Jak to działa
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Aion

Aion to historia magicznego świata Atreii, który skąpany jest w chaosie spowodowanego zaciekłym konfliktem pomiędzy frakcją dumnych i szlachetnych Elyosów i zmuszonych do życia w mroku, twardych jak skała Asmodianów, których łączy wspólny wróg – Balaurowie. Potężne, niezwykle inteligentne smoki z obsesją na punkcie władzy i siania spustoszenia, gotowe są bez najmniejszych skrupułów obrócić w pył każdego, kto stanie na drodze ich marszu po tereny Arteii.

W Aion wcielisz się w jednego z przedstawicieli frakcji Elyosów lub Asmodianów, a decyzja o dołączeniu do konkretnego bastionu będzie miała znaczący wpływ na Twoje dalsze wybory. Oprócz tego, dostaniesz do dyspozycji 6 klas postaci: bojownika, zwiadowcę, maga, kapłana, artystę i inżyniera. Każda z nich – oprócz artysty – posiada odrębne specjalizacje. Wybór podstawowej klasy zadecyduje o Twoich bazowych umiejętnościach, natomiast obrana specjalizacja nakreśli dla Ciebie konkretną ścieżkę, którą będzie podążał Twój bohater. Marzy Ci się bycie bojownikiem gladiatorem? A może wolisz przemieszczać się niepostrzeżony niczym zwiadowca asasyn? Chcesz być wsparciem dla swojej drużyny, czy jednak widzisz się w roli miotającego potężnymi zaklęciami czarodzieja? To właśnie od Twojego stylu gry zależy to, ku której opcji się skłonisz.

To, czego możesz spodziewać się po tej barwnej grze MMORPG, to zupełnie nieliniowa rozgrywka, która oprócz ogromnej dawki przygód oraz wszędzie czekających na gracza wyzwań, oferuje kilkaset godzin wyśmienitej zabawy.

Nie zwlekaj - dołącz do społeczności Aion i przywróć w końcu równowagę w Atreii!

pełny opis gry
Screeny
Aion screenshot1 Aion screenshot2 Aion screenshot3 Aion screenshot4 Aion screenshot5 Aion screenshot6 Aion screenshot7 Aion screenshot8 Aion screenshot9 Aion screenshot10
Video

Aion wymagania

 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • Intel Core 2 Duo, Pentium Dual-Core 2.5 GHz / AMD Athlon64 X2 Dual-Core 2.5GHz
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce 8600GT / AMD Radeon 4550
 • 30 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat