Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1580 0
13.10.2017

Ob.140 opis czołgu pod kontekstem CW

Pewnie wielu z was zastanawia się czy ob.140 jest najlepszym medem w grze, otóż zależy jak na to patrzymy, ponieważ patrząc na czołgi z drzewek to tak, a jeśli weźmiemy również pod uwagę czołgi specjalne to nie. Jeżeli mamy mówić o tych medach specjalnych lepszych od 140-stki to jest tylko jeden, ob. 907, niestety jest to pojazd za kompanie CW (clan wars), który słabsze klany raczej nie zdobędą, ale za to mamy minimalnie słabszego zamiennika w postaci ob.140 dzięki któremu słabsze klany mogą skutecznie stawiać czoła innym klanom. A więc co różni te medy? Ob.140 jak i 907 mają te same działa z tym że 907 ma kilka setnych sekundy szybszy reload no i pancerz kadłuba pod lepszymi kątami, dzięki którym czasami ciężko jest go przebić, wieża w obu pojazdach jest ciężka do przebicia, tylko od frontu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Jak można zauważyć od.140 ma dobrze skątowaną przednią płytę kadłuba, ale to niestety i tak za mało, w większości przypadków od przodu będą w stanie nas przebić nawet 8 tiery i jakby było tego mało to ob.140 bardzo często ma uszkodzony magazyn po strzale właśnie w przód kadłuba. Maszynka ta niestety od przodu również potrafi się zapalić, nie jest to aż tak bardzo często ale jednak zdarzają się takie przypadki no i nie mogłem o tym nie wspomnieć, otóż pojazd ten (jak na swoje przeładowanie) posiada małą ilość amunicji, bardzo często zdarzyło mi się wystrzelać wszystkie pociski z magazynu. No dobra dość sporo wad jak na "najlepszego" meda w grze, no to dlaczego dowódcy go biorą na CW? Ze względu na jego mobilność, pancerz na wierzy, dobrą wartość kamuflażu i ze względu na przeładowanie działa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Prędkość maksymalna tego czołgu wynosi 55km/h według mnie przy takim pancerzu jest to bardzo dobry wynik, co prawda kadłub dużo nie odbije ale wieża rekompensuje to wszystko. Przeładowanie działa wynosi poniżej 6 sekund, moja 140-stka ma przeładowanie 5,45 sekund, można oczywiście niżej jeszcze zejść z przeładowaniem, ale zamiast racji bojowych ja preferuję automatyczną gaśnicę. Kamuflaż, jest dobry ale nie do przesady, stojąc za krzakiem z innym medem np. M48 pattonem to prędzej wykryją pattona, dlaczego? bo my mamy znacząco niższą sylwetkę pojazdu, dzięki czemu możemy skutecznie karać wrogów strzelając zza krzaczków, kolejnym atutem którego zapomniałem wyżej wymienić to jest (jak na radzieckie pojazdy) dobra depresja armaty, ob.140 posiada 6 stopni depresji i na prawdę przy grze na wieżę w takim czołgu taka depresja daje bardzo dużo.
I teraz moja opinia na temat czy jego specjalny bliźniak jest zancząco lepszy od niego? Nie, posiadam oba pojazdy i na CW gram jednym jak i drugim, szczerze mówiąc 907 jest lepszy ale nie na tyle aby ob.140 zniknął z pól walk na CW.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Big Farm Kilka słów ode mnie... ;3 [Big Farm]

Recenzja NibyFajna
3

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
4

"Rayman Origins"(recenzja)

Recenzja Igi pigi
5

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
6

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
7

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
8

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
9

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
10

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
Chat