Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
1 1 191 0
05.07.2017

Czy warto grać w Metina 2 ?

Rozpoczynając mój drugi artykuł pochwale się mam kanał na yt pod nazwą ,, Hextio''
I tam może będę grał w Metina 5. A wracając. W Metinie mamy do wyboru klasy postaci takie jak : Szaman, Wojownik , Sura, Ninja i ich żeński odpowiednik. Możemy zmieniać tam stroje , włosy i wpisać swoją nazwę. Przed wybraniem postaci pokaże się mapka z ukazanymi królestwami, po czym możemy wybrać jedno do którego chcemy dołączyć. Metin również jest grą MMO tak jak Aion. Można ją również za darmo pobrać. Zajmuje ona około 2 GB pamięci więc nie jest to dużo. Grafika nie powala nawet rzeczy mówiąc jest tragiczna. Nie da się jej powiększyć a na słabych kompach może się zacinać. Teraz przejdźmy do fabuły gry. W grze chodzi o to aby dotrzeć do ostatniego levela czyli 250 po czym staję się ta gra nudna. Dużo jest misji za które dostajemy punkty do expa i jangi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 370 Graj

Gra pozwala nam na stworzenie 4 postaci na jednym serwerze. Każdy serwer może mieć tylko jedno przypisane królestwo. Oczywiście można zmienić królestwo zakupując za smocze monety olejek. Gra ma małe światy a nie które nooby i bosy są łatwe do pokonania !. Na rynku jest pewne miejsce w którym spotykają się duże levele i tam ze sobą walczą . Podstępem można oszukiwać innych graczy i sprzedawać im beznadziejne itemki. Ja tak robiłem. Jednym plusem jest to że można mieć małe zwierzątka które są przeurocze :) Teraz objaśnię wam kolory nicków graczy. Żółty - gracz normalny z takiego samego królestwa. Brązowy - gracz z tego samego królestwa ale z włączonym trybem wolnym, różowy - gracz z obcego królestwa nazwany również wrogiem. Teraz znamy już rangi graczy, i krótki opis gry wiec przejdę do mojej oceny.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 390 Graj

Niestety ta gra mnie nie powaliła mnie z zachwytu i od dawna już w nią nie gram. Smocze monety są za drogie, levele się zarabia zbyt długo, grafika jest straszna i zero sprawiedliwości dla małych leveli. Polecam wam metina 5 ponieważ tam o wiele lepiej zarabia się level i smocze monety są bardzo tanie. I tam jest szacunek właśnie dla nowych graczy. Na metinie 2 jest dużo oszukiwaczy / hakerów, a moderatorzy to olewają. Ja osobiście nie polecam wam w to grać bo nie dość że poczujecie się sprawiedliwi to się wam szybko znudzi. Wspomnę o zadaniach na stronie www.bananki.com . Jeśli macie takie same zdanie o tej grze jak ja to Weście ja pobierzcie tylko dla zadań i bananków. Ponieważ tylko tu się liczą tylko bananki :0 Nie dajcie się zwieść. I życze miłego dnia. Pozdrawia Karolek :) ..... Trochę dziwnie brzmią te pozdrowienia. I sorry za orto.

Czy warto grać w Metina 2 ? 3.0 2
1 1
Art napisany przez Kotu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
2

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
3

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
4

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
5

Minecraft Trzy tryby w Minecraft warte uwagi

Recenzja virusekbanan
6

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
7

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
8

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012
9

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin
10

Metin2 Metin2 Ekspowiska na dany LVL

Poradnik DomiCz