Jak to działa
Przejdź do gry Aion
Aion
0.0 0 325 0
16.03.2018

Free to play z dobrą fabułą.

Zaczynając recenzję AION'a trzeba przyznać, że oprócz świetnej rozgrywki gra oferuję nam również dobrą fabulę dla nie-pomijaczy filmików z gry, można się wczuć w świat AION'a nie tylko mordując mobki. Niezależnie od frakcji, którą wybierzemy, zainteresowany gracz może wczuć się w problemy każdego z NPC. Free to play godne polecania dla każdego miłośnika gier MMORPG.
Gra oferuje nam też wiele klas, od bojowników, przez magów i kapłanów, aż po inżynierów nawet artystów. Różne eventy to wręcz codzienność w świecie AIONa, więc każdy gracz, który zajdzie już daleko w misjach nie będzie się na pewno nudził, pojawiają się również eventy craftingowe. Eventy znajdą się na każdą okazję, nawet początek wiosny, więc nie bójcie się o brak zajęć.
Grając w tę grę możesz zdobyć 180 Graj
Oprócz samego farmienia i wykonywania misji, można również zarobić na zbieractwie oraz rzemiośle. Jest to jednak wyczyn dla bardziej ambitnych graczy, ponieważ aby dobrze zarobić na craftingu najlepiej samemu np. zbierać eter. Jeśli jednak chodzi o zbieractwo jest to dobry interes dla każdego gracza. Jedyn z minusów gry jest fakt, że z mobów nei zdobędziemy żadnej broni, żadnego wyposażenia, jednak z lootu można dobrze się obłupić sprzedając wszystko co leci z mobków. Wracając do rzemiosła, mała rada ode mnie - nie opłaca się teraz inwestować w alchemię ponieważ zostanie ona niedługo usunięta wraz z patchem 6.0. Wbiłeś wysoki level i nie masz pomysłu co dalej robić? Nie przejmuj się, znajdź legion i zawsze znajdzie się jakieś zajęcie.
Kolejna godna uwagi mała rada - wybierając frakcję, na danym serwerze nie będziemy mogli stworzyć już postaci o innej frakcji, więc dobrze przemyślcie swój wybór przed stworzeniem postaci :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 200 Graj
Zadań jest bardzo dużo, więc przynajmniej do poziomu 60 jest co robić, później - jak wcześniej już wspomniałam - najlepiej dołączyć do jakiegoś legionu/zająć się eventami. Gwarantuję, że gra nie znudzi nas na długie godziny.
Lokacje w grze są bardzo dopracowane, trudno znaleźć jakaś, która sprawiałaby wrażenie niedokończonej, są ciekawe.
Innym rozdziałem gry jest Abyss, tutaj możemy oddać się potyczką player versus player walcząc o fortecę czy też artefakty. Ciekawym też aspektem tego miejsca jest to, że latać możemy wszędzie, gdzie w innych lokacjach latać możemy tylko w wybranych przez twórców obszarach. Wspominając o lataniu wspomnieć również muszę, że każda z postaci latać może, więc nie musimy się kierować wyborem postaci pod tym aspektem :)
W skali wszystkich gier MMORPG, w które było przyjemność mi zagrać AIONa oceniam bardzo wysoko, 9/10.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez vosbourne

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
8

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
Discord