Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1 0 120 0
27.06.2017

Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Czy kiedykolwiek chciałeś zarobić na skórkach w tej grze, ale nie miałeś pojęcia jak? A może chciałeś się powymieniać mając jedynie AWP | Asiimov (BS), ale nie być stratnym? Dzisiaj skupimy się właśnie na tej skórce, a dokładniej jak na niej zarobić, czyli sposób jak zarabiać nawet dziesięć złotych na jednej wymianie. Ja jestem GN0M3K i nie przedłużam tego wstępu. Serdecznie zapraszam was wszystkich do czytania tego artykułu. Zacznijmy od tego, że skórka Asiimov do broni AWP w najgorszym stanie może mieć 0.50 float, czyli bardzo małą ilość zadrapań. Zarobić na niej można także, gdy posiada ona całą czarną lunetę. Taki przypadek nazywamy Blackiimov. W sposobie tym dążymy do wymiany kiepskiego float, czyli w okolicach 0.80 i gorsze, a może i odrobinę lepsze do znacznie lepszych float. Konkretnie dążymy do float w okolicach 0.55. Aby zdobyć taki float możemy wymieniać się z trade botami na platformie Steam, a także wpłacać na ruletki, na których są dostępne te same skórki, a następnie wypłacać, ale te z lepszym floatem.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Taki trade bot akceptuje każdą ofertę, na której on zarobi oraz oferty, na której nie zarobi nikt. Pamiętajcie, aby wasze skórki wpłacać jedynie na popularne ruletki reklamowane przez wielu popularnych twórców. Skórka ta z float 0.55 wygląda prawię jak fabrycznie nowy. Jeśli chcecie możecie taką zostawić i nic z nią nie robić, ale wtedy nie zarobicie. Wracając do wymian. Gdy już ją uzyskamy z bardzo małym stopniem zadrapania wchodzimy na jakąś stronę do wystawiania ofert. Przykładowo wchodzimy na csgolounge, gdyż jest to najpopularniejsza strona internetowa tego typu, dlatego też na niej będziemy czekać najmniej na ofertę wymiany od innego użytkownika. W opisie wymiany wpisujemy „ft look”. Zaznaczamy, że chcemy za nią uzyskać taką samą skórkę, jednakże z bardzo dużym stopniem zadrapań oraz dodatki (na przykład klucz do skrzyni). Takim sposobem próbujemy się wymieniać do momentu, w którym nie zdobędziemy noża. Gdy zdobędziemy nóż należy używać innych sposobów, o których opowiem być może w kolejnych artykułach.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Największym minusem tego sposobu jest oczekiwanie na osoby, które chciałyby wymienić się tak, jak opisaliśmy. Kolejnym minusem jest częsty brak tej skórki u trade botów na platformie Steam, a czasami również na popularnych ruletkach, czy też innych stronach gamblingowych, jednakże wystarczy odrobina cierpliwości. Jeśli udało ci się osiągnąć nóż, albo chcesz wymieniać się w inny sposób niż przedstawiłem wam w tym artykule, przeczytaj mój inny artykuł również na temat zarobku poprzez wymienianie się. Serdecznie polecam wymienianie się, gdyż jest to jeden z przyjemniejszych i najmniej ryzykownych sposobów na zarobek, a za razem jest korzystny i bardzo rzadko na nim tracimy. Ja jestem GN0M3K, czy też na platformie Steam znany jako Lefly z awatarem przedstawiającym ptaka. Jeśli artykuł spodobał Ci się, albo zauważyłeś jakiekolwiek błędy pisz o tym w komentarzu. Możesz również zostawić kciuka w górę, te w dół również mile widziane. Ja już nie przedłużam tego poradnika, trzymajcie się, do zobaczenia w kolejnych artykułach!

Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?! 5.0 1
1 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq