Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 297 0
24.02.2018

AMX M4 mle. 54 jak ja oceniam ten czołg?

AMX M4 mle. 54 jest dość świeżym francuskim X tierem który spotkał dość dużą falę "hejtu" ze względu na dość słabe statystyki, i jest co prawda tutaj trochę racji, ponieważ są czołgi w drzewku które prezentują się znacząco lepiej np. Super Conqueror. Czołg ten jako nie liczy (AMX M4 mle. 54) z X tierów posiada do zamontowania dwa działa 120mm i 130mm które nie są złe ale ze względu na penetrację jak i DPM (damage per minute) preferuję działo 120mm. Działo to zadaje średnio 400 obrażeń co jest standardowym wynikiem jak na działo 120mm, celność jest wyśmienita jak dla mnie ponieważ na załodze wyszkolonej na 100% to wartość wynosi 0.32, bez perków itd. z perkami i modułami ten wynik mógłby zejść nawet poniżej 0.3 co jest niemalże celnością idealną, do tego mamy krótki czas skupiana działa który wynosi 1.73 przy załodze 100%, tak jak z celnością gdy mamy moduły i perki to ten wynik może być jeszcze lepszy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 780 Graj
Działo prezentuje się fenomenalnie, dodam jeszcze że podczas obrotu wieżą czy czołgiem celownik nie powiększa się znacząco, jest po prostu mały. Mobilność tego pojazdu stoi na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o czołgi ciężkie, ponieważ mamy tutaj max. speed aż 40km/h przy mocy na tonę wynoszącej 15.02, do tego nie najgorsze opory dla gruntu, szybki obrót wieżą, no i nie wspomniałem wcześniej że posiada on 8 stopni opuszczania działa, wynik dobry lecz są lepsze czołgi pod tym względem, i 15 stopni elewacji działa, czyli podnoszenia. Same plusy to więc dlaczego nie ma tego czołgu na CW czy nawet randomach? odpowiedź jest prosta, jak na tak wysoki czołg, bo jest wysoki, coś podobny wysokością do Maus'a, nie ma on zbyt dobrego pancerza, front pojazdu jest dość solidnie opancerzony ale posiada kilka słabych punktów które mogą irytować.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 940 Graj
A są to konkretnie garnki na wieży które są w stanie przebić nawet 7 tiery, no cóż, od przodu to nigdzie więcej się nie wbijemy, chyba że dolna płyta pod dobrym kątem lub gdy strzelamy z golda, to gdzie ten słaby pancerz? Boki i tył pojazdu są w stanie wpuścić strzały z pocisków HE co jest na prawdę smutne, jesteśmy idealnym celem dla artylerii ponieważ jesteśmy duży, pojazdem który na pokrywach silnika czy wieży posiada znikomy pancerz i taka arta jest w stanie łatwo nas przebić i w takich wypadkach tracimy około 1/2 lub 3/4 naszego HP, smutna ale prawda. Ja tym czołgiem gram jak AMX 50B, na początku spokojnie obijam przeciwników moim wspaniałym działem 120mm, które swoją drogą może zejść z przeładowaniem poniżej 10s, przy braterstwie broni, dosyłaczu i wentylacji jesteśmy w stanie osiągnąć 9s przeładowania. Potem przy wykorzystaniu przewagi HP, którą zaoszczędziłem we wcześniejszej fazie bitwy, wykańczam najtrudniejsze dla mnie cele pamiętając o tym że muszę uważać na artę i na przeciwników próbujących mnie objechać. Według mnie ten czołg jest wart swojej ceny, ponieważ ta jego mobilność jak i fenomenalne działo przynosi mi wiele frajdy z gry, aczkolwiek nie polecam tego czołgu osobom mniej zaawansowanym, ponieważ przy złym wykorzystaniu terenu lub przy złym ustawieniu do przeciwnika możemy szybko trafić do garażu, ogólnie czołg wart uwagi.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

CSGO (B2P) Najlepsza mapa z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

Gry o policji

Recenzja Marcel123
4

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
5

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
6

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
7

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
8

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
9

Jak Być Lepszym W Counter Strike: Global Offensive

Poradnik Burixt0n
10

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak szybko zarobić fame i starcoins

Poradnik BiałyBananek
Discord