Jak to działa

Zielone Imperium

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Zielone Imperium

Lubisz gry MMO, w których musisz stworzyć od podstaw swój własny biznes? Dzięki rozgrywce Zielone Imperium masz szansę wcielenia się w rolę ogrodnika, aby rozpocząć pracę w ogrodzie marzeń! Usuwaj korzenie wraz z kamieniami, podlewaj wybrane gatunki roślin i przeżyj… fantastyczną przygodę!

Zaczniesz od niewielkiego skrawka ziemi, jaki podaruje Ci… krasnal. Uprawiać będziesz z początku najbardziej powszechne rodzaje roślin, a także będziesz musiał oczyścić ziemię z chwastów pod kolejne uprawy. Pamiętaj o podlewaniu i zwracaj uwagę na to, które rośliny lepiej rozwijają się wiosną, a które jesienią. Gra posiada liczne funkcje takie, jak handlowanie naturalnymi produktami bądź sprzedaż roślin klientom. Chcesz zostać najlepszym ogrodnikiem wszechczasów? Włącz Zielone Imperium i rozpocznij karierę ogrodnika! Sadź owoce, warzywa, kwiaty i różne inne rośliny, jakie sprawią, że Twój ogród będzie wyjątkowy! Jeżeli znudziło Ci się już prowadzenie swojej farmy, Zielone Imperium będzie bardzo przyjemną odmianą. Zdobywaj nagrody w konkursach na najładniejszy ogród, wywołaj zazdrość u pozostałych ogrodników i utrzymuj się z zebranych plonów. Jeżeli już zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy, będziesz mógł zająć się z kolei… powiększeniem ogrodu! Odwiedź miasteczko Działkowo i Zielona Dolina, aby podejrzeć ranking graczy i zakupić wyposażenie ogrodu oraz… nowe roślinki! Utrzymuj też dobre relacje z innymi ogrodnikami, aby… nie wpuścili Ci do ogrodu kreta!

Chciałbyś zaprojektować ogród, o jakim marzyłeś od zawsze? Włącz Zielone Imperium na bananki.pl i… zrób to!

pełny opis gry
Screeny
Zielone Imperium screenshot1 Zielone Imperium screenshot2 Zielone Imperium screenshot3 Zielone Imperium screenshot4 Zielone Imperium screenshot5 Zielone Imperium screenshot6 Zielone Imperium screenshot7 Zielone Imperium screenshot8 Zielone Imperium screenshot9 Zielone Imperium screenshot10
Video

Zielone Imperium wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat