Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
0 0 390 0
05.07.2017

Tryb Master Builders/Bulid Battle

W świecie środowiska Mojang w grze pt. "Minecraft" istnieje wiele interesujących trybów, które społeczność popularnie nazywa minigames tj. "mini gry'. Jednym z takich trybów jest Master Builders, czy Bulid Battle zależy od serwera na którym się znajdujemy. Czym jest ta mini gra ? Do rozgrywki przystępuje przeważnie od 8-12 graczy. Na samym początku rozgrywki z bazy haseł losowane jest jedno, które będzie myślą przewodnią danej gry. Zawodnicy przez cały czas trwania rozgrywki posiadają tryb creative, pozwalający im na swobodne poruszanie się oraz dostęp do nieograniczonej liczby dowolnych bloków. Od początku rozgrywki przez następne 5 minut gracz musi wyobrazić sobie obiekt, który chce zbudować oraz przenieść wizję z myśli na arenę. Baza pytań jest ogromna, więc tematy rzadko się powtarzają. Po zbudowaniu swojej pracy, gdy mamy jeszcze czas istnieje możliwość zmiany podłoża, na którym budowana jest praca, ustawienie odpowiednich pór czy to dziennych, czy nocnych, jaki i konfigurowanie w ustawienia pogody.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Gdy skończy się czas wyznaczony na budowanie, zawodnicy przystępują do oceniania prac swoich rywali. Oceny są w skali od 1-6 ( na większości serwerów). Każdy z uczestników rozgrywki może oceniać prace pozostałych osób. Tutaj ważna uwaga ! Zdarza się, że osoby grające na tym trybie specjalnie dają innym osobom gorsze oceny po to tylko żeby oni byli jak najwyżej. Dużo osób takich nie ma, lecz czytając ten artykuł zwróć uwagę, abyś tak nie postępował, gdyż nie jest to zgodne z zasadami rywalizacji fair-play.
Na świecie powstały dziesiątki serwerowni, które oferują tego typu tryby gry zarówno dla użytkowników premium jak i non-premium. Są to serwery zarówno polskie, jaki i zagraniczne. Tutaj podam tylko dwa (jeden polski, drugi zagraniczny), aby nie reklamować wszystkich możliwych serwerów:
vertez.pl
hypixel.net

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Na polskim Youtube jest kliku twórców, którzy nagrywają odcinki z tego trybu, które nawet przerodziły się w serie. Jednym z moich ulubionych youtube'rów, którzy nagrywają ten tryb jest Cry_Sis. Może nie ma on wielkich zasięgów na Youtube, ale jego prace są bardzo często dopracowane do ostatniego szczegółu, dzięki czemu często odnosi zwycięstwa. Istenie też masa innych youtube'rów, którzy grają w ten tryb, aby się rozluźnić, bądź aby dobrze pobawić się ze swoimi widzami. Uważam, że tryb Master Builders/ Bulid Battle jest jednym z najlepszych trybów gry Minecraft, ponieważ zarówno dostarcza nam dobrej zabawy, jak i rozwija w znaczącym stopniu naszą kreatywność. Uważam, że jeżeli nigdy nie grałeś, nie grałaś w ten tryb warto spróbować, może to ty wkrótce zostaniesz jednym z najlepszych graczy na tym trybie.

Tryb Master Builders/Bulid Battle 0.0 0
0 0
Art napisany przez Auxilirator

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
3

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
4

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
5

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
6

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal