Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
5 0 146 0
08.07.2017

PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

W niedziel 16 lipca 2017 roku w Krakowie rozpocznie się długo wyczekiwany przez kibiców PGL Major 2017. Na starcie w tym turnieju zobaczymy 16 najlepszych drużyn z całego świata, w tym polskie Virtus Pro i PENTA Sports z innocentem w składzie. Harmonogram na ten dzień prezentuje się następująco:

11:00 - Gambit vs. mousesports
Na start czeka nas spotkanie ekipy z Kazachstanu i ekipy z Europy. Każde z tych 8 spotkań, które nas czekają są dosyć ciężkie do wytypowania. Tutaj jednak, liczę na to, że ropz ze swoimi drużynowymi kolegami pokona bardzo mocną drużynę Gambit, o której pewnie sądzicie odwrotnie, jednak ta ekipa to typowa drużyna na majory, o której pół roku nie słyszymy, a jak przyjdzie major to pokazuje się zawsze z dobrej strony.

12:30 - fnatic vs. FlipSid3
Duże zaskoczenie, gdyż ostatnio drużyna z logiem F3 nie błyszczała formą, a w kwalifikacjach zagrali doskonale. Mimo, iż to drużyna, która bardzo się przygotowuje do tego turnieju, to sądzę że szwedzki będąc faworytami pokonają tę europejską formacje.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

14:00 - Virtus Pro vs. Vega Squadron
Tutaj, mimo iż przez wielu to polska ekipa jest odbierana za faworyta, to czuje, że Vega może okazać się jednym z "czarnych koni" tego turnieju. Rosjanie pokazali, że są dobrze przygotowani, a aimowo też nie zawodzą i uważam, że aktualnie są nawet lepsi niż złota piątka. Jednak czuje, że polska ziemia może sprzyjać Virtus Pro i dadzą radę wygrać to bardzo ważne dla nich spotkanie

15:30 - SK vs. PENTA Sports
Ekipa z Brazylii kontra skład z europy, który po kilku miesiącach wspólnej gry osiągnął bardzo dużo. Z racji że jestem fanem PENTY to będę za nimi i liczę, że uda im się pokonać SK Gaming.

17:00 - FaZe vs. BIG
NiKo i reszta nie powinna mieć tutaj problemów, chyba że tabseN znowu nas zachwyci formą i ustrzeli ponad 30 fragów. Ten mecz jako jeden z nielicznych jest w miarę łatwy do wytypowania.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

18:30 - North vs. Cloud9
Duńczycy aktualnie nie błyszczą formą w przeciwieństwie do Cloud9. Mimo to uważam, że North to drużyna, która jest w stanie walczyć o wysokie cele i przy dobrej dyspozycji wszystkich członków drużyny są w stanie pokonać dobrze zapowiadające się Cloud9, które wraca do formy sprzed kilkunastu miesięcy.

20:00 - Natus Vincere vs. G2
Powtórka z ESL One Cologne, gdzie w pojedynku tych drużyn lepsi okazali się zawodnicy z Ukrainy wygrywając 2:0 w mapach. Tutaj sądzę, że może być tak samo, gdyż Na'Vi pokazuje, że potrafi grać w CS'a. Chociaż wydaje mi się, że to spotkanie może potrwać trochę dłużej i możemy zobaczyć w nim dogrywki.

21:30 - Astralis vs. Immortals
Jedna z najlepszych drużyn na świecie, czyli Astralis kontra drugi najlepszy team brazylijski - Immortals. Sercem jestem za Immortals, jednak Astralis ma w tym spotkaniu większe szanse. Fajnie byłoby zobaczyć drużynę z kontynentu amerykańskiego w Tauron Arena, gdyż ich radość jest nie do opisania i inne drużyny powinny brać przykład z tego, jak się cieszyć z wygranych rund czy spotkania :D

PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja. 5.0 5
5 0
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ