Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 16:26
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Jednak ja już o tym pisałem, ja robiłem artykuły o zawodnikach to tylko 3 artykuły mi zaakceptowali. Ty napisałeś tylke artykułow o kazdym czolgu i Ci pewnie zadnego nie odrzucili.. Sprawiedliwosc :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 16:41
kabev1 Newby
Posty: 48
Dołączył: 12.08.2017
Status: Offline
HansOmen chodzi tutaj też o to że nie ma się co potem dziwić ja jedna osoba powiedzmy dziennie wyśle 10 artykułów, dlatego tak jak proponuje zrobic limit tygodniowy (7 artykułów na tydzień i koniec, w ten sposób będzie więcej czasu). Hans nie chodzi mi za bardzo o ciebie tylko o to żeby niektórzy pisarze na tej stronie zastopowali z pisaniem do np. 5 artykułów na tydzień np. do tej wszystko do ustalenia. Wielu już ,,pisarzy'' wstrzymuje się od pisania artykułów bo chcą też aby ci nowicjusze mieli szanse się przebić. Plus przyszedł mi do głowy taki pomysł żeby bananopedia coś zarabiała ( na pewno więcej niż teraz). Przed wejściem do pisania artykułu trzeba będzie np. obejrzeć 5 reklam. Takie rozwiązanie może zmniejszyć ilość strat na bananopedii. I tak jak mówie wybrać z kilku osób, użytkowników którzy piszą już artykuły w konkretnej dziedzinie np. Dajmy użytkownik X pisze artykuły na temat powiedzmy sprzętu komputerowego. Jeżeli jego artykuły są dobre otrzymuje range pomocnika dzięki której to On sprawdza artykuły jakie przyjdą na temat sprzętu komputerowego. Administracja bedzie wyrywkowo sprawdzała co np. 8 artykuły i jeżeli się osoba sprawdzi na stanowisku otrzymuje na czas ograniczona tą fuche ( np. zachętą może być pod koniec miesiąca wynagrodzenie jeżeli się dobrze sprawuje: otrzymuje ustaloną ilość bananków jako pomoc. To jest moja kolejna propozycja i mówie, najlepiej rozwiązać ten problem szybko aby nie było potem większych problemów z bananopedią ( rozwiązaniem może być wstrzymanie bananopedii a czas gdy zrobią porządek lub bardzo wolne i stopniowe sprawdzanie artykułów na czas pracy z bananopedią).
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 16:51
★✘нαcкεd✘★™ Newby
Posty: 6
Dołączył: 31.01.2016
Status: Offline
FragorskiMuszę przyznać, że mi też owy komunikat się wyświetlił, ale mimo to artykuł został wysłany do weryfikacji :x
No ja mam tak samo wszystko jest okej nwm oco im chodzi.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 17:08
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
ThekrzychuFragorskiMuszę przyznać, że mi też owy komunikat się wyświetlił, ale mimo to artykuł został wysłany do weryfikacji :x
No ja mam tak samo wszystko jest okej nwm oco im chodzi.
Chodzi o ograniczenie z wysyłaniem artykułów. Można wysłać jeden, doputy nie zostanie sprawdzony poprzedni.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 17:25
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
kabev1HansOmen chodzi tutaj też o to że nie ma się co potem dziwić ja jedna osoba powiedzmy dziennie wyśle 10 artykułów, dlatego tak jak proponuje zrobic limit tygodniowy (7 artykułów na tydzień i koniec, w ten sposób będzie więcej czasu). Hans nie chodzi mi za bardzo o ciebie tylko o to żeby niektórzy pisarze na tej stronie zastopowali z pisaniem do np. 5 artykułów na tydzień np. do tej wszystko do ustalenia. Wielu już ,,pisarzy'' wstrzymuje się od pisania artykułów bo chcą też aby ci nowicjusze mieli szanse się przebić. Plus przyszedł mi do głowy taki pomysł żeby bananopedia coś zarabiała ( na pewno więcej niż teraz). Przed wejściem do pisania artykułu trzeba będzie np. obejrzeć 5 reklam. Takie rozwiązanie może zmniejszyć ilość strat na bananopedii. I tak jak mówie wybrać z kilku osób, użytkowników którzy piszą już artykuły w konkretnej dziedzinie np. Dajmy użytkownik X pisze artykuły na temat powiedzmy sprzętu komputerowego. Jeżeli jego artykuły są dobre otrzymuje range pomocnika dzięki której to On sprawdza artykuły jakie przyjdą na temat sprzętu komputerowego. Administracja bedzie wyrywkowo sprawdzała co np. 8 artykuły i jeżeli się osoba sprawdzi na stanowisku otrzymuje na czas ograniczona tą fuche ( np. zachętą może być pod koniec miesiąca wynagrodzenie jeżeli się dobrze sprawuje: otrzymuje ustaloną ilość bananków jako pomoc. To jest moja kolejna propozycja i mówie, najlepiej rozwiązać ten problem szybko aby nie było potem większych problemów z bananopedią ( rozwiązaniem może być wstrzymanie bananopedii a czas gdy zrobią porządek lub bardzo wolne i stopniowe sprawdzanie artykułów na czas pracy z bananopedią).
Bardzo dobry pomysł, z tymi reklamami to też ok. Choć i tak dostajemy około 2zł za minimum godzine pisania artykułu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 18:36
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Witajcie,
Sprawa wygląda następująco:
Wprowadziliśmy limit artykułów, aby dokładniej je sprawdzać. Po drugie trochę ograniczyć ich napływ. Oczywiście tak jak zauważyliście i co proponujecie docelowo stworzymy zespół moderatorów, którzy wspomogą ten proces. Niestety musimy Was poprosić o cierpliwość. Cały czas wprowadzamy zmiany do różnych systemów. Na wszystko potrzeba czasu. Na ten moment limit wygląda tak, że jeden artykuł do publikacji + ndrafty. Dzięki temu każdy będzie miał szansę na sprawiedliwą weryfikację, a nam da dodatkowy czas na sprawdzenie artykułów.

Oczywiście nie skarżymy się, ale wielu użytkowników wrzucało np. kolejkę artykułów. Są użytkownicy, którzy mocno skupią się nad swoją, prywatną recenzją i muszą czekać aż przerobimy najpierw kolejkę jednej osoby. W tym momencie dajemy każdemu użytkownikowi równe szanse. Wiemy, że są z nami prawdziwi wyjadacze i fajnie, że działacie natomiast chcemy zachęcić do korzystania również osoby, które rozpoczynają z nami swoją przygodę.

Plany na przyszłość - aktualizacja Bananpedii - nowe kategorii, różne punktacje, dodatkowe wsparcie moderatorów, głosowania i rankingi na najlepsze artykuły.
Rzetelny Społecznik4 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 31.08.2017, 20:36
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Moim zdaniem ten jeden artykuł na pare dni jest i tak złym pomysłem. Ja bym był za wprowadzeniem limitu tygodniowego a moze i nawet dziennego? ;) Pozdrawiam.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 01.09.2017, 17:09
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Piotralkee
Naprawdę, spam?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 12.09.2017, 12:30
Mr.Pen Newby
Posty: 1
Dołączył: 04.09.2017
Status: Offline
Pytanko mam, czy ogólnie pisanie artykułów się opłaca i czy nie są to jakieś ogromne progi dotyczące jego samego
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 13.09.2017, 16:05
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Mr.PenPytanko mam, czy ogólnie pisanie artykułów się opłaca i czy nie są to jakieś ogromne progi dotyczące jego samego
Z Jestem administratorem od początku września, ale jak jeszcze nim nie byłem napisałem pełno artykułów, za które otrzymałem ponad 20 tysięcy bananków (prawie 200 złotych). Użytkownikiem jestem od lipca (konto założone w maju, ale używam od końca czerwca tej strony). Polecam, ale z ust administratora oczywiście brzmi to mniej przekonująco, dlatego spytaj się też innych, najlepiej zakładając osobny temat w dziale pytania.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Żałosne zachowanie bananopedii. - 13.09.2017, 18:48
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Mr.PenPytanko mam, czy ogólnie pisanie artykułów się opłaca i czy nie są to jakieś ogromne progi dotyczące jego samego
Ja 5 tysięcy bananków zarobiłem łącznie dzięki Bananapedii, nie wstawiając zbyt często, więc chyba się opłaca.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat