Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
0 2 31 0
23.08.2017

Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [5#]

Szósta już część na temat ciekawostek z gry Gta V. Jeżeli jesteś ciekaw, usiądź wygodnie w fotelu i zacznij czytać ten artykuł. Dlatego też zapraszam Ciebie do czytania.

Każdy, kto chociaż kilka razy znalazł się w Paleto Bay wie, że znajduje się tam kościół. Pierwsza ciekawostka będzie właśnie z nim związana. Przed kościołem znajduje się tablica, można powiedzieć, że jest to mała tablica ogłoszeń, a dokładniej podstawowych informacji na temat tego kościoła. Na samym dole tej tablicy znajduje się napis „Closed Sundays”. Raczej każdy wie, że oznacza to, że kościół ten zamknięty jest w niedziele. Rozumiem w poniedziałek… czy też środę i inne dni, ale dlaczego właśnie w niedzielę? Przecież do kościołów chodzi się zazwyczaj właśnie w niedzielę. Nie mam na ten temat bladego pojęcia, dlatego też przejdźmy do kolejnej ciekawostki.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Tym razem przenieśmy się na brzegi zbiornika wodnego, a dokładniej to na ten brzeg, przy którym znajduje się pewien budynek badawczy, czy coś w ten deseń. Teraz chodźmy na wschód od tego miejsca, czyli pod wodę. Teraz popłyńmy odległość wynoszącą mniej więcej cztery razy tyle, ile najdłuższy bok tego obiektu, a następnie zanurzmy się pod wodę. Tam możemy znaleźć zatopiony czołg, wiadomym faktem jest, że nie nadaje się już do użytku. Według mnie przypomina on trochę jeden z czołgów niemieckich. Kto grał w World Of Tanks bądź w War Thunder, ten raczej będzie wiedział, o który czołg mi chodzi. Mało tego, w tym samym miejscu możemy znaleźć jeszcze kilka innych zatopionych pojazdów. Jest to między innymi podobny do poprzedniego pojazdu czołg, który jest również blisko, wystarczy trochę popływać wokół tego pojazdu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Mało tego, bliżej pierwszego czołgu, o którym wspomniałem znajduje się kolejny ciekawy obiekt, ale tym razem nie jest to czołg, tylko najzwyczajniejsza w świecie ciężarówka. Bardzo blisko, mam na myśli blisko drugiego czołgu znajduje się zatopiony kontener. W nim znajduje się walizka, a w niej jak możecie się domyślić pieniążki. Płynąc jeszcze dalej możemy napotkać także jakieś elementy, czego to dokładnie nie wiem, ale są dość duże i występują w dużej ilości. Ostatnią rzeczą, jaką tam znajdziemy jest prawdopodobnie czołg, bynajmniej tak mi się wydaje. Jest to jedyna rzecz, do której wnętrza da się wpłynąć, ale niestety nie znajdziemy tam nic ciekawego. Chciałbym jeszcze dodać, aby przy pływaniu pod wodą użyć kodu na nieśmiertelność, tak tylko przypominam.

To już koniec tego artykułu, widzimy się w kolejnych częściach.

Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [5#] 1.0 2
0 2
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
7

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
8

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
9

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
10

The Pride of Taern Taern - Wiedźmiński klimat w przeglądarkowym MMO?

Recenzja Vegir