Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 2 2249 0
17.07.2017

Jak szybko wbić 30 poziom ? 2 SPOSOBY !

W pierwszej kolejności po rozpoczęciu gry w Wiosce Startowej należy wbić przynajmniej 7lv należy również zbierać wszystkie itemy które polecą nam z (królików, żuków itp.) ponieważ po sprzedaniu tego będziemy mieli pieniądze na całe eq 7lvl'owe. Teraz musimy pójść do Ithan i kupić parę Czerwonych Mikstur od Makatara (9,12) teraz możemy pójść na Niedźwiedzie (Niedźwiedzi Uskok) lub Pancerniki, Wilki (Przełęcz Dwóch Koron, Zapomniana Kopalnia w Bramie Północy) tam dobijamy 15-16lv, a zebrane itemy sprzedajemy. Mamy bardzo mało pieniędzy więc idziemy do Gebriosa który znajduje się w Ratuszu Ithan (17,5) z misji "Strzeż się oszustów!" otrzymamy zwój o wartości 75K który sprzedajemy u handlarza (jeżeli nie wiecie jak odpowiadać na pytania musicie znaleźć odpowiedzi w internecie np. na stronie naszemargo.pl . Za pieniądze z misji kupujemy eq na 15lv jeżeli nie wiecie gdzie kupić musicie poszukać handlarzy zależnie od tego jaką klasą postaci gracie, Możemy pójść do handlarza Roana, Eldrika lub Huslina. Gdy będziemy już posiadali eq idziemy na Pająki (Piwnica Sir Galiena w Ithan) z chodzimy na sam dół i zabijamy Czerwone Pająki również przydadzą nam się Czerwone Mikstury, expimy w tym miejscu do 20-21lv !
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz po wbiciu 20-21lv musimy zmienić miejsce w którym wbijemy 25lv, a będzie to Mrówki (Leśny Bród) lub Tchnienie Ognia, Ogniste Podmuchy, Karminowe Skorpiony (Piekielna Sala Ognia) w tych dwóch miejscach musimy wbić 25lv pamiętajcie o miksturach ! Po wbiciu 25lv musimy zmienić eq prawdopodobnie będzie nas na to stać lecz w przypadku gdy zabraknie nam parę golda będziemy musieli wykonać misje najlepiej zainstalować dodatek "Ździsiek" który pokaże nam jakie misje mamy na swoim lv. Gdy już stać nas na całe wyposażenie trzeba wziąć się za wbicie 30lv tak też idziemy na Gobliny (Las Goblinów, Morowe Przejście, Podmokła Dolina) lub Bandyci (Pagórki Łupieżców). W jednym z tych miejsc najbardziej opłaca się expić, prawdopodobnie będziemy musieli kilka razy biegać po czerwone misktury ponieważ jest to już trochę wyższy poziom niż wcześniej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Drugi sposób moim zdaniem szybszy i lepszy to granie na aplikacji Margonem Mini która dostępna jest w "Sklepie Play" w grze na przeglądarce musimy tylko kupować czerwone mikstury. W aplikacji tej musimy odblokowywać expowiska, mamy również podany lv do któego powinniśmy expić moim zdaniem powinniśmy się do tego dostosować, pragnę też przypomnieć, że na aplikacji mamy dostępną Stamine która z używa się podczas ataków, po z użyciu musimy po prostu odczekać pare minut i możemy expić dalej (2% staminy odradza się po 1 minucie). Pierwszym miejscem które jest dostępne to Leśny Gąszcz w którym najlepiej wbić 5lv, chcę też podkreślić, że w grze na przeglądarce nie lecą nam tak drogie przedmioty jak na aplikacji, wszystkie itemy które nie są na naszą klase postaci sprzedajmy. Teraz musimy odblokować kolejne expowisko a jest to Zaginiony Matecznik na którym expimy 10lv z potworów tych powinniśmy dostawać również mikstury oraz inne wyposażenie za które po sprzedaniu możemy kupić eq dostępne w aplikacji (Walka>Sklep) kupujemy tam tylko broń i zbroję! Teraz wbijamy 15lv na mapie Rozstaje Dróg, po wbiciu 15lv kupujemy zbroję oraz broń na 15lv które będziemy posiadać aż do 25lv. Na expowisku Dziewicza Knieja wbijamy 20lv również z tych mobów będą nam dropić mikstury. Teraz expimy na Głębokim Rozłogu na którym wbijamy 25lv teraz musimy kupić zbroję, broń, rękawice, pierścień, naszyjnik. Pieniądze na wyposażenie będziemy posiadali ze sprzedaży wydropionych itemów. I ostatecznie odblokowujemy Osadę Zulusów na której dobijamy 30lv ^^. Mam nadzieję, że pomogłem komuś pisząc ten poradnik :D
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez BananowaBestia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends League of Legends - Umówienie podstaw

Poradnik Biedaczysko
2

Bohaterowie Overwatch: Burzyciel - Omówienie i Porady

Poradnik XirosFire
3

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - beta mnie nie przekonała, ale...

Recenzja wzarek
4

Klasy postaci w Aion.

Recenzja TurboBagiety
5

Roblox ROBLOX - Survive the Killer

Recenzja Banan Słodziak
6

CSGO Prime (B2P) E-Sportowa Gra Roku 2015, czyli Counter-Strike: Global Offensive

Recenzja Janusz1234567890
7

CSGO Prime (B2P) Epsilon eSports - krótka historia i opis drużyny.

Recenzja wzarek
8

IGI 2: Covert Strike - Gra dzieciństwa [RECENZJA]

Recenzja MarbleXeno
9

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
10

Hero Zero Jak zarobić oponki podczas Turnieju Tygodniowego.

Poradnik lynnSSky
Chat