Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 179 0
26.08.2017

Maus - Po prostu Mysz

Maus jest niemieckim czołgiem ciężkim dziesiątego tieru. Nie trzeba raczej go nikomu przedstawiać, z uwagi na swą popularność. Jest od początku gry jako czubek linii niemieckich czołgów ciężkich. Kiedyś jego przewaga nad innymi pojazdami była bardzo duża. Potem nieco zmalała, a to wszystko za sprawą wprowadzania nowych pojazdów np. artylerii, niszczycieli czołgów. Możliwość kupowania złotych pocisków za kredyty zmniejszyła też rolę jego grubego pancerza. Obecnie czołg jest po tak zwanym buffie, przez co duża cześć graczy odkurzyła go i wyruszyła z powrotem na pola bitwy. Możemy zatem zobaczyć ich więcej. Łatwiej też przez to jest zdobyć pożądane przez, niektórych odznaczenie Pułapka na myszy przyznawane za zniszczenie co najmniej 10 czołgów Pz.Kpfw. VIII Maus. Jest ono dosyć rzadkie, gdyż duża część graczy na nie poluje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 820 Graj
Pz.Kpfw. VIII Maus był niegdyś największym pojazdem w grze. Musiał jednak ustąpić Japończykowi. Wyposażony jest w silnik o mocy 1750 koni mechanicznych co daje 9,26 koni mechanicznych na tonę. Jego maksymalna prędkość wynosi 20 km/h. Co w połączeniu z dużymi rozmiarami sprawia, że jest ulubionym celem artylerii. Mysz posiada działo 12,8 cm Kw.K. 44 L/55. Parametry tego działa są bardzo dobre. Penetracja wynosi 246 / 311 / 65 mm, a uszkodzenia są na poziomie 490 / 490 / 630 punktów uszkodzeń. Przy tym jest bardzo celne. W ciągu jednej minuty potrafi zadać 2 450 punktów obrażeń. Średni czas przeładowania pocisku wynosi 12 sekund. Oczywiście możemy to poprawić stosując dodatkowe moduły czy materiały eksploatacyjne. Warto też wyposażyć się w osłonę przeciw odłamkową, która zniweluje obrażenia zadawane przez artylerie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 990 Graj
Do dyspozycji mamy, aż 3200 punktów wytrzymałości co czyni go najmocniejszym pod tym względem pojazdem. Na koniec zostawiłem pancerz, który wynosi kadłub 200 / 185 / 160 mm, a wieża 260 / 210 / 210 mm. Jest on bardzo duży. Dodając przy tym kąty. Staje się magiczny. Słabym punktem od przodu pojazdu jest przerwa między gąsienicami czy policzki wieży. Na Mausie wręcz powinniśmy stosować technikę side scrap. Co spowoduje, że pociski będą się od nas odbijać. Bardzo groźne dla Mausa mogą być czołgi średnie jak i lekkie, które obecnie mają bardzo dobre parametry. Grając tym pojazdem musimy jak najbardziej starać się wykorzystać jego pancerz. Standardowo odniosę się do gry w plutonie. Pluton złożony z tego typu pojazdów jest ciekawym zjawiskiem na polu bitwy i nie obejdzie się bez echa na czacie. Pojazdem tym gra się świetnie. Polecam go wszystkim bardzo gorąco, jak i jego poprzedników.
Maus - Po prostu Mysz 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Call of War Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Recenzja KociarzGamer
6

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
7

Mass Effect 1 - Brak szacunku

Recenzja LiquidSnake
8

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord