Jak to działa
5 0 113 0
23.06.2017

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

W tym artykule zagłębię się w temacie gry, która ma bardzo pozytywne opinie. Taka też będzie moja, o której przeczytacie poniżej. Omówię grę, która jest produkowana przez SCS Software, a mianomicie - Euro Truck Simulator 2, zwany w skrócie jako ETS 2. Gra miała swoją premierę 19 października 2012 roku, a do tego czasu nie doczekaliśmy się kolejnej wersji, lecz ta gra jest ciągle rozwijana poprzez liczne aktualizacje dodające nowe ciężarówki czy też nowe lokalizacje na mapie naszego kierowcy. W grze wcielamy się w rolę kierowcy ciężarówki, gdzie na początku wykonujemy nasze zlecenia w ciężarówkach zleceniodawców, aż uda nam się zarobić trochę pieniędzy lub weźmiemy kredyt i wtedy zakupimy swoją własną ciężarówkę. Następnie czeka nas możliwość rozwoju własnej firmy poprzez ulepszanie czy też kupowanie garaży w wielu miastach Europy, zatrudnianie pracowników i odbieranie zysku z ich wykonanych zleceń.

Gra sama w sobie jest bardzo ciekawa i w przystępnej cenie, bo aktualnie możemy ją zakupić za 4.99€ w serwisie Steam podczas trwania wakacyjnej promocji. Oprócz tego w grze mamy możliwość zakupu dodatkowych DLC, które dodają nam możliwość wykonywania swoich zleceń na terenach Danii, Szwecji i Norwegii, czyli DLC Skandynawia, przejechanie przez piękne drogi i trasy we Francji w dodatku który zwie się Viva la France! czy też dodatek, który za pewne najbardziej spasuje nam, czyli dodatek o nazwie Going East! Ekspancja Polska, gdzie odblokowujemy dodatkowe miasta naszego kraju, takie jak np. Warszawa czy Kraków i związane z nimi najpopularniejsze budowle, jak Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Również możemy znaleźć DLC, w których uzyskujemy dodatkowe możliwości upiększenia naszych ciężarówek, poprzez specjalne malowania czy też różne opcje dotyczące wyglądu naszej ciężarówki wewnątrz. Jeśli nie chcemy wydawać dodatkowych pieniędzy to dla naszej dyspozycji jest możliwość pobrania darmowych modyfikacji do różnych aspektów gry.

Grafika w grze jest cudowna, bardzo ładnie SCS Software oddało nam uroki przyrody, które towarzyszą nam przez pokonywanie wielu tysięcy kilometrów. Także producenci tej gry dodali nam klimat, jaki towarzyszy nam w każdym w państwie znajdującym się na mapie dostępnych tras w Europie. Dla mnie akurat najbardziej ciekawe trasy znajdują się we Francji oraz we Włoszech. Po transporcie promem do Anglii należy pamiętać, że ruch jest lewostronny, gdyż nie przestrzeganie tej zasady może skutkować dla nas mandatem. Również mamy możliwość gry z przyjaciółmi, gdyż istnieje wersja multiplayer, gdzie wraz ze znajomymi możemy wspólnie pokonywać trasy i wypełniać zlecenia, jakie otrzymamy od europejskich firm. Gra jest bardzo przyjemna na spędzenie wieczoru, możemy przy niej odpocząć po ciężkim dniu. Ocena, jaką bym wystawił tej grze to 5+, dzięki temu, że jest ona rozwijana po dzień dzisiejszy licznymi aktualizacjami, ale niestety ceny DLC większe niż cena samej gry są dla mniej jednym z nielicznych, albo jedynym minusem dla tej gry.

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry. 5.0 5
5 0
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ