Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
0.0 0 623 0
03.10.2017

Warframe- czyli skradanka MMO

Warframe to gra stworzona przez studio mające już doświadczenie z klimatami science-fiction. Stworzyli między innymi za grę Unreal Tournament, czyli grę Unreal nastawioną na rozgrywki wielkoosobowe.
Po paru innych sukcesach stworzyli jedną z największych MMO-shooter'ów sprzed czasów Destiny. Jednak cały czas przyciąga więcej graczy od wspomnianego Destiny z powodu modelu F2P.

Wcielamy się w jednego z członków rasy zwanej ,,Tenno". Wrogie imperium chce zniszczyć całą naszą rasę, ale dzięki odkrytym zdolnością Tenno są w stanie stawiać opór przeciwnikom. Stajemy się kosmicznym ninja, który musi wykonywać zadania mające na celu osłabienie przeciwnika. Zadania musimy wykonywać na różnych planetach, gdzie dodatkowo dowiadujemy się o ,,pladze" panującej w niektórych placówkach. Nie jesteśmy w tym oczywiście sami...
Grając w tę grę możesz zdobyć 290 Graj
..., ponieważ twórcy stworzyli system kooperacji. Niektórych misji po prostu nie damy rady wykonać w pojedynkę.
Niektóre misje można wykonać po cichu i wtedy możemy wykonać to zadanie o wiele łatwiej, a co ważniejsze z większą satysfakcją.
Bardzo dużo zależy od tego jakich mamy sojuszników. Mogą trafić się dzieci, które odrazu zaczną strzelać do najsilniejszych doprowadzić swoją drużynę do pewnej klęski. Bardzo ważna jest strategi, ponieważ każda postać ma inne mocne i słabe strony, a współpraca polega na zakrywaniu ,,dziur" między nimi.
W pewnym momencie misje stają się tak trudne i zablokowane na trybie ,,bij ile wlezie", że taktyka ogranicza się do tank'a, heal'era i strike'ra. Możemy kontrolować kogo dostaniemy zakładając drużyny lub klany. W drużynie nie może być więcej niż 4 osoby. Dostają one osobny czat i informacje gdzie są.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 330 Graj
Klany mogą posiadać więcej członków, ale założenie klanu jest znacznie bardziej skomplikowane. Dodatkowo dostają bazę, którą mogą ulepszać i dekorować. W ulepszeniach odkrywamy nowe bronie, które w inny sposób są nie możliwe do zdobycia.

Gra jak na model MMO ma bardzo dużo akcji, w której nie tyle liczy się nasz poziom, a zręczność. Czasami goniąc się z czasem dzięki opanowaniu możemy zyskać dwa razy więcej zasobów. Niektóre zagadki możemy rozwiązać tylko szybko reagując i wykonując efektowny parkour.

Gra ma jednak słaby system mikropłatności, ponieważ mimo, że można zapłacić bardzo prosto (np. środkami Steam) to nie jest to tylko kupowanie skórek. Wielu graczy buduje swoją siłę na tym, że płacą za tą grę. Niby nie szkodzi, bo przecież wspierają twórców, a to tylko nagroda. Psuje to jednak równowagę w grze i sprawia, że głównie płatni gracze pną się w rankingach.
Ocena: 7/10
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
3

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
4

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
5

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Chat