Jak to działa
Forum

Reklamy

Login
Wiadomość
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 14:36
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
no problemo ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 15:10
1jamnik2 Newby
Posty: 2
Dołączył: 11.01.2016
Status: Offline
Też nie dostałem a zrobiłem 2 razy na pewno poprawnie. Z tego co tu widac to nikt nie dostał tych 975 bananków...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 15:43
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Z tego, co tu widać wynika, że tylko kilka osób (z różnych przyczyn) nie dostało punktów.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 17:15
lubiekoty Newby
Posty: 5
Dołączył: 13.02.2016
Status: Offline
Zrobiłem nowe konto na nowym email z innej poczty. Przeszedłem samouczek wygrałem pve za 1 razem i wygrałem pvp za 1 razem nigdzie nie zginąłem bananków nie dostałem. Wszystko co można było zrobić zrobiłem
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 20:12
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
MadBetty (admin) napisał:Z tego, co tu widać wynika, że tylko kilka osób (z różnych przyczyn) nie dostało punktów.
Z tego co widzę to jest Pan ślepy albo nie umie czytać bo nikt nie pisze ze nie dostaje babankow z różnych przyczyn, wszyscy piszą praktycznie to samo. Czy na prawdę widząc ile ludzi ma problem z tym co Pan oferuje, jako admin nie ma Pan zamiaru nic z tym robić? Jestem użytkownikiem który sprowadził na tą stronę dość duża ilość ludzi i patrząc na to ile już babankow chociażby w tym miesiącu zrobiłem. Ta strona ma dzięki mnie najwięcej zysku, a polecam tą stronę bo wydawała mi się rzetelna. rozumiem że problemy się zdarzają, ale jak administracja się na to wspina i nie ma zamiaru z tym nic robić i jeszcze do tego każe swoim użytkownikom załatwiać sprawy techniczne to coś jest nie tak...
A jak strona straci kogoś kto góruje w rankingu i zabierze za sobą wszystkie polecane osoby i pewnie jeszcze parę innych to będzie stratna
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 16.02.2016, 21:47
ssssssss Newby
Posty: 2
Dołączył: 16.02.2016
Status: Offline
Franciszek Dolas napisał:MadBetty (admin) napisał:Z tego, co tu widać wynika, że tylko kilka osób (z różnych przyczyn) nie dostało punktów.
Z tego co widzę to jest Pan ślepy albo nie umie czytać bo nikt nie pisze ze nie dostaje babankow z różnych przyczyn, wszyscy piszą praktycznie to samo. Czy na prawdę widząc ile ludzi ma problem z tym co Pan oferuje, jako admin nie ma Pan zamiaru nic z tym robić? Jestem użytkownikiem który sprowadził na tą stronę dość duża ilość ludzi i patrząc na to ile już babankow chociażby w tym miesiącu zrobiłem. Ta strona ma dzięki mnie najwięcej zysku, a polecam tą stronę bo wydawała mi się rzetelna. rozumiem że problemy się zdarzają, ale jak administracja się na to wspina i nie ma zamiaru z tym nic robić i jeszcze do tego każe swoim użytkownikom załatwiać sprawy techniczne to coś jest nie tak...
A jak strona straci kogoś kto góruje w rankingu i zabierze za sobą wszystkie polecane osoby i pewnie jeszcze parę innych to będzie stratna
sorry admin ale serio to nie wina ludzi bo każdy robi co trzeba, rejestruje sie pobiera gre i wygrywa 1 grę ja zrobiłem to przed sekundą ale oczywiście bananków nie otrzymałem
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 17.02.2016, 10:48
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Franciszek Dolas napisał:MadBetty (admin) napisał:Z tego, co tu widać wynika, że tylko kilka osób (z różnych przyczyn) nie dostało punktów.
Z tego co widzę to jest Pan ślepy albo nie umie czytać bo nikt nie pisze ze nie dostaje babankow z różnych przyczyn, wszyscy piszą praktycznie to samo. Czy na prawdę widząc ile ludzi ma problem z tym co Pan oferuje, jako admin nie ma Pan zamiaru nic z tym robić? Jestem użytkownikiem który sprowadził na tą stronę dość duża ilość ludzi i patrząc na to ile już babankow chociażby w tym miesiącu zrobiłem. Ta strona ma dzięki mnie najwięcej zysku, a polecam tą stronę bo wydawała mi się rzetelna. rozumiem że problemy się zdarzają, ale jak administracja się na to wspina i nie ma zamiaru z tym nic robić i jeszcze do tego każe swoim użytkownikom załatwiać sprawy techniczne to coś jest nie tak...
A jak strona straci kogoś kto góruje w rankingu i zabierze za sobą wszystkie polecane osoby i pewnie jeszcze parę innych to będzie stratna

Dzięki za zaproszenie osób, Twoje zaangażowanie jest rzeczywiście naprawdę fajne, ale... Misiek, naucz się czytać - mój login wskazuje na kobitkę.

Administracja na nic się nie "wspina". Zdajemy sobie sprawę z niektórych problemów. Pewne kwestie po prostu nie zależą od nas - w tym np. Twój komputer, Twój cache, system partnera (reklamodawcy) LUB chęci producenta. Producent przesyła informacje o rejestracji dalej i to on w głównej mierze decyduje o Twojej aktywności. Jak będziemy cisnąć producenta, to dopiero się wypnie :) Docelowo zmienimy plan działania i rozwiązania techniczne, ale jest na to jeszcze za wcześnie.

Podsumowując, my działamy w temacie na ile możemy. Pamiętajcie, że w przypadku gdy następuje jakikolwiek problem z realizacją zadania zawsze macie wybór. Możecie po prostu przejść do innego.

Na ten moment najważniejszy jest dla nas rozwój oferty oraz zamknięcie rozwiązań technicznych - żeby żyło się lepiej.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 17.02.2016, 13:15
Bananowy Futrzak Leader
Posty: 132
Dołączył: 05.01.2016
Status: Offline
lkokkk napisał:Bananowy Futrzak napisał:jak nie umiecie zrobic to tak jest wszystkich działa tylko nie wam nawet mi co myślałem że nie zadziała na moim profil dałem zdjęcie.
że co nie rozumiem co ty napisałeś, chodzisz na polski kolego?
Pisałem na szybko ale co do tej sprawy ja zrobiłem to zadanie dostałem pkt. Napisałem koledze że 1000 bananów za darmo w łatwy sposób też mu zadziałało. Ale co do box nr 2 to mam zastrzeżenia bo nie dają pkt cały czas jest błąd nr 100 i nie da się nic zrobić.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 17.02.2016, 13:24
khgcdkhgc Newby
Posty: 1
Dołączył: 15.02.2016
Status: Offline
Bananowy Futrzak napisał:lkokkk napisał:Bananowy Futrzak napisał:jak nie umiecie zrobic to tak jest wszystkich działa tylko nie wam nawet mi co myślałem że nie zadziała na moim profil dałem zdjęcie.
że co nie rozumiem co ty napisałeś, chodzisz na polski kolego?
Pisałem na szybko ale co do tej sprawy ja zrobiłem to zadanie dostałem pkt. Napisałem koledze że 1000 bananów za darmo w łatwy sposób też mu zadziałało. Ale co do box nr 2 to mam zastrzeżenia bo nie dają pkt cały czas jest błąd nr 100 i nie da się nic zrobić.
błąd 100 zależy od ciebie nie od serwisu mi w boxie 2 wszystko działa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 17.02.2016, 16:02
Bananowy Futrzak Leader
Posty: 132
Dołączył: 05.01.2016
Status: Offline
khgcdkhgc napisał:Bananowy Futrzak napisał:lkokkk napisał:Bananowy Futrzak napisał:jak nie umiecie zrobic to tak jest wszystkich działa tylko nie wam nawet mi co myślałem że nie zadziała na moim profil dałem zdjęcie.
że co nie rozumiem co ty napisałeś, chodzisz na polski kolego?
Pisałem na szybko ale co do tej sprawy ja zrobiłem to zadanie dostałem pkt. Napisałem koledze że 1000 bananów za darmo w łatwy sposób też mu zadziałało. Ale co do box nr 2 to mam zastrzeżenia bo nie dają pkt cały czas jest błąd nr 100 i nie da się nic zrobić.
błąd 100 zależy od ciebie nie od serwisu mi w boxie 2 wszystko działa
ej no ale czemu mam ten błąd bo nikt mi nie może wytłumaczyć.xd
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 18.02.2016, 11:15
Michu Newby
Posty: 89
Dołączył: 08.12.2015
Status: Offline
Widzimy to, ze zakladane jest wiele kont, aby wykonac jedynie to zadanie i odebrac skiny. Nie blokujemy na razie tego zadania, aby inne, uczciwe osoby mialy szanse szybkiego zdobycia banankow. Jednak zglaszanie sie na forum tymi kontami udajac tyle osob ktorym nie dziala moze spowodowac tylko jedno - wyrzucimy ta oferte.

Jezeli zadanie jest robione pierwszy raz (a nie na 4 czy 5tym koncie) i caly proces przebiegnie tak jak powinien: rejestracja z OfferBox2, rozegranie bitew itd..to na pewno wydawca zaliczy takie zadanie. Jednak jak widzi on po raz 10 te same osoby rejestrujace sie w grze, to zaczynaja sie problemy.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 18.02.2016, 20:46
ssssssss Newby
Posty: 2
Dołączył: 16.02.2016
Status: Offline
Michu (admin) napisał:Widzimy to, ze zakladane jest wiele kont, aby wykonac jedynie to zadanie i odebrac skiny. Nie blokujemy na razie tego zadania, aby inne, uczciwe osoby mialy szanse szybkiego zdobycia banankow. Jednak zglaszanie sie na forum tymi kontami udajac tyle osob ktorym nie dziala moze spowodowac tylko jedno - wyrzucimy ta oferte.

Jezeli zadanie jest robione pierwszy raz (a nie na 4 czy 5tym koncie) i caly proces przebiegnie tak jak powinien: rejestracja z OfferBox2, rozegranie bitew itd..to na pewno wydawca zaliczy takie zadanie. Jednak jak widzi on po raz 10 te same osoby rejestrujace sie w grze, to zaczynaja sie problemy.
tylko fajnie że wy na tym zarabiacie i nie powinno was obchodzić czy to jest multikonto czy normalne, a nie chodzi o to że "Jednak jak widzi on po raz 10 te same osoby rejestrujace sie w grze, to zaczynaja sie problemy" bo na innych stronach też ta oferta nie działa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 19.02.2016, 11:47
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
Michu (admin) napisał:Widzimy to, ze zakladane jest wiele kont, aby wykonac jedynie to zadanie i odebrac skiny. Nie blokujemy na razie tego zadania, aby inne, uczciwe osoby mialy szanse szybkiego zdobycia banankow. Jednak zglaszanie sie na forum tymi kontami udajac tyle osob ktorym nie dziala moze spowodowac tylko jedno - wyrzucimy ta oferte.

Jezeli zadanie jest robione pierwszy raz (a nie na 4 czy 5tym koncie) i caly proces przebiegnie tak jak powinien: rejestracja z OfferBox2, rozegranie bitew itd..to na pewno wydawca zaliczy takie zadanie. Jednak jak widzi on po raz 10 te same osoby rejestrujace sie w grze, to zaczynaja sie problemy.
Szkoda tylko, że problem dotyczy również osób, które uczciwie , po raz pierwszy chcą zyskać zapowiedzianą nagrodę. Tydzień temu kontaktowałem się z supportem tamtej strony i z niewyjaśnionego powodu nie mam wciąż żadnej odpowiedzi ani reakcji....
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 19.02.2016, 15:49
Bananowy Futrzak Leader
Posty: 132
Dołączył: 05.01.2016
Status: Offline
Powie mi ktos czemu nie akceptuje mi rejestracji w tych nowych grach ogame arena mody i mowie od razu ze hstoria i pliki cookies sa wyczyszczone
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 19.02.2016, 21:31
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
Rom@n napisał:Michu (admin) napisał:Widzimy to, ze zakladane jest wiele kont, aby wykonac jedynie to zadanie i odebrac skiny. Nie blokujemy na razie tego zadania, aby inne, uczciwe osoby mialy szanse szybkiego zdobycia banankow. Jednak zglaszanie sie na forum tymi kontami udajac tyle osob ktorym nie dziala moze spowodowac tylko jedno - wyrzucimy ta oferte.

Jezeli zadanie jest robione pierwszy raz (a nie na 4 czy 5tym koncie) i caly proces przebiegnie tak jak powinien: rejestracja z OfferBox2, rozegranie bitew itd..to na pewno wydawca zaliczy takie zadanie. Jednak jak widzi on po raz 10 te same osoby rejestrujace sie w grze, to zaczynaja sie problemy.
Szkoda tylko, że problem dotyczy również osób, które uczciwie , po raz pierwszy chcą zyskać zapowiedzianą nagrodę. Tydzień temu kontaktowałem się z supportem tamtej strony i z niewyjaśnionego powodu nie mam wciąż żadnej odpowiedzi ani reakcji....
on po prostu osunęli tą reklamę zamiast rozwiązywać ten problem i odpisywać komukolwiek...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 19.02.2016, 21:33
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
Bananowy Futrzak napisał:Powie mi ktos czemu nie akceptuje mi rejestracji w tych nowych grach ogame arena mody i mowie od razu ze hstoria i pliki cookies sa wyczyszczone
zrób oddzielny temat na forum apro po tego bo ten dotyczy reklamy z armored warfare :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 21.02.2016, 11:45
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
Michu (admin) napisał:Widzimy to, ze zakladane jest wiele kont, aby wykonac jedynie to zadanie i odebrac skiny. Nie blokujemy na razie tego zadania, aby inne, uczciwe osoby mialy szanse szybkiego zdobycia banankow. Jednak zglaszanie sie na forum tymi kontami udajac tyle osob ktorym nie dziala moze spowodowac tylko jedno - wyrzucimy ta oferte.

Jezeli zadanie jest robione pierwszy raz (a nie na 4 czy 5tym koncie) i caly proces przebiegnie tak jak powinien: rejestracja z OfferBox2, rozegranie bitew itd..to na pewno wydawca zaliczy takie zadanie. Jednak jak widzi on po raz 10 te same osoby rejestrujace sie w grze, to zaczynaja sie problemy.
Ok, widzę że dalej administracja się nie kwapi żeby coś z tym zrobić...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 23.02.2016, 19:56
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
uuuuuuuuuuu widzę że wciąż zainteresowanie okradaniem użytkowników jest na poziomie 0 u administracji....
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 25.02.2016, 13:41
Bananowy Futrzak Leader
Posty: 132
Dołączył: 05.01.2016
Status: Offline
Franciszek Dolas napisał:uuuuuuuuuuu widzę że wciąż zainteresowanie okradaniem użytkowników jest na poziomie 0 u administracji....
Masz tyle pkt bo zdobywają je prawdziwi ludzie czy ty wykorzystywałeś reklamę z box 1: armored za 1000pkt?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 25.02.2016, 16:56
ttt Newby
Posty: 3
Dołączył: 13.02.2016
Status: Offline
Bananowy Futrzak napisał:Franciszek Dolas napisał:uuuuuuuuuuu widzę że wciąż zainteresowanie okradaniem użytkowników jest na poziomie 0 u administracji....
Masz tyle pkt bo zdobywają je prawdziwi ludzie czy ty wykorzystywałeś reklamę z box 1: armored za 1000pkt?
jak miałem ją wykorzystać jak zrobiłem ją 1 n swoim koncie, a potem i tak przestała działać. a mam dużą ilość zaproszonych ludzi bo wrzuciłem linka na fejsa, to co ludzie już na tych referalach robili to już nie moja sprawa, ale wiem że mieli problem z 1 boxem
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat