Jak to działa

Wartune

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wartune

Wartune to darmowa gra dostępna na przeglądarki, która łączy w sobie elementy MMO z klasycznym RPG oraz elementami strategii ekonomicznej. Udaj się na niezapomnianą przygodę i inwestuj zdobyte bogactwo, by rozwijać swoje miasto!

W tej nietypowej hybrydzie MMO i strategii trafisz do świata fantasy, w którym gracze wcielają się w bohaterów. Do wyboru są trzy klasy: rycerz, mag oraz łucznik. Od Twojej decyzji będzie zależał ekwipunek, zestaw zdolności oraz poziom statystyk charakterystyczny dla wybranej klasy postaci. Wszystkie te rzeczy ulepszysz podczas rozgrywki w Wartune.

Lubisz walki toczone w systemie turowym i chcesz się popisać zręcznością? W Wartune możesz spokojnie zaplanować strategię, aby potem wdrażać ją na kolejnych etapach pojedynku. Na ekranie pojawiają się wskazówki dotyczące ruchów, których prawidłowe wykonanie zapewnia dodatkowe punkty ataku. Zbierz grono znajomych i ruszcie razem wykonywać ciekawe misje, zwiedzać lochy pełne groźnych bossów i brać udział w bitwach PvP.

Wartune to nie tylko podróże i pełne emocji przygody - to także gra, w której musisz mądrze inwestować środki zdobyte w walce. Po każdej misji powrócisz do miasta, aby za pieniądze budować nową infrastrukturę, ulepszać budynki i sprawić, by metropolia cały czas tętniła życiem i była przykładem dla pozostałych królestw.

Zarejestruj się za darmo i ciesz się oryginalną produkcją spod skrzydeł studia 7th Road!

pełny opis gry
Screeny
Wartune screenshot1 Wartune screenshot2 Wartune screenshot3 Wartune screenshot4 Wartune screenshot5 Wartune screenshot6 Wartune screenshot7 Wartune screenshot8 Wartune screenshot9 Wartune screenshot10
Video

Wartune wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat