Jak to działa
5.0 2 2328 0
16.09.2017

5 Najlepszych modów do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon

Hej, w dzisiejszym artykule przedstawię wam (moim zdaniem) najlepsze modyfikacje do trzeciej odsłony trylogii gier o Wiedźminie, czyli do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon. Chciałbym też zaznaczyć, że kolejność modów jest przypadkowa i to, że jakiś mod znajduje się na pierwszym, czy ostatnim miejscu nie znaczy, że mod jest najlepszy lub najgorszy ze wszystkich wymienionych.

1 . Dynamic Enemy Scaling - dostosowanie przeciwników do poziomu naszej postaci

Dynamic Enemy Scaling pozwala na dostosowanie wyzwania stawianego nam przez przeciwników. Teraz już nie zabije nas jakiś zwykły, pojedynczy utopiec, tylko dlatego, że ma wyższy poziom. Nie będziemy się też mierzyć z przeciwnikami, którzy mają kilkukrotnie niższy poziom od naszej postaci. Ponadto będziemy też otrzymywać więcej doświadczenia za pokonanych przeciwników, ponieważ ich poziom będzie zbliżony do naszego, co wyeliminuje dostawanie 1 punktu doświadzczenia za pokonywanie słabszych przeciwników.
2. Slots, Slots, Slots - czyli dużo miejsc na aktywne umiejętności naszej postaci

Pewnie wiele razy zastanawialiście się, którą umiejętność uaktywnić, a którą odłożyć, dzięki modowi Slots, Slots, Slots, który pozwala nam na uaktywnienie aż SIEDEMDZIESIĘCIU DZIEWIĘCIU umiejętności Geralta, nie będziemy już mieć problemu z doborem umiejętności. Ponadto mod ten pozwala nam na odblokowanie podstawowych dziewięciu slotów na umiejętności bez konieczności levelowania.

3. Fast Travel from Anywhere - "leteportacja" ;P z każdego miejsca na mapie.

Pewnie zdarzyło wam się kiedyś dojść do jakiegoś całkowitego odludzia, np. przez odkrywanie pytajników, nie było w okolicy żadnych drogowskazów, czyli nie było też możliwości szybkiej podróży, przez co trzeba było iść "z buta" albo jechać na Płotce, której przeszkadzają inne płotki. Ten mod pozwoli na użycie szybkiej podróży z każdego miejsca na mapie, przez co nie będzie już takich sytuacji.
4. E3FX - znacznie poprawiona oprawa graficzna

Wiedźminowi trzeciemu nie można odmówić świetnej oprawy graficznej, ale co jeśli by ją jeszcze bardziej poprawić? Ta modyfiakcja sprawi, że gra będzie prezentować się mniej więcej tak, jak prezentowała się na targach E3 w 2013, przed downgrade'em. Mod bardzo dobrze operuje efektem bloom, zwiększa ostrość tekstur, usuwa żółtawy filtr nałożony na obraz. Modyfikacja jest dostępna w trzech wersjach, różniących się od siebie natężeniem różnych efektów.

5. Ultra Low - znacznie pogorszona oprawa graficzna

Ten mod należy traktować bardziej jako ciekawostkę, ale na pewno znajdą się gracze, którzy z niego skorzystają. Ta modyfikacja zmniejsza w znaczącym stopniu jakość grafiki, co za tym idzie zwiększa ilość klatek na sekundę/pozwala na uruchomienie gry na komputerze nie spełniającym wymagań. Dostępny jest w dwóch wersjach - "Ultra Low" i "Under 9000". Pierwsza obniża zauważalnie grafikę, a ta druga obniża ją jeszcze mocniej. Sam twórca modyfikacji mówił, że druga opcja jest tylko dla zdesperowanych graczy, jednak czego się nie robi, żeby zagrać w tak znakomitą, polską produkcję?
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Wiktor0204

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
2

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

Football Manager 2018

Recenzja Musik
5

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
6

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
7

Howrse Howrse, czyli przygoda w najlepszej wirtualnej stajni.

Recenzja Rescraft
8

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
9

CSGO Prime (B2P) Hazard w CS:GO: Obstawianie meczy.

Poradnik lynnSSky
10

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
Chat