Jak to działa
Przejdź do gry League of Angels 3
League of Angels 3
5.0 1 974 0
06.12.2019

Wrota do krainy fantastycznej gry

Cześć! Już zdążyłam trochę pograć w tą grę, dlatego postanowiłam, że jeśli już się dowiedziałam o niej co nieco to napiszę recenzję. Mam nadzieję, że wszystko będzie jasne do zrozumienia i zachęcę tych co jeszcze nie grali w tą grę aby spróbowali swoich sił. Uwierzcie, na prawdę warto i gorąco polecam z całego serca.League of Angels 3 sam tytuł mówi za siebie. Jest to już trzecia część i kontynuacja League of Angels. Jest to jedna z tego typu gier przy których wcale się nie denerwujemy. Nie zabiera nam nie potrzebnych nerwów jedynie uzyskujemy satysfakcję i motywację do kolejnej minuty gry. Sam tytuł brzmi przyjemnie ale i sama gra jest równie świetna oraz przyjemna.


Zdecydowanie jest to gra odpowiednia dla ludzi, którzy szybko się denerwują. Hej to gra dla Was! Spójrzcie! Nie ma tutaj żadnych powodów do nerwów. Grasz i wbijasz kolejne poziomy spokojny jak baranek.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Niestety lub stety w grze są dostępne tylko dwie postaci: kobieta i mężczyzna. Od razu pewnie sobie pomyślałeś, że każdy w tej grze jest taki sam. Wszędzie spotkasz takie same postacie z tym samym wyglądem. Otóż nie tym razem! Wygląd naszej postaci zmienia się poprzez postęp w grze. Więc spokojnie, każdy może być unikalny.


Na samym początku dostajemy artefakt - miecz. Dobrze sprawuje się w walkach z bliska. Pełni tak zwaną rolę obrońcy reszty twojego składu. Przyjmuje na siebie obrażenia. Dzięki takiej taktyce pomagasz swoim sojusznikom, którzy bez problemu mogą pozbyć się wrogów.

Oczywiście z czasem dostajemy możliwość zdobycia innego artefaktu, oprócz miecza możemy dostać dużego wilka, kota zwanego kosturem. Jest on bardzo przydatny bo ma on umiejętności lecznicze.

Po mieczu i zwierzaku dostajemy łuk. Jak możemy się domyśleć jest on bronią na sporą odległość. Mimo iż nie jest ona na walkę z bliska ma ona ogromną siłę. Łuk to jedna z moich ulubionych broni.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na sam koniec dodam, że gra posiada dużą oprawę graficzną. Każda animacja i wygląd naszej postaci jest dopracowany do najmniejszego szczegółu. Sama muzyka jest odpowiednia i idealnie wgrywa się do tego co aktualnie dzieje się na naszym ekranie. Misje nie są trudne do wykonania i w szybkim tempie można je wykonać co jest na duży plus. Jeśli już jesteśmy przy tym chciałabym również dodać, że mamy masę bohaterów do wybrania z unikalnymi zdolnościami. W dodatku tutorial, który znajduje się w grze jest odpowiedni i dobrze nas wprowadza do gry.


Lecz są również i minusy, bo ideały nie istnieją niestety. Gra potrafi czasem się solidnie zaciąć. W dodatku może wkurzyć to, że gra zbyt jest zautomatyzowana i nie pozwala graczowi grać "samemu", tylko gra prawie wszystkie ruchy robi za nas.


Mimo to chciałabym polecić tą grę serdecznie. Jest odpowiednia do odstresowania się i do rozluźnienia po ciężkim dniu w pracy lub w szkole.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Aktee

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Zilean - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
2

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
3

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
4

CSGO Prime (B2P) Counter-Strike: Global Offensive - Recenzja

Recenzja nuk1
5

Spis najczęsciej modyfikowanych gier

Recenzja Boomboxpl
6

Warface Warface - Strzelanka PVP i PVE?

Tutorial Fragorski
7

Gry samochodowe

Poradnik Typowypolak nr 1
8

Metin2 Krótko o przygodzie z Metin2

Recenzja mambaa
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
10

World of Tanks Sposoby zdobywania złota- World Of Tanks

Poradnik mati2819
Chat