Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
0.0 0 453 0
02.01.2018

Wolni Farmerzy gra o rolnictwie

Wolni Farmerzy.


Gra, świetna, jedyna w swoim rodzaju, można się odstresować, można poświęcić jej wiele godzin świetnej rozrywki. W skrócie na temat gry. Wcielamy się w role farmera ze swoim gospodarstwem. Jak to farmer, zajmuje się swoimi polami, zwierzętami typu - krowy, kury, króliki czy też i kozy. Na polach mamy w zależności od poziomu, zaczynając od marchewek przez kukurydze, kończąc na arbuzach, bądź na papryczkach chili.

Jeśli ktoś lubi takie, wiejskie spokojne klimaty, gra jest w sam raz dla niego, gram w nią już kilkanaście godzin, i wciąż jest sporo do roboty, czyli? Gra świetna na długie zimowe wieczory i nie tylko zimowe. Co tu dużo mówić, żeby tego poznać trzeba samemu zagrać by zrozumieć do czego się tutaj odnosiłem.

Gra ode mnie dostaje dużego plusa, za wszystko, grafikę, soundtrack, klimat.
Grając w tę grę możesz zdobyć 160 Graj
Teraz trochę więcej szczegółów na temat rozgrywki. Jesteśmy farmerami. Mamy swoje gospodarstwo rolne. Sadzimy od marchewek (na które czekamy najkrócej) po różne inne roślinki oraz warzywa. Im cenniejsze (droższe) produkty, tym więcej otrzymamy punktów PD oznaczonych w grze gwiazdką. Są to punkty, które otrzymujemy po tym, jak zbierzemy nasze produkty zasiane na naszym polu. Im ich więcej, jak można się domyślić, tym szybciej wbijemy wyższy level. Przykładowo za kalafiory otrzymamy 92 punkty, natomiast musimy czekać na nie aż 12 godzin, natomiast na marchewki tylko 15 minut, ale otrzymamy tylko 1 punkt. Możemy przyszyć ten proces na dwa sposoby monetami bądź podlewaniem - podlewanie zmniejsza czas o 5% monetki w zależności ile ich użyjemy - 1 monetka 10min, 2 monetki 30min i tak dalej. Ale na plonach się nie kończy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 170 Graj
Mam swój kurnik, i trzy kury. W późniejszych poziomach można dokupić krowy czy też króliki. Ciekawym i intrygującym miejscem na mapie "świata" jest El Fiszando dostępne od 8 poziomu jest to farmoloteria. Raz na dzień możemy odebrać tam gratisowy kupon, który dodatkowo zasili nasze zdobycze w tej grze. Możemy otrzymać z tego przeróżne produkty. Te mniej cenne oraz te bardziej. Wszystko zależy od tego czy w danym dniu akurat będziemy mieli szczęście.

Zmieniając całkowicie temat, czyli przejdźmy na minusy typu - spora ilość okienek z różnymi promocjami, które są upierdliwe bo wyskakuje ich kilka na raz, chwilowe lagi na serwerze, i wszędobylskie monetki, kup monetki by przyśpieszyć tamto, kupić tamto i tak o.

Gra ciekawa gdy się nudzimy, za całokształt gra dostaje ode mnie 7/10 za te minusy które przed chwilą wymieniłem.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez BabciaGD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
6

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
7

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
8

BlockStarPlanet BSP od podstaw-Czym jest BSP? #1

Poradnik HeroM
9

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
10

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
Discord