Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 511 0
09.03.2018

Farmerskie życie wolne od zmartwień

Zastanawiałeś się jak wygląda dzień z życia osoby uprawiającej role? Gra wolni farmerzy pozwoli Ci zapoznać się z tą tematyką. Mimo, że nie pokazuje całego procesu roli, czy życia na wsi jest w niej dużo nawiązań do życia rolnika. Każdy może zobaczyć jak trudnym zadaniem jest dostarczenie społeczeństwu żywności. Gra jest przyjemna dla oka oraz relaksująca, ponieważ wszystko dzieje się wolno, jak to na wsi. Dzięki czemu jesteśmy w stanie odprężyć się grając w grę. Jest to gra w której nie możemy czegoś zepsuć. Oczywiście jest konkurencja, lecz to od nas zależy czy chcemy dać się wciągnąć w ten szalony wir konkurencji, walki o pozycje czy też będziemy wieść proste życie i powoli dążyć do rozbudowy naszego biznesu. Gra odbywa się na wielu etapach, także w wielu miejscach, które powoli będą odblokowywane.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze wcielamy się w postać rolnika, który zaczyna z niezbyt dużym zapleczem finansowym tak samo jak większość osób uprawiających ten zawód. Naszym zadaniem jest rozwój swojego małego gospodarstwa do potęgi, która będzie mogła konkurować na rynku globalnym. Początkowo mamy jedną farmę, którą wypleniamy z chwastów oraz kamieni by móc zasiać nasiona i zbierać plony. Dodatkowo gra umożliwia nam hodowlę zwierząt oraz sprzedawanie produktów pozyskanych dzięki tej hodowli. Produkty możemy sprzedawać na rynku w miesicie, lub na naszej farmie, gdy odwiedzi nas klient z określoną listą towarów, które chce zakupić. Możemy mu je sprzedać, lub odesłać go bez zakupów, jeżeli uznamy jego propozycje za nieopłacalną, bo tak też się może zdarzyć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, jeżeli chcesz się odstresować lub zobaczyć jak wygląda dzień osoby, która dostarcza żywność do sklepów ta gra jest dla Ciebie. Istnieje w niej mnóstwo analogi do życia rolnika a zarazem nie oddaje do końca rzeczywistości, dzięki czemu jest miła i relaksująca. Przeniesie Cie do lepszej części tej dziedziny gospodarki, która napędza inne sektory rozwijające kraje na świecie. Mimo, że jest najmniej ważny przecież bez niego nie bylibyśmy w stanie zaspokoić swoich podstawowych potrzeb egzystencjalnych. Tak więc gra zachęca do refleksji nad tym jak ważne jest jedzenie w naszym życiu. Każdy interesujący się tematyką rolnictwa znajdzie w tej grze coś dla siebie, tak samo osoby, które chcą poznać tajniki tej uprawianej od dziejów profesji, która napędza nasze gospodarki.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
2

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
3

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
4

Kody do Skyrim

Poradnik Banankowiec2453
5

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
6

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#]

Poradnik JestemKacper
10

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
Chat