Jak to działa
Przejdź do gry Aion
Aion
5.0 1 1561 0
10.07.2018

AION- Konflikt Elyosi kontra Asmodianie

Poświęcenie tej grze jednego artykułu byłoby ignorancją tak rozbudowanego świata.
W tym artykule skupimy się na konflikcie panującym między frakcjami i historii nakłaniającej nas do walki.
Zacznę może od Elyosów, ponieważ była to pierwsza frakcja którą miałam przyjemność grać. Świat Elyosów jest piękny i kolorowy, a postaci majestatyczne. Ich historia mówi, że stoją po stronie światła, więc oni jak i ich kraina są nasyceni słońcem. Dowiadujemy się też, że Elyoskie oddziały, które wyruszyły zbadać pojawiające się szczeliny, napotkały mroczne stwory jakimi byli właśnie Asmodianie. Tutaj pokazano nam, że to właśnie Asmodianie pierwsi zaatakowali Elyosów. Cała wina zatem spada na przeciwną frakcję i wzbudza w nas wrogość. W kolejnych częściach mamy misje, które już od Eltnen każą nam zabijać przeciwników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ze strony Asmodian tamta sytuacja wygląda jednak nieco inaczej. Elyosi faktycznie ich spotkali, jednak wywyższali się nad nimi, na co Asmodianie nie mogli sobie pozwolić. Doszło więc do podjęcia walki. Tak więc suma sumarum jak w każdej plotce są niedociągnięcia i luki, które potem kształtują nasze spojrzenie na sytuację. Asmodianie nienawidzą Elyosów za swą arogancję i zazdroszczą im, że ich świat nie jest tak zniszczony.
Jeśli chodzi o Asmodian jako frakcję, zdziwiona byłam, że jest ich tak mało. Chodzi mi o graczy. Niektóre serwery blokowały nawet możliwość dołączenia do frakcji Elyosów, by wyrównać liczebność. Chyba większość graczy woli mieć białe skrzydełka. ;) Niestety ciężko w takiej sytuacji o zdobywanie twierdzy, jeśli przeciwnicy falami zalewają garstkę Twoich.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Prócz światem Elyosów i Asmodian mamy też rozległy obszar zwany Otchłanią. Jest ona bardzo mocno nasycona eterem co umożliwia nam latanie w każdej jej części. To właśnie tam odbywa się najwięcej walk o twierdze. Jest to teren na którym Elyosi i Asmodianie mogą spotkać się w każdej chwili, co jest też bardzo irytujące dla niskopoziomowych graczy. Do otchłani wysyłani jesteśmy na złote i zwykłe misje więc prędzej czy później do niej trafimy. Są tam również ukryte wyspy, które nie są zaznaczone na mapie co bardzo często jest irytujące dla tych, którzy muszą je znaleźć, a znaleźć będą musieli bo do nich odsyła nasza cudowna złota misja za którą dostaje się dużo doświadczenia, więc stracić taką okazję to grzech.
Wracając do tematu przewodniego: sami widzicie, jak gra pcha obie frakcje do konfliktu. Konflikt między rasami jest czymś, bez czego gracze zanudziliby się a dzięki mapom, przez które musimy przejść by dostać się do instancji i jest ona na terytorium wroga, możemy przy okazji uciekać i gonić wroga czy pół godziny czekać na kleryka, by łaskawie podniósł Waszą martwą pupę, byście mogli dołączyć do grupy i wejść do instancji.
Z mojej strony to na tyle. Jeśli chcecie lepiej poznać ten magiczny świat to z przyjemnościom zapraszam do gry. Przy okazji zarobi się trochę bananków ;)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Niiepozorna

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Farmerama Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Recenzja Pablito87
2

My Free Circus Co to jest za gra? Początek z My Free Circus

Tutorial Kate123
3

Najlepsze symulatory

Poradnik Typowypolak nr 1
4

CSGO Prime (B2P) PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

Poradnik lynnSSky
5

Margonem Margonem - Wstęp, Opuszczamy Pierwsze Miasto

Video ★✘нαcкεd✘★™
6

#7(end) Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
7

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
9

Naruto Online Świat ninja

Recenzja BlazeRun
10

My Sunny Resort Zaprojektuj swój własny kurort!

Recenzja Dressykamila1
Chat