Jak to działa
Forum

Reklamy

Login
Wiadomość
RE: reklama armored warfare - 25.02.2016, 16:58
ttt Newby
Posty: 3
Dołączył: 13.02.2016
Status: Offline
ttt napisał:Bananowy Futrzak napisał:Franciszek Dolas napisał:uuuuuuuuuuu widzę że wciąż zainteresowanie okradaniem użytkowników jest na poziomie 0 u administracji....
Masz tyle pkt bo zdobywają je prawdziwi ludzie czy ty wykorzystywałeś reklamę z box 1: armored za 1000pkt?
jak miałem ją wykorzystać jak zrobiłem ją 1 n swoim koncie, a potem i tak przestała działać. a mam dużą ilość zaproszonych ludzi bo wrzuciłem linka na fejsa, to co ludzie już na tych referalach robili to już nie moja sprawa, ale wiem że mieli problem z 1 boxem
to jedno konto jest moim multikontem żeby sprawdzać czy admini zrobili coś z tą reklamą bo na swoim nie moge jako że już ją zrobiłem
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 25.02.2016, 17:35
Husyta Newby
Posty: 8
Dołączył: 23.02.2016
Status: Offline
akurat Armored Warfare działa na każdej stronie tego typu dla polskiego IP więc ciekawe czemu u Was nie. W sumie zrobiłem ją na róznych stronach włącznie z tą 5 razy także...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 26.02.2016, 03:16
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
Husyta napisał:akurat Armored Warfare działa na każdej stronie tego typu dla polskiego IP więc ciekawe czemu u Was nie. W sumie zrobiłem ją na róznych stronach włącznie z tą 5 razy także...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 26.02.2016, 03:19
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
Husyta napisał:akurat Armored Warfare działa na każdej stronie tego typu dla polskiego IP więc ciekawe czemu u Was nie. W sumie zrobiłem ją na rożnych stronach włącznie z tą 5 razy także...
tu nie jest problem ze stroną tyko z reklamodawcą bo ta gra nie działa na każdej stronie z tym reklamodawcą (a raczej nie DZIAŁAŁA, dopóki nie zniknęła) ale co za tym idzie jest to też problem z administracją tej strony która uważa że nic nie muszą z tym robić i mogą mieć wy*ebane
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: reklama armored warfare - 26.02.2016, 03:22
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
i o to sie rozchodzi, bo nie umiem zrozumiem bezczynności administracji kiedy ich urzytkowników okłamano i okradziono na parę ładnych tysięcy punktów, co daje nie małą sumę w dolarach a co dopiero złotówkach...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 26.02.2016, 11:24
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Franciszek Dolas napisał:i o to sie rozchodzi, bo nie umiem zrozumiem bezczynności administracji kiedy ich urzytkowników okłamano i okradziono na parę ładnych tysięcy punktów, co daje nie małą sumę w dolarach a co dopiero złotówkach...
Nikogo nie okłamaliśmy i nie okradliśmy :) Bo w zasadzie jak?
Tworzycie multikonta na własną odpowiedzialność. Ich tworzenie wiąże się z nadużyciem, które dostrzegają, i z którym walczą zarówno producenci jak i reklamodawcy. Jeśli posiadacie sporo osób aktywnych zalogowanych z reflinków, to nie ma problemu. Jeśli sami tworzycie jakieś tam konta "byle były", to niestety przez takie konta oferty są blokowane, usuwane itd. itd. Dla nas ważne jest żeby te oferty były w dalszym ciągu aktywne, ale jeśli znajdują się użytkownicy, którzy chcą "oszukać" system kosztem innych no to widzisz efekty. Później kontaktujemy się z partnerami i albo rzeczywiście zamykają zadanie, albo po prostu karzą osobę, która dopuściła się nadużyć. Nagradzamy osoby, które grają fair-play.
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 26.02.2016, 13:18
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
MadBetty (admin) napisał:Franciszek Dolas napisał:i o to sie rozchodzi, bo nie umiem zrozumiem bezczynności administracji kiedy ich urzytkowników okłamano i okradziono na parę ładnych tysięcy punktów, co daje nie małą sumę w dolarach a co dopiero złotówkach...
Nikogo nie okłamaliśmy i nie okradliśmy :) Bo w zasadzie jak?
Tworzycie multikonta na własną odpowiedzialność. Ich tworzenie wiąże się z nadużyciem, które dostrzegają, i z którym walczą zarówno producenci jak i reklamodawcy. Jeśli posiadacie sporo osób aktywnych zalogowanych z reflinków, to nie ma problemu. Jeśli sami tworzycie jakieś tam konta "byle były", to niestety przez takie konta oferty są blokowane, usuwane itd. itd. Dla nas ważne jest żeby te oferty były w dalszym ciągu aktywne, ale jeśli znajdują się użytkownicy, którzy chcą "oszukać" system kosztem innych no to widzisz efekty. Później kontaktujemy się z partnerami i albo rzeczywiście zamykają zadanie, albo po prostu karzą osobę, która dopuściła się nadużyć. Nagradzamy osoby, które grają fair-play.
fajnie że tylko że nowa reklama z tej gry na boxie 1 która weszła dzisiaj tez nie działa :D :D :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 26.02.2016, 13:21
Franciszek Dolas Newby
Posty: 18
Dołączył: 25.01.2016
Status: Offline
MadBetty (admin) napisał:Franciszek Dolas napisał:i o to sie rozchodzi, bo nie umiem zrozumiem bezczynności administracji kiedy ich urzytkowników okłamano i okradziono na parę ładnych tysięcy punktów, co daje nie małą sumę w dolarach a co dopiero złotówkach...
Nikogo nie okłamaliśmy i nie okradliśmy :) Bo w zasadzie jak?
Tworzycie multikonta na własną odpowiedzialność. Ich tworzenie wiąże się z nadużyciem, które dostrzegają, i z którym walczą zarówno producenci jak i reklamodawcy. Jeśli posiadacie sporo osób aktywnych zalogowanych z reflinków, to nie ma problemu. Jeśli sami tworzycie jakieś tam konta "byle były", to niestety przez takie konta oferty są blokowane, usuwane itd. itd. Dla nas ważne jest żeby te oferty były w dalszym ciągu aktywne, ale jeśli znajdują się użytkownicy, którzy chcą "oszukać" system kosztem innych no to widzisz efekty. Później kontaktujemy się z partnerami i albo rzeczywiście zamykają zadanie, albo po prostu karzą osobę, która dopuściła się nadużyć. Nagradzamy osoby, które grają fair-play.
poza tym ciekawe co was obchodzi czy to są multi konta czy nie? zarabiacie na nich wiec...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: reklama armored warfare - 26.02.2016, 13:30
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Franciszek Dolas napisał:
poza tym ciekawe co was obchodzi czy to są multi konta czy nie? zarabiacie na nich wiec...
Nie zarabiamy na multikontach. Ot, taki psikus. Mało tego, sami mamy z tego tytułu nieprzyjemności. Nie wiem w jaki sposób wytłumaczyć Ci, że wypisujesz same głupoty, bo nie rozumiesz modelu działania serwisu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 27.02.2016, 19:52
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
Sorry, że się wtrącę ale mnie na przykład boli, że mimo nie tworzenia żadnych multi-kont itd. nic mi nie działa z tego boxa. O otrzymaniu tamtych 975 bananków nawet nie wspomnę :(
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 28.02.2016, 18:44
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
Kontynuując, w jaki sposób ma mnie to zachęcić do odwiedzania tej strony jeśli nie funkcjonuje ona poprawnie? Uważam, że jeśli strona chce się rozwijać ( i widać że to robi, bo wprowadzono chociażby możliwość wpłaty przez SMS), to raczej takie problemy stawiają ją w słabym świetle. Stąd nie rozumiem odrzucania każdych argumentów przez administrację, problem rzeczywiście jest i nie można twierdzić, że wszystko jest naszą winą
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 28.02.2016, 20:01
Khaar Newby
Posty: 20
Dołączył: 18.12.2015
Status: Offline
Ponieważ problem nie leży po naszej stronie. To reklamodawca decyduje czy zostało zrealizowane zadanie z jego oferty i to on Wam ją oferuje, nie my.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: reklama armored warfare - 03.03.2016, 16:44
Husyta Newby
Posty: 8
Dołączył: 23.02.2016
Status: Offline
Wiecie ludziki, że reklamacje składa się w języku angielskim do firmy dostarczającej reklamę i tylko oni jeśli udowodnicie screenem np. mogą wam zaliczyć zadanie. Na banankach i innych stronach dostaje się punkty tylko gdy "oferodawca" zatwierdzi
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: reklama armored warfare - 06.03.2016, 19:05
Rom@n Newby
Posty: 35
Dołączył: 23.01.2016
Status: Offline
Husyta napisał:Wiecie ludziki, że reklamacje składa się w języku angielskim do firmy dostarczającej reklamę i tylko oni jeśli udowodnicie screenem np. mogą wam zaliczyć zadanie. Na banankach i innych stronach dostaje się punkty tylko gdy "oferodawca" zatwierdzi
Tak wiemy, że na takich stronach składa się reklamacje po angielsku. Nawet mimo załączenia kilku zrzutów ekranu, administracja tamtej strony nie raczyła nawet zdania napisać, tylko usunęli ofertę...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat