Jak to działa
0.0 0 392 0
16.01.2018

Zielone imperium od początku do końca

Zielone imperium.


Gra, świetna, jedyna w swoim rodzaju, można się odstresować, można poświęcić jej wiele godzin świetnej rozrywki. W skrócie na temat gry. Wcielamy się w role farmera ze swoim gospodarstwem. Jak to farmer, zajmuje się swoimi polami, typu marchewki, ziemniaki czy cebula. Na polach mamy w zależności od poziomu, zaczynając od marchewek przez kukurydze, kończąc na arbuzach, bądź na drzewach śliwowych.

Jeśli ktoś lubi takie, wiejskie spokojne klimaty, gra jest w sam raz dla niego, gram w nią już kilkanaście godzin, i wciąż jest sporo do roboty, czyli? Gra świetna na długie zimowe wieczory i nie tylko zimowe. Co tu dużo mówić, żeby tego poznać trzeba samemu zagrać by zrozumieć do czego się tutaj odnosiłem.

Gra ode mnie dostaje dużego plusa, za wszystko, grafikę, klimat i ludzi.
Teraz trochę więcej szczegółów na temat rozgrywki. Jesteśmy rolnikami. Mamy swoje gospodarstwo rolne. Sadzimy od marchewek (na które czekamy najkrócej) po różne inne roślinki oraz warzywa. Im cenniejsze (droższe) produkty, tym więcej otrzymamy punktów PD oznaczonych w grze gwiazdką. Są to punkty, które otrzymujemy po tym, jak zbierzemy nasze produkty zasiane na naszym polu. Im ich więcej, jak można się domyślić, tym szybciej wbijemy wyższy level. Przykładowo za kalafiory otrzymamy 92 punkty, natomiast musimy czekać na nie aż 12 godzin, natomiast na marchewki tylko 15 minut, ale otrzymamy tylko 1 punkt. Możemy przyszyć ten proces na dwa sposoby premium bądź podlewaniem - podlewanie zmniejsza czas o 5% a premium? Na forum imperium czasem są eventy na bonusy w tym też podlewanie. Ale na plonach się nie kończy.
Mam swoje pola. W późniejszych poziomach można dokupić ich więcej tzn większą powierzchnie przez usuwanie chwastów, kamieni. Ciekawym i intrygującym miejscem na mapie "świata" jest w mieście dostępne od 1 poziomu jest to targowisko. Gdzie możemy kupić coś o wiele taniej niż w normalnym sklepie. Możemy otrzymać z tego przeróżne produkty. Te mniej cenne oraz te bardziej. Wszystko zależy od tego czy w danym dniu akurat będziemy mieli szczęście by je zakupić i sprzedać drożej.

Zmieniając całkowicie temat, czyli przejdźmy na minusy typu - spora ilość okienek z różnymi promocjami, gdy są jakieś eventy które są upierdliwe bo wyskakuje ich kilka na raz, chwilowe lagi na serwerze, i wszędobylskie monetki, kup monetki by przyśpieszyć tamto, kupić tamto i tak o.

Gra ciekawa gdy się nudzimy, za całokształt gra dostaje ode mnie 7/10 za te minusy które przed chwilą wymieniłem.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez BabciaGD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP ,,MSP#1" Poszukiwanie Hakerów

Video ZaxxonYT
2

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
3

Top 4 Polskie gry w które warto zagrać

Recenzja Bernik
4

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
5

World of Tanks Porady dla początkujących na World of Tanks

Poradnik Hiro0
6

CSGO Prime (B2P) Recenzja Gry Counter Strike Global Offensive CS:GO

Recenzja Diana07
7

CSGO Prime (B2P) mousesports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Howrse POCZUJ SIĘ JAK WŁAŚNICIEL STADNINY

Recenzja Ravvis123
9

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
10

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
Chat