Aion
4.6 (ocen: 219)
Graj Wymień walutę
Opis

Mistyczny świat Atreii pogrążony w chaosie potrzebuje Ciebie! Już teraz możesz przyczynić się do rozwiązania zaciekłego konfliktu pomiędzy dwiema niebezpiecznymi frakcjami. Skąpani w słońcu, dumni i bohaterscy Elyosi, czy zimni jak lód Asmodianie, znani ze swojej brutalności i nieufności? Wybór należy do Ciebie! Pamiętaj jednak, że ta decyzja niesie za sobą konsekwencje...

Aion to niezwykle barwna gra z gatunku MMORPG, która zdecydowanie przypadnie do gustu fanom nieliniowej rozgrywki. Ogromna dawka przygód oraz wyzwań zagwarantuje kilkaset godzin dobrej zabawy. Do swojej dyspozycji mamy aż kilka różnych klas - wojownik, zwiadowca, inżynier oraz mag. Postać możesz zatem łatwo dostosować do osobistego stylu gry. Wraz z dalszym postępem w grze Twój bohater zyska jedną ze specjalizacji, co dodatkowo rozwinie jego umiejętności bojowe.

Nie zabrakło również systemu walki PvP. Razem z przyjaciółmi możecie podbić świat Atreii. Ogromne lokacje będące do naszej dyspozycji kryją w sobie niejedno niebezpieczeństwo, a co za tym idzie przyda Ci się dodatkowe wsparcie znajomych.

pełny opis gry
Screeny
Video