Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
3.8 30 5991 0
11.08.2017

Type 64 - Chińczyk dobry na twierdzę

Type 64 został wprowadzony 2013r. Czołg ten podbił serce wielu graczy z wielu różnych przyczyn, o których napiszę. Czołg ten jest niezwykle podobny do Hellcata, który znajduje się też na VI w drzewku amerykańskim chodzi tutaj o wieżę. Jest to czołg premium. Jego wartość w złocie wynosi 3500. Jak podaje encyklopedia World of Tanks był produkowany na Tajwanie w nakładzie 50 sztuk. Czołg zakupiłem od razu kiedy pojawił się w sklepi. Nie żałowałem. Może bez żadnych problemów konkurować z innymi czołgami lekkimi z tego samego tieru. Jest to pojazd bardzo szybkostrzelny co przekłada się na to, że wcelowując się w moduły możemy spowodować pożar lub wybuch magazynu amunicyjnego u przeciwnika. Bardzo ważną cechą jest bardzo duża prędkość, którą może osiągnąć 72km/h. Zapytacie po co kupować zabawkę z VI tieru skoro jest wiele zwykłych pojazdów w grze? Już odpowiadam.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Jak wspomniałem "zabawka". Jest idealny do zabawy. Ruchliwy pojazd, który potrafi zmieniać pozycję, aby oflankować innych jest na wagę złota. Pojazd posiada 580 HP, szybkostrzelne działo 3,3s o penetracji 128mm i DMG 115 co daje duże obrażenia na minutę. Dodatkowo posiada wysoki współczynnik kamuflażu, dobrze komponuje się z lornetą polową i siatką kamuflażową. Ma też duży zasięg widzenia. Jeżeli gracie twierdze na VI tierach i cały wasz skład posiada owy pojazd możecie zgnieść każdego kto stanie wam na drodze. Podstawą jest skupianie się całej drużyny na jednym pojeździe i eliminacja po kolei. Spokojnie możemy oflankować czołgi ciężkie przeciwnika. Przy tym jeżeli stoimy w krzakach i mamy odpowiednie moduły, jedyne co zauważy wróg to strzelający krzak. 30 sek i po przeciwniku. Tymi czołgami możemy przeprowadzać tak zwany rush, jeżeli widzimi po stronie przeciwnika wolne pojazdy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Zatem jeżeli team przeciwnika zobaczy wasz złożony właśnie z tych pojazdów, będzie musiał pomyśleć co zrobić, aby sromotnie nie przegrać. Ale nie jest to czołg niezniszczalny. Pamiętajcie, jeżeli zobaczycie czołgi z haubicami z tak zwanym trollem uciekajcie, gdzie pieprz rośnie. Pojazd ten cierpi na kompletny brak pancerza i ma niedużo HP. Lepiej unikać np. KV-2. Pojazd nie lubi pocisków odłamkowych. Nawet strzał obok może spowodować duże obrażenia. Jednak warto go kupić. Wykorzystując jego mocne strony możemy stać się niepokonani. Nie jest to pojazd dla wszystkich. Trzeba odpowiedniej wprawy, aby nauczyć się nim jak grać. Łatwiej będą mieć gracze przyzwyczajeni do tego typu pojazdów. Kto grał czołgiem bez pancerza tym też sobie poradzi. Czołg zarabia 50% więcej niż normalny dlatego, że jest pojazdem premium. Zarobek zależy w głównej mierze od wyspotowanych przeciwników. Ostatnim ogromny minusem jest matchmaking pojazd jest wyrzucany na wysokie tiery. Tutaj musimy się liczyć, że nasza rola będzie skupiać się do spotowania i flankowania pojazdów. Złota amunicja może pomoc, wykończyć twardych rywali.
3.8 (głosów: 30)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Medyk, czyli drugi TF'owy support!

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
2

CSGO Prime (B2P) Vega Squadron - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
4

Crossout Recenzja gry crossaut

Recenzja GAW2
5

Poradnik jak być lepszym w CS:GO

Poradnik Damianoovy
6

Star Stable Jak zakupić Star Ridera przez telefon?

Tutorial LoveBanankiPL
7

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
8

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
9

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
10

Brawl Stars Recenzja gry Brawl Stars.

Recenzja Dzony29
Chat