstwa zostaną spełnione - zniszczenie jak najwięcej robotów, opanowanie punktów kontrolnych.
Kolejną wadą są najlepsze bronie, które również są tylko do kupienia i poradzą sobie z każdym przeciwnikiem na odległość oraz na krótki dystans.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kwestia broni nie jest jednoznacza. Do kupienia są bardzo dobre, lecz na te "darmowe" nie ma co narzekać. Wszystko zależy od tego, jakim sterujemy robotem, jaką ma umiejętność specialną oraz jakimi i ile ma miejsc na broń - dużych, małych, czy też średnich. Kolejną kwestią są mapy. NIektóre nie są dobrze przemyślane i posiadając robota, którym walczymy na krótki dystans możemy mieć problem kiedy po drodze nie ma osłon a przeciwnik ma broń dalekiego zasięgu. Ważne jest, aby mieć do dyspozycji robota z bronią dalekiego i bliskiego zasięgu. Na polu bitwy nie polecam robotów lekkich - mają mało pancerza oraz posiadają mało miejsca na broń, a zwykle tylko na małą i średnią. Robotami sprawdzającymi się w boju są średnie i duże.
Napiszę poradnik którym lepiej walczyć, a których unikać.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Poradnik Mivi51
2

Najlepsze gry ubieranki

Poradnik Porarzo
3

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
4

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
5

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
8

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
9

10 najlepszych twórców gier według... twórców gier!

Poradnik aligdansk
10

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
Chat