Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 2238 0
22.02.2018

Czy World of Tanks upada?

Patrząc na to z punktu wieloletniego gracza World of Tanks to mogę śmiało stwierdzić iż ta gra upada. Dlaczego? Odpowiedź jest łatwa, chodzi głównie o sposób prowadzenia tej gry przez Wargaming. Ludzie przestają grać w tą grę i wcale się nie dziwię, ponieważ wprowadzanie jakiś OP czołgów jest bez sensu, co z tego że poświęcimy czas na expienie czołgu, który naszym zdaniem będzie dobry, jak inni kupią OP premke i bez większego skilla są w stanie nas pokonać, taka sytuacja ma się nie tylko z czołgami premium, takie sytuacje również mają miejsce w czołgach które są dostępne dla wszystkich, o niskich tierach już nie wspominając, zrobiłem test i założyłem nowe konto, bez żadnych czołgów premium, konta premium itd. po prostu grałem na wszystkich zwykłych zestawach i bez golda tak jak początkujący gracz. Po godzinie grania stwierdziłem że mam dość.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
A dlaczego miałem dość? Ponieważ czołgi bez załogi i bez tych innych zestawów stają się co najmniej słabe, Wargaming ma dużo do naprawienia w tej grze ponieważ obecnie na niższych tierach nie da się normalnie grać, same pojedyncze jeżdżące jednostki które klepią nas jak dzieci lub zdejmują na strzał, bez sensu, i takie sytuacje nie są tylko na niskich tierach, na wyższych również coś takiego spotykamy, np. dlaczego T69 nie jest chętnie wybierany jako magazynek 8 tieru? Ponieważ ma znacząco lepszego odpowiednika w postaci AMX 50 100 i po co robić takie różnice? Według mnie to każdy czołg powinien być dobry, zbalansowany i przede wszystkim nie powinien być OP. Tak w dużym skrócie powiem jeszcze dlaczego mało chętnie w World of Tanks gram na niższych poziomach i prawie cały czas gram na X tierach, otóż dlatego że MM jest idiotyczny według mnie, VIII prawie nigdy nie są na "Topce", zdarzają się takie bitwy, ale raz na 100 bitew, nie rozumiem kompletnie założenia Wargamingu że czołgi muszą mieć MM +/- 2, BEZ SENSU, teraz pytanie co my zrobimy 4 tierem bez załogi, bez tych zestawów itd. na 6 tierach?? Oczywiście że nic, jesteśmy kompletnie bez użyteczni, tak samo ma się 6 z 8 i czasami 8 z 10, dlaczego czasami? Ponieważ niektóre 8 tiery są OP i mają jakąś szansę na walkę z 10 tierami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Pisać można by tu dużo jeśli chodzi o problemy, a kolejnym, który uświadomię świeżym graczom że nie jest on dopiero teraz ale to już ciągnie się latami, czyli serwery, kochane serwery Wargaming które padają po kilku godzinach grania, i tak było, jest i będzie ponieważ WG jest zdania że nam nie jest potrzebny 3 serwer EU3, gdzie Rosja ma tych serwerów znacząco więcej, nie pamiętam dokładnie ile ale chyba około 8, to jest dla mnie bynajmniej śmieszne. Wargaming wiecznie zapewnia że gra będzie lepsza i że jest lepsza niż w poprzednich latach... hmm gram w WoT'a od 5 lat i smiało mogę powiedzieć że ta gra jest 100 razy gorsza na przestrzeni lat niż wcześniej, jedynie można się zgodzić że gra jest lepsza pod względem grafiki, tu faktycznie grafika jest znacząco lepsza ale grywalność mocno spadła.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Paladins Recenzja Gry Paladins

Recenzja Kubsterr
3

Team Fortress 2 Medyk, czyli drugi TF'owy support!

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
4

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
5

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
6

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
7

Elvenar Elvenar recenzja gry, w której można zdobyć bananki

Recenzja Gremlininio
8

Margonem Jak zarabiać w grze Margonem?

Poradnik Kajsuwej
9

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
10

Estogan Estogan - gry za bananki #5

Recenzja toya_xd
Chat