Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline

Żałosne zachowanie bananopedii.

30.08.2017, 12:38
Po napisaniu artykułu wyskoczył komunikat, który każe nam zapisywać artykuły w szkicu czy w drafcie. Szkoda, że nie zostaliśmy o tym poinformowani a administracja już nie pomyślała o tym, ze jak bedziemy chcieli wyslac artykul to wyskoczy ta informacja a artykuył przepadnie :) Artykul przepadł a drugi raz nie mam zamiaru go pisać.



Jednym słowem porażka.
Rzetelny1 Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll3
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 15:32
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Tak, ja napisałem teraz artykuł po czym wyskoczył mi ten komunikat a artykuł przepadł.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 18:06
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
OSKKKKAAAARRRRRPo napisaniu artykułu wyskoczył komunikat, który każe nam zapisywać artykuły w szkicu czy w drafcie. Szkoda, że nie zostaliśmy o tym poinformowani a administracja już nie pomyślała o tym, ze jak bedziemy chcieli wyslac artykul to wyskoczy ta informacja a artykuył przepadnie :) Artykul przepadł a drugi raz nie mam zamiaru go pisać.



Jednym słowem porażka.
Od kiedy tak jest? Czyli co nie można pisać na bananapedii, tylko w Wordzie? To pewnie przez płacz "nie zapisało mi" ;/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 19:04
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Tak. Jak masz artykuł który jest do sprawdzenia dla nich to kolejnego NIE MOŻESZ napisać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 19:06
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Dodam, że zrobili to specjalnie żebyśmy MY nie mogli "zarabiać" na tym. Teraz artykuły beda srpawdzane pewnie po tydzien jak wlasnie do dzisiejszego dnia bylo bo ostatnie arty mialem 25.08 wiec sprawdzenie im zajelo 5 dni. Teraz napiszesz jeden i masz koniec z pisaniem na kolejny tydzien.. Słabo. Ja jestem na NIE z takim pomysłem szanowna administracjo :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 20:09
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Dzięki za info, teraz bynajmniej artykułu nie stracę
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 20:40
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Nie ma za co ;) Dla administracji było bardzo wielkim problemem, żeby o takiej GŁUPOCIE poinformować.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 20:48
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
No głupota głupotą, teraz komu będzie się chciało pisać, bo teraz robi się to trochę nie opłacalne. Gdyby poinformowali, OK. Jednak wciąż ta zmiana jest jedną z gorszych, pewnie po to, aby odstraszyć tych starych użytkowników od Bananapedii, niefajne zagranie. Mogli dodać coś nowego, a nie tylko ułatwiać sobie robotę.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 21:41
Michu Newby
Posty: 89
Dołączył: 08.12.2015
Status: Offline
Panowie, jest was tutaj kilkaset tysięcy. Wystarczy, że 100 osób doda po 10 artykułów i robi sie 1000 - jak to sprawdzić?
Nie da się.....i tylko pojawiają się wpisy, czekam tydzien i niesprawdzone, olewają ....

Więc trzeba to nieco zachamować i zastanowić się nad tym.
Macie pomysły, wrzucajcie - będziemy dyskutować :)
Rzetelny1 Społecznik3 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 21:52
HansOmen Newby
Posty: 36
Dołączył: 26.12.2016
Status: Offline
Witam,
Myślę, że wiem dlaczego tak się dzieje. Bananopedia przynosi jakieś zyski? Chyba w postaci reklamy strony. Ktoś szuka czegoś na temat jakiejś gry i trafia na bananki po czym istnieje szansa, że zostanie. Ale uważam, że szansa jest znikoma. A stawki są naprawdę duże. Na samą bananopedię wydaliście około 2662zł. Ile się zwróciło? Każdy musi wyjść na przysłowiowy plus. Tak ja uważam. Oczywiścię nie twierdzę, że tak jest. Pozdrawiam
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 30.08.2017, 22:14
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
MichuPanowie, jest was tutaj kilkaset tysięcy. Wystarczy, że 100 osób doda po 10 artykułów i robi sie 1000 - jak to sprawdzić?
Nie da się.....i tylko pojawiają się wpisy, czekam tydzien i niesprawdzone, olewają ....

Więc trzeba to nieco zachamować i zastanowić się nad tym.
Macie pomysły, wrzucajcie - będziemy dyskutować :)

Pomysł?
Dodanie moderatorów, którzy by się zajmowali wyłącznie bananapedią. Ewentualnie przeprowadzenie jeszcze takowej rekrutacji. Im więcej, tym lepiej.
Mam też jedno pytanie: Czy sądzicie, że możliwość publikowania jednego artykułu na raz przyśpieszy prędkość akceptacji?
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 09:22
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Dokładnie. Więcej osób na stanowiska właśnie do sprawdzania artykułow i po problemie... Wygląda to tak jakbyście chcieli właśnie zniechęcić nas do pisania tych artykułów..
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 10:00
HansOmen Newby
Posty: 36
Dołączył: 26.12.2016
Status: Offline
Wszystko rozgrywa się tak jak wcześniej wspominałem wokół sfery finansowej. Musimy zdać sobie sprawę, że kolejne osoby to kolejne pieniądzę. Strona musi zarobić, nie może tracić. Bananopedia myśle, że powoduje bardziej straty niż zyski. Dlatego taka sytuacja musi mieć miejsce.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 10:18
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
OSKKKKAAAARRRRRDokładnie. Więcej osób na stanowiska właśnie do sprawdzania artykułow i po problemie... Wygląda to tak jakbyście chcieli właśnie zniechęcić nas do pisania tych artykułów..
To nie będzie wystarczającą zmianą. Tu nie chodzi tylko o czas sprawdzania artykułów.
-
Pomyślcie sobie, że to nie jest mocnym minusem. I tak w trakcie roku szkolnego czas na pisanie macie tylko we święta, weekendy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 10:40
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Dawid035MichuPanowie, jest was tutaj kilkaset tysięcy. Wystarczy, że 100 osób doda po 10 artykułów i robi sie 1000 - jak to sprawdzić?
Nie da się.....i tylko pojawiają się wpisy, czekam tydzien i niesprawdzone, olewają ....

Więc trzeba to nieco zachamować i zastanowić się nad tym.
Macie pomysły, wrzucajcie - będziemy dyskutować :)

Pomysł?
Dodanie moderatorów, którzy by się zajmowali wyłącznie bananapedią. Ewentualnie przeprowadzenie jeszcze takowej rekrutacji. Im więcej, tym lepiej.
Mam też jedno pytanie: Czy sądzicie, że możliwość publikowania jednego artykułu na raz przyśpieszy prędkość akceptacji?
Już ktoś dawał taką propozycję. Chociaż jeden wybierany moderator dodatkowy do jednej gry to by było dużo.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 10:47
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Muszę przyznać, że mi też owy komunikat się wyświetlił, ale mimo to artykuł został wysłany do weryfikacji :x
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 11:36
kabev1 Newby
Posty: 48
Dołączył: 12.08.2017
Status: Offline
Witam według mnie ( to jest moja opinia) albo zrobić rekrutację paru osób na pomoc do bananopedii albo zrobić ograniczenie pisania artykułów w ten sposób że:
1 konta = max 5 atykułów na tydzień ( 7dni po tym czasie resetuje się licznik).
Teraz idzie rok szkolny więc będzie mniej czasu do pisania jak pisali inni użytkownicy, więć administracja będzie miała troche więcej ulgi.
Też bierze się stą tyle artykułów że niektórzy piszą po 10 dziennie na bardzo podobny temat... Z tego pojawia się myśl o konkrętnych osobach które będą odpowiedzialne za konkretne artykuły ( zbiory na temat jakiejś gry itp.) To jest moja propozycja. Bo jeżeli by nie było ograniczenia to czasami sam widze... 1 osoba pisze 8 artykułów ( zobaczyłem to w najnowych artykułach) na bardzo podobny temat...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 12:09
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline

[quote]kabev1Witam według mnie ( to jest moja opinia) albo zrobić rekrutację paru osób na pomoc do bananopedii albo zrobić ograniczenie pisania artykułów w ten sposób że:
1 konta = max 5 atykułów na tydzień ( 7dni po tym czasie resetuje się licznik).
Teraz idzie rok szkolny więc będzie mniej czasu do pisania jak pisali inni użytkownicy, więć administracja będzie miała troche więcej ulgi.
Też bierze się stą tyle artykułów że niektórzy piszą po 10 dziennie na bardzo podobny temat... Z tego pojawia się myśl o konkrętnych osobach które będą odpowiedzialne za konkretne artykuły ( zbiory na temat jakiejś gry itp.) To jest moja propozycja. Bo jeżeli by nie było ograniczenia to czasami sam widze... 1 osoba pisze 8 artykułów ( zobaczyłem to w najnowych artykułach) na bardzo podobny temat...
I to było by dobrą opcją. Dać jakiś limit tygodniowy, bo jeden artykuł na jeden tydzień jak to ostatnimi czasy sie dzieje to porażka. Ja jestem za limitem artykułow :) Rok szkolny, hmm, też racja aczkolwiek na początku szkoły nic sie nie dzieje a też w szkole nie siedzimy do 20 prawda? Ja jestem za limitem artykułow.
Pozdrawiam :)

[/quote]
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 14:11
★✘нαcкεd✘★™ Newby
Posty: 6
Dołączył: 31.01.2016
Status: Offline
U mnie wszystko jest okej.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 14:26
HansOmen Newby
Posty: 36
Dołączył: 26.12.2016
Status: Offline
kabev1Witam według mnie ( to jest moja opinia) albo zrobić rekrutację paru osób na pomoc do bananopedii albo zrobić ograniczenie pisania artykułów w ten sposób że:
1 konta = max 5 atykułów na tydzień ( 7dni po tym czasie resetuje się licznik).
Teraz idzie rok szkolny więc będzie mniej czasu do pisania jak pisali inni użytkownicy, więć administracja będzie miała troche więcej ulgi.
Też bierze się stą tyle artykułów że niektórzy piszą po 10 dziennie na bardzo podobny temat... Z tego pojawia się myśl o konkrętnych osobach które będą odpowiedzialne za konkretne artykuły ( zbiory na temat jakiejś gry itp.) To jest moja propozycja. Bo jeżeli by nie było ograniczenia to czasami sam widze... 1 osoba pisze 8 artykułów ( zobaczyłem to w najnowych artykułach) na bardzo podobny temat...
Wiem, że chodzi co o mnie. Ale kto mi zaborni pisać o Wocie. Skoro znam się tylko na nim. Gram na zaawansowanym poziomie ESL te sprawy. I nie mam problemu napisać 20 artykułów dziennie. A ograniczenia są potrzebne. Bo strona wyeliminuje się sama.

PS. Nie moja wina, że sprawdzili tyle moich artykułów ciągiem, że są na głównej. :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll
Chat