Jak to działa
Przejdź do gry Arena Mody
Arena Mody
5.0 1 1105 0
27.07.2019

Arena Mody - moja opinia

Arena Mody to darmowa gra online, w której możemy stworzyć własną modelkę! Rejestracja w grze nie jest zbyt skomplikowana. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak nazwa naszej postaci, hasło do naszego konta oraz adres e-mail. Po zarejestrowaniu się możemy dostosować wygląd bohaterki do naszych upodobań. W kreatorze postaci mamy do dyspozycji wiele rozmaitych kształtów oraz kolorów oczu, ust oraz włosów. Nie zapomnijmy dodać naszej modelce opalenizny. Jednak jeśli nie chcemy sami tworzyć naszej postaci mamy możliwość wylosowania gotowej modelki. Wraz z zapisaniem wyglądu naszej bohaterki rozpoczynamy samouczek Areny Mody. Do zdobycia kolejnych poziomów postaci potrzebujemy doświadczenia. Możemy je zdobyć poprzez wykonywanie zadań. W grze operujemy walutą dolara $. Rozpoczynając naszą przygodę otrzymujemy 2000 dolarów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gra Arena Mody oferuje nam wiele menu, jednak jeśli chcemy odkryć kolejne menu musimy ukończyć dane zadanie. Jako pierwsze menu (oprócz "Moja Pani") odblokowujemy "Miasto". W tej zakładce czeka nas wiele rozrywek związanych z naszą postacią. To właśnie tam możemy kupić meble, które przyozdobią nasz pokój, jak i również mamy możliwość upiększenia naszej bohaterki, poprzez zmienienie jej fryzury lub dodania makijażu. Ponadto mamy do dyspozycji kilka sklepów, które oferują nam przeróżne ubrania i dodatki. Kupując ubrania, bądź dodatki do stylizacji otrzymujemy punkty mody, które zwiększają statystyki naszej popularności. Jako kolejne menu odblokowujemy "Miejsca". Tam znajduje się nasza cała garderoba. Jest ona podzielona na wiele kategorii, które pomogą nam w łatwiejszym znalezieniu pożądanej rzeczy. Aby zwiększyć popularność naszej postaci możemy ćwiczyć styl, kreatywność, oddanie, urodę, hojność oraz lojalność.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Uważam, że gra Arena Mody jest dość ciekawa, jednak wymaga całkiem sporo poświęconego czasu. Grafika w grze nie jest zbyt realistyczna, co dla niektórych może być dużym plusem. Jak dla mnie jest ona w porządku. Natomiast sam pomysł na grę bardzo mi się podoba. Poprzez Arenę Mody możemy wyrazić lub dopiero stworzyć swój własny styl, który będzie dla nas charakterystyczny. Gra w głównym zamyśle przeznaczona jest dla dziewczyn. Nasza główna postać jest kobietą, lecz moim zdaniem powinniśmy mieć wybór co do płci postaci. Gra nie jest skomplikowana i nie wymaga od gracza żadnych umiejętności. Ogromnym plusem tej gry jest możliwość rozwijania kreatywność poprzez tworzenie stylizacji. W Arenie Mody możemy stworzyć kogo tylko chcemy, tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia. Jednak nie podoba mi się brak zmiany płci. Gra nie powinna ograniczać się tylko dla dziewczyn, bądź tylko dla chłopców.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez RoseGold85

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
2

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
3

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
4

Roblox Fenomen gry Roblox - czy z pozoru prosta gra ma głębsze znaczenie?

Recenzja kittyeutanazja3
5

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
6

Gold miner

Poradnik Duman1222
7

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
8

World of Tanks World of Tanks - Recenzja i moja opinia

Recenzja Kejzer17
9

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
10

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat