Jak to działa
1 0 75 0
24.08.2017

Forza Horizon 3 - recenzja

Forza Horizon 3 - to kolejna popularna gra z serii wyścigowej od studia Playground Games. Cała gra została osadzona na terenach Australii co daje nowe możliwości poznania nowych terenów. Przejdźmy teraz do fabuły gry:
Podobnie jak w dwóch częściach gry to i teraz w Forza Horizon 3 bierzemy udział w wyścigach motoryzacyjnych na terenie Australii. Lecz tym razem w grze nie występujemy tylko w roli zawodnika wyścigów lecz również stajemy się organizatorem zawodów, dzięki czemu możemy wpływać na rodzaj samochodów podczas zawodów, wybierać pogodę, porę dnia itd. Naszym celem jako organizator jest zebranie jak największej ilości fanów aby nasza impreza motoryzacyjna była jedną lub tą najlepszą na świecie. Jest to nowe rozwiązanie w tej grze co sprawia że gra nabiera lepszego sensu fabularnego i rozgrywkowego.
A teraz przejdźmy do Mechaniki gry:
Cała nasza zabawa jest połączeniem wyścigów zręcznościowych z odrobiną symulacji. Cała nasza rozgrywka odbywa się na wcześniej wspomnianej Australii a nasza mapa jest aż dwukrotnie większa niż poprzednio! Dobrze teraz coś ciekawszego. Główną atrakcją jest bogaty park maszyn. Panowie i panie z ekipy Playground Games wprowadzili w tej części aż 350 pojazdów w których wyróżniają się różne klasy samochodów, zaczynając od niezwykle szybkich i bardzo drogich Lamborghini przez samochody typowo do wyścigów. Znajdziemy tam również samochody terenowe min. Trophy Truck B.J. Baldwina a nawet samochody buggy, w tym Penhall Cholla. Co ważniejsze każą z naszych maszyn możemy dowolnie modyfikować pod kątem kolorystycznym (krótko mówiąc wizualnym), zmieniać felgi, lakier, poszerzać lub modyfikować karoserie lub zmieniać wzory naklejek.
Powoli kończąc i zbliżając się do punktu o trybach gry.
Oprócz brania udziałów w wielu wyścigach, które oczywiście możemy modyfikować pod względem naszych upodobań ale też możemy brać udział w wyścigach multiplayer które to pozwalają nam zmierzyć się z na prawdę dobrymi kierowcami- możemy ich pokonać lub przegrać kilka razy aby zdobyć wprawy w grę a następnie zemścić się na rywalu wyzywając go na potyczkę inaczej mówiąc na wyścig tylko we dwoje. Oczywiście nasze wyścigi oraz eventy są automatycznie zapisywane co daje pewność w razie nagłego wyjścia z gry lub utraty dostępu do internetu. Podsumowując, uważam, że gra Forza Horizon 3 zasługuje na wielkie brawa, ponieważ przeszła długą rolę od zwykłych wyścigówek aż do prawdziwych wyścigów samochodowych. Gra obecnie kosztuje 215 złotych ( CD-KEY) lecz jest ona jedną z lepszych produkcji gier typu: wyścigi + organizacja eventów. Pozdrawiam :)
Forza Horizon 3 - recenzja 5.0 1
1 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
3

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
6

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
7

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
8

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor