Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1868 0
24.11.2018

T55a przed zmianami i po zmianach-jak ja to widzę?

Tak jak w tytule, nie którzy nie wiedzą jeszcze że zapomniany już niemiecki czołg T55a dostanie buffa i to dość znacznego.
Zmiany głównie się tyczą opancerzenia pojazdu, które jest, nie oszukujmy się, słabe. Jest to czołg średni IX poziomu i od tego tieru wymagamy trochę więcej niż dobre działo. Jego mobilność również obecnie nie należy do najlepszych a co się z tym wiąże? Brak możliwości swobodnego manewrowania po mapie, typu szybka zmiana pozycji aby zaskoczyć przeciwnika, oczywiście są w grze czołgi średnie z jeszcze gorszą mobilnością, aczkolwiek one w jakimś stopniu rekompensują to opancerzeniem adekwatnym do ich poziomu. Ja osobiście sobie cenię obecnego T55a aczkolwiek nie dziwię się dlaczego ludzie nie chcą nim grać, a głównym problemem jest właśnie opancerzenie, ja sam jak widzę że wyrzuciło mnie tym czołgiem jako topowy pojazd to staram się grać zachowawczo, ponieważ nawet najlepsze działa na VII poziomie są w stanie bez problemu przebijać ten pojazd.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
A więc może przejdę bardziej do rzeczy, tak jak wspomniałem zmiany dotyczą opancerzenia i tutaj zmienia się tylko pancerz wieży, dodam że gdyby dodali jeszcze pancerza na kadłubie to wtedy bym się zastanawiał czy nie było by aż za dobrze więc moim zdaniem dobrze będzie jak kadłub pozostawią bez zmian, nie mogę znaleźć dokładnych zmian w pancerzu, aczkolwiek z tego co mi wiadomo to multi dokładnie pokazał zmianę w opancerzeniu T55a. Natomiast z kolejnych istotnych rzeczy do których mam dostęp jest zwiększenie penetracji na zwykłym pocisku z 201mm na 221mm, cóż mi osobiście 201mm nie przeszkadzało ale wiadomo penetracji nigdy za wiele :), teraz również podczas obrotu wieżą mamy zmniejszony rozrzut celownika co może w jakimś stopniu poprawić naszą skuteczność na polu bitwy. Jak dla mnie druga najistotniejsza zmiana, zaraz po opancerzeniu, to zwiększenie ilości koni mechanicznych z 580 do 750, jest to ogromna zmiana i czołg dzięki temu zyska naprawdę sporo na mobilności, do tego skrócony czas celowania i zwiększona szybkość pocisku AP, to są akurat mało znaczące zmiany, aczkolwiek na plus.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Słowem podsumowania, czołg obecnie jest mało widoczny na polach walki z dwóch czynników, pierwszy z nich to problem z ukończeniem misji osobistych do niego, przyznam szczerze że granie specjalnie pod misje dla niego zajęło mi około roku i dopiero po bardzo ciężkich staraniach udało mi się go zdobyć, choć podkreślam nie było łatwo i nie każdy może go obecnie zdobyć i nie chodzi tu o brak umiejętności czy coś w tym stylu, nie, głównym problemem jest match-maker i brak odpowiedniego pojazdu pod robienie misji. Drugim problemem dlaczego tego pojazdu prawie nie widać jest to że nie ma on obecnie rewelacyjnych statystyk i czasami wymaga większych umiejętności, moim zdaniem zmieni się to po nadchodzącej aktualizacji, która wprowadzi zmiany które wyżej opisałem, oczywiście zmiany opisałem dość ogólnie, bo ja nie przedstawiam tutaj co zmieni się w następnej aktualizacji, a moją opinię na temat pojazdu obecnie i jak on zachowuję się na serwerze testowym, a dodam że jeśli danym pojazdem gra się dobrze na serwerze testowym to troszkę gorzej potem jest na normalnym serwerze, a ze względu na to że dużo osób na serwerze testowym to są gracze początkujący, czyli tacy którzy jeszcze nie znają map i mechaniki gry, więc my jako doświadczeni gracze mamy wtedy przewagę, cóż ale jest to mała dość różnica i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nabijanie statystyk tym pojazdem przez najbliższe tygodnie po wyjściu aktualizacji będzie jeszcze łatwiejsze niż do tej pory, jak dla mnie Wargaming dając tego buffa posunęło się w dobrą stronę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

World of Tanks World of Tanks na przestrzeni lat i co dalej?

Recenzja Gremlininio
4

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
5

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
6

War Thunder Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Recenzja jasnoton
7

Nagrody dla gier - Steam

Recenzja Boomboxpl
8

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Fame na MSP

Poradnik Lolz1232
10

Team Fortress 2 Najgorsze bronie w TF2

Poradnik PogromcaTrolli
Chat