Jak to działa
Przejdź do gry Wartime
Wartime
5.0 12 35 0
21.07.2021

Wartime gra przeglądarkowa z możliwością zdobycia bananków

Dzisiaj przedstawię Wam grę Wartime, która niedawno pojawiła się w ofercie dając możliwość zarobienia dodatkowych banaków. Jest to gra od studia EspritGames, które jest znane ze swoich innych produkcji takich jak League of Angels czy Games of Thrones (na temat którego już robiłem recenzję dostępną pod linkiem: https://www.bananki.pl/gry/game-of-thrones-359/game-of-thrones-gra-na-podstawie-filmu-z-opcja-zdobycia-banankow-12638)
Poniżej załączyłem zrzuty ekranu przedstawiające po części wygląd gry, oraz to jak powinien wyglądać poprawnie wykonany zrzut ekranu.

Zacznę może od tego co najbardziej zainteresuje wszystkich, czyli poziomów, które trzeba zdobyć w celu zaliczania kolejnych etapów. Na samym początku musimy zarejestrować się i zdobyć 4-ty poziom, jednak czasami uda się zaliczyć to zadanie bezpośrednio pp założeniu konta i 4-ty poziom nie będzie wymagany. Kolejne zadania to zdobycie 14-go, 20-go i 33-go poziomu. Tak przynajmniej było w moim przypadku, a zrobienie wszystkich zadań wymagało około 1 godziny dziennie przez okres tygodnia. Dlaczego zajęło to tyle? Czytajcie dalej!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gra z pozoru nie wydaje się być skomplikowana, jednak wraz ze zdobywaniem poziomów oraz odblokowywaniem nowych możliwości sprawia tę grę dość ciężką i skomplikowaną. Muszę w tym miejscu przyznać, że mimo wykonania wszystkich zadań oraz byciem przywódcą w grupie (klanie, sojuszu) nie rozgryzłem wszystkich rzeczy związanych z grą. Prawdopodobnie było to spowodowane mnogością pojawiających się misji, wydarzeń, ulepszeń czy darmowych losowań, których było a dokładnie cały czas jest) od groma. Nie pomaga również fakt, że część rzeczy jest możliwa do zrobienia jedynie jeżeli jesteśmy posiadaczami konta premium. Możliwość odbierania lepszych (a nawet jeżeli w niektórych przypadkach "tylko" dodatkowych) czyni z tej gry typowe P2W (Pay to Win). Większe możliwości dla graczy wydających prawdziwe pieniądze na grę można zauważyć już na pierwszych poziomach. Dlatego nie polecam tej gry na dłuższą metę, a jedynie w celu zrobienia misji za bananki, które są warte poświęcenia tej odrobiny czasu na grę (znając zadania możecie poczekać chwilę z wysłaniem zrzutu ekranu z wykonanym zadaniem i poekspić jeszcze trochę, aby później bez problemu zdążyć z kolejnymi zadaniami, szczególnie jeżeli nie możemy grać regularnie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec napiszę jeszcze na czym właściwie polega gra. Naszym zadaniem jest budowa bazy wojskowej, w której mamy do dyspozycji trzy typy sił: wojska lądowe, siły powietrzne oraz marynarkę wojenną. Ponadto mamy do dyspozycji bohaterów wspierających nasze wojska. istnieją również różnego rodzaju ulepszenia pozwalające wzmacniać poszczególne typy jednostek. W samej bazie oprócz rekrutowania i ulepszania jednostek mamy jeszcze możliwość zadbania o nasze finanse poprzez budowę kopalni złota. To tak pokrótce o tym na czym polega gra i jakie daje możliwości. Aby dowiedzieć się więcej polecam zagrać i samemu przekonać się naszych możliwościach w grze, które wzrastają wraz ze zdobywanymi poziomami oraz końcem ochrony dla naszej bazy (możliwość atakowania innych, ale tym samym inni również mogą atakować nas).

Zachęcam jeszcze do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

5.0 (głosów: 12)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

The Settlers Dziedzictwo Królów

Recenzja TurboBagiety
3

League of Legends Tristana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Star Stable Fabuła Star Stable - czy warto?

Recenzja Dzonitaa
5

Margonem Opinia na temat Margonem.

Recenzja Szejmut
6

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
7

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
8

Brawl Stars Opis wszystkich postaci Brawl Stars

Poradnik Janux
9

MovieStarPlanet MSP Jak w błyskawicznym tępie zarabiać Starcoins na MovieStarPlanet

Poradnik [email protected]
10

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
Chat