Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 829 0
13.10.2017

Ob.140 opis czołgu pod kontekstem CW

Pewnie wielu z was zastanawia się czy ob.140 jest najlepszym medem w grze, otóż zależy jak na to patrzymy, ponieważ patrząc na czołgi z drzewek to tak, a jeśli weźmiemy również pod uwagę czołgi specjalne to nie. Jeżeli mamy mówić o tych medach specjalnych lepszych od 140-stki to jest tylko jeden, ob. 907, niestety jest to pojazd za kompanie CW (clan wars), który słabsze klany raczej nie zdobędą, ale za to mamy minimalnie słabszego zamiennika w postaci ob.140 dzięki któremu słabsze klany mogą skutecznie stawiać czoła innym klanom. A więc co różni te medy? Ob.140 jak i 907 mają te same działa z tym że 907 ma kilka setnych sekundy szybszy reload no i pancerz kadłuba pod lepszymi kątami, dzięki którym czasami ciężko jest go przebić, wieża w obu pojazdach jest ciężka do przebicia, tylko od frontu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
Jak można zauważyć od.140 ma dobrze skątowaną przednią płytę kadłuba, ale to niestety i tak za mało, w większości przypadków od przodu będą w stanie nas przebić nawet 8 tiery i jakby było tego mało to ob.140 bardzo często ma uszkodzony magazyn po strzale właśnie w przód kadłuba. Maszynka ta niestety od przodu również potrafi się zapalić, nie jest to aż tak bardzo często ale jednak zdarzają się takie przypadki no i nie mogłem o tym nie wspomnieć, otóż pojazd ten (jak na swoje przeładowanie) posiada małą ilość amunicji, bardzo często zdarzyło mi się wystrzelać wszystkie pociski z magazynu. No dobra dość sporo wad jak na "najlepszego" meda w grze, no to dlaczego dowódcy go biorą na CW? Ze względu na jego mobilność, pancerz na wierzy, dobrą wartość kamuflażu i ze względu na przeładowanie działa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
Prędkość maksymalna tego czołgu wynosi 55km/h według mnie przy takim pancerzu jest to bardzo dobry wynik, co prawda kadłub dużo nie odbije ale wieża rekompensuje to wszystko. Przeładowanie działa wynosi poniżej 6 sekund, moja 140-stka ma przeładowanie 5,45 sekund, można oczywiście niżej jeszcze zejść z przeładowaniem, ale zamiast racji bojowych ja preferuję automatyczną gaśnicę. Kamuflaż, jest dobry ale nie do przesady, stojąc za krzakiem z innym medem np. M48 pattonem to prędzej wykryją pattona, dlaczego? bo my mamy znacząco niższą sylwetkę pojazdu, dzięki czemu możemy skutecznie karać wrogów strzelając zza krzaczków, kolejnym atutem którego zapomniałem wyżej wymienić to jest (jak na radzieckie pojazdy) dobra depresja armaty, ob.140 posiada 6 stopni depresji i na prawdę przy grze na wieżę w takim czołgu taka depresja daje bardzo dużo.
I teraz moja opinia na temat czy jego specjalny bliźniak jest zancząco lepszy od niego? Nie, posiadam oba pojazdy i na CW gram jednym jak i drugim, szczerze mówiąc 907 jest lepszy ale nie na tyle aby ob.140 zniknął z pól walk na CW.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Leona build do lola

Poradnik bartey
2

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
3

Gry samochodowe typu drift

Recenzja bartey
4

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
5

Roblox Blox News #1 Black Friday i Zima.

Recenzja kacperleague9
6

CSGO Prime (B2P) Nauka ekonomii w CS:GO

Poradnik Krisulele
7

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
8

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
9

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
10

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
Chat