Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 277 0
13.06.2017

World of Tanks

Gra polega na bitwach pancernych pomiędzy graczami w interakcji PvP. Gracz może grać pojazdami bojowymi np. czołg ciężki, średni, lekki, niszczycielski czołg oraz artylerią samobieżną i ma ich ponad 450. W grze jest bardzo dużo trybów gry np. bitwa losowa, bojowa, standardowa, drużynowa, spotkaniowa, twierdze, kompania, szturm, a wraz z nowymi aktualizacjami pojawiają się nowe tryby. W bitwach grają dwie 15-osobowe drużyny, a składają się z 2 albo 3-osobowych plutonów. W grze można stworzyć klan, tam można walczyć pomiędzy innymi o zdobytą ziemię na mapie świata. Do jednego klanu jest możliwość dołączenia, aż stu graczy oczywiście nie licząc tego kto założył klan. W klanie można rozdawać zdobyte złoto z podbitych ziem między innych graczy oraz można walczyć o nie na globalnym terenie. Fajne jest to, że jest dużo narodów: III Rzesza, Stany Zjednoczone, Czechosłowacja, Francja, Chiny, Francja, ZSRR, Niemcy, Szwecja oraz Japonia. Najlepsze w grze to, że jednostki mają swój historyczny lub fikcyjny odpowiednik. Najlepsze jest to, że można ulepszyć pojazd od pierwszego do dziesiątego poziomu, ale na początku gracz z każdego narodu dostaje po jednym czołgu z pierwszego poziomu, ale może czołg ulepszać. Można w pojeździe ulepszyć: silnik, działo, radio, układ jezdny oraz wieżę. Gracze należące do plutonów mogą grać razem w jednym zespole w czasie bitwy losowej. Bardzo ważne w grze jest umiejętność współpracowania, ponieważ wygrana nie zależy tylko od ciebie, ale także od całej twojej drużyny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj
Czołg lekki może przeprowadzać rekonesans oraz wykrywać innych przeciwników dzięki temu można go wyeliminować przeciwnika używając czołgu ciężkiego, niszczycielskich oraz artylerii. Dzięki małej wadze, dużej prędkości, niskiej sylwetce ma bardzo dużo szans, żeby zniszczyć przeciwnika.
Czołg średni ma za zadanie zabezpieczyć przejazd, bardzo ważnych pozycji snajperskich oraz zniszczenie lub wycofanie się czołgów przeciwnika. Czołg średni przygotowuje zimie dla czołgów ciężkich lub niszczycieli, które w następnej fazie przejmą walkę. Grając czołgiem średnim mamy największy wpływ na przebieg walki ze wszystkich graczy. Jeżeli dobrze nim gramy to mamy szanse wygrać bitwę. Czołg ciężki posiada najgrubszy pancerz ze wszystkich jednostek w grze. Ten czołg może przyjąć bardzo dużą ilość trafień i oczywiście może zachować pełną sprawność bojową.
Niszczyciel czołgów pełni rolę snajpera on kryje się w krzakach i wypatruje swojego przeciwnika. Niszczycielski czołg ma największy z innych czołgów współczynnik kamuflażu i dzięki temu można strzelać z ukrycia.
Działa samobieżne zwane artylerią, dzięki nich można prowadzić ostrzał sił przciwnika czołgom schowanym daleko za linię frontu. Ten czołg ma tryb snajperski, dzięki niemu możemy zobaczyć całe pole bitwy z ,,oczu ptaka''.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 840 Graj
Najlepsze w grze jest to, że w gra jest bardzo realistyczna. Super, że można zmiażdżyć obiekty takie jak drzewa, żywopłoty, słupy lub latarnie, ale każdego budynku nie da się zmiażdżyć. Bardzo fajnie, że w grze występuje sprzęt eksploatacyjny, np apteczka, która może uleczyć członka drużyny, albo sprzęt naprawczy, który naprawia uszkodzony lub zepsuty moduł pojazdu do pełnej sprawności, ale automatyczna naprawa moduł ciężko uszkodzonego naprawia do stanu lekko uszkodzonego. Gra World of Tanks została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa za największą ilość graczy zalogowanych w tym samym czasie na jednym serwerze gry MMO. Moim zdaniem gra jest bardzo fajna i jest warta uwagi.W World of Tanks trzeba myśleć strategicznie, nie jest ta gra za trudna, ale też nie jest łatwa.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Natalia423

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
7

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
8

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
9

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
10

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
Discord