Jak to działa

League of Angels 3

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis League of Angels 3

Każdy wierny fan gier przeglądarkowych MMORPG na pewno nie przejdzie obojętnie obok tej trzeciej serii słynnej gry. Nowe historie, tajemnice, misje i wrogowie czekają na Ciebie! Zmierz się z trudnymi wyzwaniami i intrygującymi bitwami, współpracuj ze swoimi sojusznikami i pokaż wszystkim, kto jest najsilniejszy!

League of Angels 3 nadal działa na zasadzie sterowania auto-trackerem – przepełnione jest jednak zdecydowanie ładniejszą grafikę, rozmaitymi postaciami i dodatkowymi „bajerami”. Przed Tobą świetna zabawa, wciągającą fabułę i sporo godzin nieustannej rozgrywki! Jak przystało na prawdziwy hit, League of Angels 3 prezentuje się naprawdę wybornie. Poza doskonałą grafiką, pojawia się w niej bowiem o wiele więcej postaci i elementy, których wcześniej nie było w żadnej serii. Wielbiciele LoA będą wręcz zachwyceni – po raz kolejny mamy bowiem doskonale znany system… rozwoju postaci! A jak wygląda walka? W trybie automatycznym jesteś w zasadzie obserwatorem epickich walk, ale możesz również przełączyć się w tryb manualny i sam zmagać się z przeciwnikami, samodzielnie podejmując także wszystkie decyzje i planując taktykę. Do wyboru będziesz mieć kilka umiejętności, oczywiście w zależności od wybranej broni. Każda umiejętność ma czas swój odnowienia, a także koszt zasobów. Poza walką ręczną, istnieje również możliwość wyboru sposobu, w jaki zbudujesz od podstaw swoją drużynę.

Jesteś gotowy ponownie stanąć na polu bitwy i wciągnąć się w kolejną część tej niesamowitej rozgrywki? Odpal więc League Of Angels 3 i… powodzenia!

pełny opis gry
Screeny
League of Angels 3 screenshot1 League of Angels 3 screenshot2 League of Angels 3 screenshot3 League of Angels 3 screenshot4 League of Angels 3 screenshot5 League of Angels 3 screenshot6 League of Angels 3 screenshot7 League of Angels 3 screenshot8 League of Angels 3 screenshot9 League of Angels 3 screenshot10
Video

League of Angels 3 wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat