Jak to działa
Przejdź do gry Aion
Aion
5.0 1 1106 0
16.03.2018

Free to play z dobrą fabułą.

Zaczynając recenzję AION'a trzeba przyznać, że oprócz świetnej rozgrywki gra oferuję nam również dobrą fabulę dla nie-pomijaczy filmików z gry, można się wczuć w świat AION'a nie tylko mordując mobki. Niezależnie od frakcji, którą wybierzemy, zainteresowany gracz może wczuć się w problemy każdego z NPC. Free to play godne polecania dla każdego miłośnika gier MMORPG.
Gra oferuje nam też wiele klas, od bojowników, przez magów i kapłanów, aż po inżynierów nawet artystów. Różne eventy to wręcz codzienność w świecie AIONa, więc każdy gracz, który zajdzie już daleko w misjach nie będzie się na pewno nudził, pojawiają się również eventy craftingowe. Eventy znajdą się na każdą okazję, nawet początek wiosny, więc nie bójcie się o brak zajęć.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Oprócz samego farmienia i wykonywania misji, można również zarobić na zbieractwie oraz rzemiośle. Jest to jednak wyczyn dla bardziej ambitnych graczy, ponieważ aby dobrze zarobić na craftingu najlepiej samemu np. zbierać eter. Jeśli jednak chodzi o zbieractwo jest to dobry interes dla każdego gracza. Jedyn z minusów gry jest fakt, że z mobów nei zdobędziemy żadnej broni, żadnego wyposażenia, jednak z lootu można dobrze się obłupić sprzedając wszystko co leci z mobków. Wracając do rzemiosła, mała rada ode mnie - nie opłaca się teraz inwestować w alchemię ponieważ zostanie ona niedługo usunięta wraz z patchem 6.0. Wbiłeś wysoki level i nie masz pomysłu co dalej robić? Nie przejmuj się, znajdź legion i zawsze znajdzie się jakieś zajęcie.
Kolejna godna uwagi mała rada - wybierając frakcję, na danym serwerze nie będziemy mogli stworzyć już postaci o innej frakcji, więc dobrze przemyślcie swój wybór przed stworzeniem postaci :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zadań jest bardzo dużo, więc przynajmniej do poziomu 60 jest co robić, później - jak wcześniej już wspomniałam - najlepiej dołączyć do jakiegoś legionu/zająć się eventami. Gwarantuję, że gra nie znudzi nas na długie godziny.
Lokacje w grze są bardzo dopracowane, trudno znaleźć jakaś, która sprawiałaby wrażenie niedokończonej, są ciekawe.
Innym rozdziałem gry jest Abyss, tutaj możemy oddać się potyczką player versus player walcząc o fortecę czy też artefakty. Ciekawym też aspektem tego miejsca jest to, że latać możemy wszędzie, gdzie w innych lokacjach latać możemy tylko w wybranych przez twórców obszarach. Wspominając o lataniu wspomnieć również muszę, że każda z postaci latać może, więc nie musimy się kierować wyborem postaci pod tym aspektem :)
W skali wszystkich gier MMORPG, w które było przyjemność mi zagrać AIONa oceniam bardzo wysoko, 9/10.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez vosbourne

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Metin2 Metin2 - Gra do 30lvl włącznie.

Poradnik Sferus
4

World of Tanks SU-100 - Wstęp do potęgi

Recenzja HansOmen
5

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

F1 2019 - Recenzja - Informacje

Recenzja Golcuniuniu
7

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
8

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
9

Smite Jedna z lepszych gier typu MOBA

Recenzja SecondDeltaclav
10

Football Team Zostań gwiazdą footbolu!!

Recenzja Sferus
Chat