Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 358 0
15.12.2017

World of tanks- Polskie czołgi

World of tanks- gra mmo rpg o czołgach istniejąca od prawie 8 lat. Kiedy gra debiutowała w 2010 roku, nie miała tylu usprawnień ani maszyn co teraz. Grafika była na dosyć niskim poziomie, oczywiście w porównaniu z obecną! Pomyślcie tylko, woda na maksymalnych ustawieniach zmienia się w lustro. Dziwne, ale jak na tamte czasy, optymalne. Pierwszą nacją w grze było ZSRR i w parę lat doszły Niemcy, USA, Anglia, Chiny, Japonia, Czechosłowacja, Francja, Szwedzi.
Dostępne jest wiele maszyn z wielu krajów, wszystkie gotowe, by zasiąść za ich sterami i ruszyć do boju.
Lubisz szybkość? Nie ma problemu- francuskie czołgi lekkie są jednymi z najszybszych! Lubisz czystą moc? Zasiądź za sterami Japońskich ciężkich potworów! Nie lubisz się wychylać? Działa samobieżne załatwią sprawę.
Od jakiegoś czasu WG planuje wprowadzić Polskie czołgi do gry!
Grając w tę grę możesz zdobyć 810 Graj
Pierwszym polskim czołgiem rzekomo wprowadzanym do gry, był TKS- nie tyle czołg, co tankietka uzbrojona w działko kalibru 20mm. Nie robi to wrażenia więc umieszczono go na 2 poziomie. Taka tankietka była bardzo niewielka, mieściły się bowiem w niej tylko 2 osoby, tylko tyle i aż tyle, bo nie było w środku miejsca nawet na bagaż, za wyjątkiem podstawowych rzeczy. Na załączonym zdjęciu widać porównanie człowieka do tankietki. Dla porównania popatrzcie na czołg Comet na dalszym planie. Gigant? Przy nim TKS wygląda jak młodszy braciszek.
Opancerzenie TKS-a było znikome, ot kilka mm. Nie można tego nazwać pancerzem, raczej osłoną przeciw lekkiej piechocie. Gdy obok takiej tankietki wybuchł pocisk kalibru 152mm, potrafiła przewrócić się na bok. Przy trafieniu bezpośrednim nie było tak kolorowo. Z czołgu nie zostawało prawie nic, a z załogi tym bardziej! (jak myślicie, dało by radę zniszczyć go łopatą zamontowaną z przodu kadłuba?)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 970 Graj
Kolejnym czołgiem był B. B. T. Br. Panc. czyli 25TP( 25-tonowy Polski) 4 poziomowy czołg średni o pancerzu ok 40-50mm i uzbrojony w działo 40 mm Bofors wz. 36, najprawdopodobniej magazynek.Maksymalna prędkość wynosiła 45Km/h do przodu i 20 Km/h do tyłu. Czołg w porównanie do TKS-a wygląda już na coś większego. Tak, lecz powstał tylko jako makieta, niezdatna do walki, prace zakończono nim na dobre się rozpoczęły.
Załoga miała by tutaj dużo więcej miejsca, widać to po sporej wieży głównej i dwóch wieżach na przedniej części kadłuba uzbrojonych w karabiny przeciw piechocie.
Polskie czołgi mają być wprowadzone w 2018 roku. Wierzycie? WG ma tendencję do opóźniania nowych, ciekawych rzeczy. Nowa grafika miała być już na wakacje!
Tak, czy inaczej zapraszam was do dołączenia do społeczności World of Tanks.
Spotkamy się na polu bitwy!
World of tanks- Polskie czołgi 0.0 0
0 0
Art napisany przez boguslawski022

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
5

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
6

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord