Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 3198 0
26.08.2017

Maus - Po prostu Mysz

Maus jest niemieckim czołgiem ciężkim dziesiątego tieru. Nie trzeba raczej go nikomu przedstawiać, z uwagi na swą popularność. Jest od początku gry jako czubek linii niemieckich czołgów ciężkich. Kiedyś jego przewaga nad innymi pojazdami była bardzo duża. Potem nieco zmalała, a to wszystko za sprawą wprowadzania nowych pojazdów np. artylerii, niszczycieli czołgów. Możliwość kupowania złotych pocisków za kredyty zmniejszyła też rolę jego grubego pancerza. Obecnie czołg jest po tak zwanym buffie, przez co duża cześć graczy odkurzyła go i wyruszyła z powrotem na pola bitwy. Możemy zatem zobaczyć ich więcej. Łatwiej też przez to jest zdobyć pożądane przez, niektórych odznaczenie Pułapka na myszy przyznawane za zniszczenie co najmniej 10 czołgów Pz.Kpfw. VIII Maus. Jest ono dosyć rzadkie, gdyż duża część graczy na nie poluje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Pz.Kpfw. VIII Maus był niegdyś największym pojazdem w grze. Musiał jednak ustąpić Japończykowi. Wyposażony jest w silnik o mocy 1750 koni mechanicznych co daje 9,26 koni mechanicznych na tonę. Jego maksymalna prędkość wynosi 20 km/h. Co w połączeniu z dużymi rozmiarami sprawia, że jest ulubionym celem artylerii. Mysz posiada działo 12,8 cm Kw.K. 44 L/55. Parametry tego działa są bardzo dobre. Penetracja wynosi 246 / 311 / 65 mm, a uszkodzenia są na poziomie 490 / 490 / 630 punktów uszkodzeń. Przy tym jest bardzo celne. W ciągu jednej minuty potrafi zadać 2 450 punktów obrażeń. Średni czas przeładowania pocisku wynosi 12 sekund. Oczywiście możemy to poprawić stosując dodatkowe moduły czy materiały eksploatacyjne. Warto też wyposażyć się w osłonę przeciw odłamkową, która zniweluje obrażenia zadawane przez artylerie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do dyspozycji mamy, aż 3200 punktów wytrzymałości co czyni go najmocniejszym pod tym względem pojazdem. Na koniec zostawiłem pancerz, który wynosi kadłub 200 / 185 / 160 mm, a wieża 260 / 210 / 210 mm. Jest on bardzo duży. Dodając przy tym kąty. Staje się magiczny. Słabym punktem od przodu pojazdu jest przerwa między gąsienicami czy policzki wieży. Na Mausie wręcz powinniśmy stosować technikę side scrap. Co spowoduje, że pociski będą się od nas odbijać. Bardzo groźne dla Mausa mogą być czołgi średnie jak i lekkie, które obecnie mają bardzo dobre parametry. Grając tym pojazdem musimy jak najbardziej starać się wykorzystać jego pancerz. Standardowo odniosę się do gry w plutonie. Pluton złożony z tego typu pojazdów jest ciekawym zjawiskiem na polu bitwy i nie obejdzie się bez echa na czacie. Pojazdem tym gra się świetnie. Polecam go wszystkim bardzo gorąco, jak i jego poprzedników.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Czym jest nadzór i jak uzyskać do niego dostęp?

Poradnik JestemKacper
2

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
3

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
4

Transformice Jak szybko wbić kolejny level?

Poradnik werkunia
5

Project Zomboid - podstawy w grze

Poradnik Emanuel0
6

Genshin Impact - Raiden Shogun

Recenzja kririii
7

Star Stable Co to jest Star Stable Online i jak zacząć grać?

Tutorial Banankowy grac
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja Moviestarplanet

Recenzja Lolastylish1
9

Jak zdobyć darmowe doładowania?

Poradnik Kubsoon243
10

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
Chat