Jak to działa
3 0 59 0
25.08.2017

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Zaczynamy nową serię z Tajemnic i Ciekawostek! Po jednej ciekawostce na grę. 1 łapka w górę = 1 ciekawostka więcej! Czy wiecie, że gra ,,Heavy Rain" ma aż 17 różnych zakończeń? Są one zależne od wyboru gracza. Mimo wszystko jest ona hejtowana przez wielu graczy. Pora na ,,Overwatch'a". Firma Blizzard zapowiedziała dodanie kolejnych trybów do gry. Będzie to klasyczny deathmatch. W grze ,,Uncharted 4" Nathan Drake posiada 60 animacji do podnoszenia broni! Pamięta ktoś jeszcze pac-mana? Jeśli tak to musicie i pamiętać te kolorowe duszki, lecz wiecie, że każdy duszek jest zaprogramowany inaczej? Czerwony ściga pacmana, różowy próbuje ustawić się przed pacmanem, niebieski również próbuje stworzyć zasadzkę, zaś pomarańczowy porusza się w losowy sposób. Grzyby z gry ,,Mario Bros" są odwzorowaniem prawdziwych grzybów wywołujących efekty psychodeliczne, sprawiające, że człowiek czuje się po nich tak, jakby się rozrastał.

Tym razem trochę o Cs'ie (Zapraszam do przeczytania mojej recenzji o tej grze). Czy wiedzieliście, że niektóre skiny kosztują więcej niż sama gra? Pewnie tak, więc nie zdziwi was fakt, że właściciel noża M9 Bagnet w malowaniu "Szkarłatna sieć" zarobił na niej aż 23 850 dolarów, co przeliczając wyjdzie
83330,77 PLN. Są tu fani ,,GTA V"? Pies Chop to wesoły pies. Nie umie rozróżnić granatu od piłki. Uważaj by nie zaaportował po wybuchową zabawkę. W Fifie w ciągu 90 minut na całym świecie odbywa się łącznie 459 tysięcy meczów, podczas których pada ponad 991 tysięcy bramek. Grę ,,Unturned" stworzył nastolatek. W Minecrafcie jest około 60 przedmiotów, którymi można przepalać w piecu. ,,Skyrim" to fabularna gra w otwartym świecie. Osobiście jeszcze w nią nie grałem, lecz znam parę ciekawostek. Na początku zamiast ,,Skyrim" miała powstać gra typu ,,Gra o tron", jednak Bethesda chciała stworzyć własny świat.

W grze ,,Tomb Raider" miał powstać kod, który odblokowywał nagą Larę Croft, lecz nie zgodził się na to jeden z głównych twórców gry. A szkoda ;). W ,,Fallout 3" odwiedzamy miasto, w którym znajduje się bomba atomowa. Gracz może ją rozbroić, zdetonować lub zignorować, jednak w japońskiej wersji gry detonacja jest niemożliwaw. Do stworzenia gry ,,The Neverhood" twórcy wykorzystali aż 3,5 tony plasteliny. W grze ,,Need for Speed: Hot Pursuit" istnieje karuzela, na której zawieszone są pojazdy występujące w ,,Burnout Paradise". Czy wiecie, że w grze ,,League of Legends" Morgana i Kayle to siostry, które nienawidzą siebie nawzajem? Od chwili premiery gry ,,LittleBigPlanet" w 2009, gracze stworzyli ponad 7 milionów poziomów dla wszystkich gier z cyklu. I to dzisiaj na tyle z ciekawostek. Dziękuje za przeczytanie.

Tajemnice i Ciekawostki z gier. 5.0 3
3 0
Art napisany przez XjasiekX22

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
3

Hero Zero Od zera aż do bohatera

Poradnik Julcia1
4

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
6

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
7

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen
10

Margonem Łowca - c(Z)o z tą profą?

Poradnik Person Shadow