Jak to działa
Forum

Reklamy

Login
Wiadomość
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline

reklama armored warfare

13.02.2016, 13:32
reklama Armored Warfare z box'a 1 nie działa. robiłem już 3 razy i nic nie dostałe, FIX IT and give my my bananas :( :D
Rzetelny5 Społecznik1 Pomocny1 Wulgarny Troll2
RE: reklama armored warfare - 13.02.2016, 13:54
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
Przyłączam się do prośby :)
Rzetelny4 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 14.02.2016, 11:33
Khaar Newby
Posty: 20
Dołączył: 18.12.2015
Status: Offline
Bananki za wykonanie zadań z Offer Box'ów przyznają serwisy offertoro.com oraz persona.ly. Nie jest to od nas zależne.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 17:00
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
czyli nie obchodzi was czy reklamy które oferujecie działają?
skoro wy je wystawiacie na swojej stronie to znaczy że bierzecie chyba za nie odpowiedzialność lub przynajmniej próbujecie takie problemy w jakiś sposób rozwiązać a nie odcinać sie od tego mówiąc że to nie od was zależy...
Rzetelny4 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 17:02
ttt Newby
Posty: 3
Dołączył: 13.02.2016
Status: Offline
przyłączam się do opini
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 17:03
gggggggiiiimli Newby
Posty: 1
Dołączył: 13.02.2016
Status: Offline
ja również tak uważam i nie rozumiem takiego podejścia, skoro coś oferujecie to czemu nie zadbacie o to żeby to działało?!
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 17:10
Junior J Newby
Posty: 1
Dołączył: 26.01.2016
Status: Offline
Franciszek Dolas napisał:czyli nie obchodzi was czy reklamy które oferujecie działają?
skoro wy je wystawiacie na swojej stronie to znaczy że bierzecie chyba za nie odpowiedzialność lub przynajmniej próbujecie takie problemy w jakiś sposób rozwiązać a nie odcinać sie od tego mówiąc że to nie od was zależy...
dobrze gada. Nie może tak być że im nabijamy chajs robiąc reflinki w grze, a my nie dostajemy punktów które są nagrodą za każde wykonanie zadania lub reklamę według regulaminu, to nie jest wytłumaczenie że to nie od was zależy, oferujecie jakąś reklamę za którą obiecujecie "zapłatę" to macie obowiązek płacić, inaczej nikt nie będzie polecał tej strony skoro są z nią takie problemy
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 17:30
lkokkk Newby
Posty: 3
Dołączył: 15.02.2016
Status: Offline
ja także nie dostałem oferowanych mi bananków za tą reklamę wiec proszę o załatwienie tej sprawy, a najlepiej od razu wpłacenie bananków okłamanym użytkownikom
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 17:31
lkokkk Newby
Posty: 3
Dołączył: 15.02.2016
Status: Offline
lkokkk napisał:ja także nie dostałem oferowanych mi bananków za tą reklamę wiec proszę o załatwienie tej sprawy, a najlepiej od razu wpłacenie bananków okłamanym użytkownikom
15 Feb 2016 11:13:09 Armored Warfare 975 Bananas Clicked
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 18:05
lubiekoty Newby
Posty: 5
Dołączył: 13.02.2016
Status: Offline
Również nie otrzymałem należnych bananków
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 18:13
Bananowy Futrzak Leader
Posty: 132
Dołączył: 05.01.2016
Status: Offline
jak nie umiecie zrobic to tak jest wszystkich działa tylko nie wam nawet mi co myślałem że nie zadziała na moim profil dałem zdjęcie.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll2
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 18:22
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
Chyba jest coś ogólnie nie działającego z tym box'em bo poza tym, że nie dało bananków za Armored Warfare, nie daje również bananków za ankietę (chociaż mam status "completed") oraz reklamy w ogóle się mi nie wyświetlają chociaż nie mam żadnego adblocka :(
Rzetelny1 Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 15.02.2016, 18:31
lkokkk Newby
Posty: 3
Dołączył: 15.02.2016
Status: Offline
Bananowy Futrzak napisał:jak nie umiecie zrobic to tak jest wszystkich działa tylko nie wam nawet mi co myślałem że nie zadziała na moim profil dałem zdjęcie.
że co nie rozumiem co ty napisałeś, chodzisz na polski kolego?
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 00:30
lubiekoty Newby
Posty: 5
Dołączył: 13.02.2016
Status: Offline
Napisałem do supportu tej stronki offertoro czy jak im tam i zobaczymy co odpiszą. Chociaż byłoby miło, żeby Administracja się tym zajęła.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 00:42
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
lubiekoty napisał:Napisałem do supportu tej stronki offertoro czy jak im tam i zobaczymy co odpiszą. Chociaż byłoby miło, żeby Administracja się tym zajęła.
bez przesady my logujemy sie i akceptujemy regulamin strony Bananki.pl a nie tej strony z reklamami, czemu my mamy sie tym zajmować robimy im chajs z referali to powinniśmy dostać za to bananki, czy od bananki.pl czy od kogoś innego to nas już nie powinno obchodzić mają być punktu od razu po zrobieniu zadania abo chwile po ale mają być a nie że strona nas dyma na chajs
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 11:37
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Hejo wszystkim,
W związku z tym, że temat jest palący info wygląda następująco:

W przypadku gdy ukończycie jakiekolwiek zadanie na stronie reklamodawców, reklamodawca zobligowany jest przysłać do nas info o Waszej aktywności i sam przyznaje Wam bananki. Jeśli macie kłopoty z realizacją jakiegoś zadania, albo jego weryfikacja wydłuża się, to skontaktujcie się z supportem reklamodawcy. Nie jesteśmy w stanie zaakceptować Wam zadań reklamodawców :) (nie należą stricte do naszego serwisu). Poza tym sami wielokrotnie testowaliśmy funkcjonalność systemów naszych partnerów, na bieżąco zresztą śledzimy wszelkie problemy. Podsumowując, większość użytkowników rejestruje się i realizuje zadania poprawnie, mało tego odbierają bananki (cyklicznie tworzymy konta testowe, żeby sprawę monitorować - wszystko się zgadza.) Jeśli macie jakieś dodatkowe problemy w tym temacie, tak jak zasugerowałam skontaktujcie się z supportem systemów partnerskich, bo w zasadzie przyczyn jest wiele i najczęściej leżą po stronie Waszych systemów, aktywności itd.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 13:01
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
MadBetty (admin) napisał:Hejo wszystkim,
W związku z tym, że temat jest palący info wygląda następująco:

W przypadku gdy ukończycie jakiekolwiek zadanie na stronie reklamodawców, reklamodawca zobligowany jest przysłać do nas info o Waszej aktywności i sam przyznaje Wam bananki. Jeśli macie kłopoty z realizacją jakiegoś zadania, albo jego weryfikacja wydłuża się, to skontaktujcie się z supportem reklamodawcy. Nie jesteśmy w stanie zaakceptować Wam zadań reklamodawców :) (nie należą stricte do naszego serwisu). Poza tym sami wielokrotnie testowaliśmy funkcjonalność systemów naszych partnerów, na bieżąco zresztą śledzimy wszelkie problemy. Podsumowując, większość użytkowników rejestruje się i realizuje zadania poprawnie, mało tego odbierają bananki (cyklicznie tworzymy konta testowe, żeby sprawę monitorować - wszystko się zgadza.) Jeśli macie jakieś dodatkowe problemy w tym temacie, tak jak zasugerowałam skontaktujcie się z supportem systemów partnerskich, bo w zasadzie przyczyn jest wiele i najczęściej leżą po stronie Waszych systemów, aktywności itd.
no tylko sprawa jest taka że nie mogę robić nic źle jesli chodzi o tą reklame bo do niedawna ona działała i dostawałem bananki za nią aż nagle coś sie zepsuło, a do supportu reklamodawcy za bardzo na pisać nie możemy napisać ponieważ z tego co wiem to jedyną drogą żeby to zrobić to trzeba kliknąć "my banans" i pod wpisem odnośnie niedziałającej reklamy (pod napisem "clicked") powinien być link do wiadomości do supportu a takowego nie ma
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 13:21
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Ostatecznością jest zawsze bramka kontaktowa na oficjalnej stronie usługodawcy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 13:56
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
MadBetty (admin) napisał:Ostatecznością jest zawsze bramka kontaktowa na oficjalnej stronie usługodawcy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 13:58
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
mimo możliwości kontaktu czekam na odpowiedź już 5 dni. Mam nadzieję, że w końcu odpiszą cokolwiek.

PS sorry za komentarz wyżej, przypadkiem wstawiłem sam cytat
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat