Jak to działa
0.0 0 208 0
16.01.2018

Zielone imperium od początku do końca

Zielone imperium.


Gra, świetna, jedyna w swoim rodzaju, można się odstresować, można poświęcić jej wiele godzin świetnej rozrywki. W skrócie na temat gry. Wcielamy się w role farmera ze swoim gospodarstwem. Jak to farmer, zajmuje się swoimi polami, typu marchewki, ziemniaki czy cebula. Na polach mamy w zależności od poziomu, zaczynając od marchewek przez kukurydze, kończąc na arbuzach, bądź na drzewach śliwowych.

Jeśli ktoś lubi takie, wiejskie spokojne klimaty, gra jest w sam raz dla niego, gram w nią już kilkanaście godzin, i wciąż jest sporo do roboty, czyli? Gra świetna na długie zimowe wieczory i nie tylko zimowe. Co tu dużo mówić, żeby tego poznać trzeba samemu zagrać by zrozumieć do czego się tutaj odnosiłem.

Gra ode mnie dostaje dużego plusa, za wszystko, grafikę, klimat i ludzi.
Teraz trochę więcej szczegółów na temat rozgrywki. Jesteśmy rolnikami. Mamy swoje gospodarstwo rolne. Sadzimy od marchewek (na które czekamy najkrócej) po różne inne roślinki oraz warzywa. Im cenniejsze (droższe) produkty, tym więcej otrzymamy punktów PD oznaczonych w grze gwiazdką. Są to punkty, które otrzymujemy po tym, jak zbierzemy nasze produkty zasiane na naszym polu. Im ich więcej, jak można się domyślić, tym szybciej wbijemy wyższy level. Przykładowo za kalafiory otrzymamy 92 punkty, natomiast musimy czekać na nie aż 12 godzin, natomiast na marchewki tylko 15 minut, ale otrzymamy tylko 1 punkt. Możemy przyszyć ten proces na dwa sposoby premium bądź podlewaniem - podlewanie zmniejsza czas o 5% a premium? Na forum imperium czasem są eventy na bonusy w tym też podlewanie. Ale na plonach się nie kończy.
Mam swoje pola. W późniejszych poziomach można dokupić ich więcej tzn większą powierzchnie przez usuwanie chwastów, kamieni. Ciekawym i intrygującym miejscem na mapie "świata" jest w mieście dostępne od 1 poziomu jest to targowisko. Gdzie możemy kupić coś o wiele taniej niż w normalnym sklepie. Możemy otrzymać z tego przeróżne produkty. Te mniej cenne oraz te bardziej. Wszystko zależy od tego czy w danym dniu akurat będziemy mieli szczęście by je zakupić i sprzedać drożej.

Zmieniając całkowicie temat, czyli przejdźmy na minusy typu - spora ilość okienek z różnymi promocjami, gdy są jakieś eventy które są upierdliwe bo wyskakuje ich kilka na raz, chwilowe lagi na serwerze, i wszędobylskie monetki, kup monetki by przyśpieszyć tamto, kupić tamto i tak o.

Gra ciekawa gdy się nudzimy, za całokształt gra dostaje ode mnie 7/10 za te minusy które przed chwilą wymieniłem.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez BabciaGD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
4

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
5

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
6

Hero Zero Omówienie gry Hero Zero

Recenzja SyNaoX
7

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
8

Just Cause - "takie w sumie fajne to"

Recenzja wzarek
9

Minecraft Minecraft czyli jeden z kroków milowych w historii gier

Recenzja Jnusz
10

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
Discord