Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 152 0
18.03.2019

Wukong vampire build - MIAZGA!!! + bonusik

Witaj, na pewno nie zajrzałeś tu przypadkiem, przyciągnęła Cię ciekawość. Chcesz poznać tajemnicę zawartą w tym artykule? Nie ma problemu, rozluźnij się, odpręż i przeczytaj z uwagą ten poradnik, zastosuj się dla testu w grze i sprawdź rezultaty! Wierz mi, że wyjdziesz cało z niejednej potyczki w pełni ocalały i dokopiesz przeciwnikom pomimo faktu, że przed chwilą byłeś o krok od śmierci.

UWAGA: Build ten przeznaczony jest dla osób grających agresywnie, dlatego początkujący gracze powinni mieć na uwadze fakt, że jest on wykorzystywany w maksymalnych parametrach postaci, składa się go dość ryzykownie na początku meczu, dlatego nie każdemu może przypaść do gustu!

Bonus? build ten sprawdza się wyśmienicie dla postaci Tyr, jego 2 skill na niebieskiej stancji leczy całkowicie, jeżeli sprzątniesz nim falę minionów :)

Dlatego to jeden z najmocniejszych, a zarazem uniwersalnych stylów gry jaki powinieneś właśnie poznać, jeżeli nie miałeś z nimi jeszcze styczności. Po prostu warto wiedzieć i się pobawić.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak działa build?

Bardzo łatwo, chodzi głównie o to, że dzięki niemu mamy niesamowitą przeżywalność na linii, a przy tym solidnie możemy komuś przyłożyć. Nasz ult daje immune na efekty kontroli tłumu, nasze skille będą nas leczyć o część zadanych obrażeń, jak i nasze auto ataki. Dodatkowo jesteśmy trochę twardsi, co przekłada się również na ustanie na linii bez konieczności ciągłego wracania do bazy. To silne połączenie przedmiotów dające niesamowitą przewagę w pojedynkach 1v1, gdzie przeciwnik może nas obijać, a my z fali minionów jesteśmy w stanie wyleczyć się o tyle ile zadał nam przeciwnik. Brzmi interesująco, prawda?

Jednak wadami jest fakt, że gdy przeciwnicy w przypadku gier 5v5, 4v4 lub 3v3 zauważą, że nie mogą pozwolić sobie na atakowanie nas w pojedynkę zaczną się rzucać chmarami, dlatego należy mieć na uwadze to, żeby nie wpadać w kogoś bezsensownie samemu pomimo faktu, że mamy ogromny sustain, ponieważ szybko nas sprowadzą na ziemię i będą tak robić za każdym razem. Graj mądrze, zabijaj mądrze, uciekaj mądrze. (to ostatnie zdarza się rzadko, bo po obiciu Cię za moment się wyleczysz i oddasz z premedytacją przeciwnikowi to, co sam Ci zrobił, jednak nie bagatelizuj tych słów pomimo tej motywacji).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Co składać, jak i dlaczego? (napiszę nazwy w naszym języku ojczystym)

  • Pożeracz dusz - On po prostu musi być. Składamy jako pierwszy, ponieważ trzeba go nastackować. Stacki nabijają się, gdy cokolwiek zginie obok nas: miniony, potwory, bogowie. Stacków trzeba nabić 75, wtedy przedmiot się aktywuje i dodaje nam 20 do siły fizycznej i leczy nas o 15% zadanych obrażeń. PETARDA.
  • Tabi wojownika - Buty jak buty, każdy powinien je kupić. Ślimaczenie się po mapie jest frustrujące zarówno dla Ciebie, jak dla Twoim sojuszników, gdy będą w potrzebie.
  • Tarcza gladiatora - Kolejny podstawowy przedmiot w buildzie. Tak, jak pożeracz dusz leczy nas o zadane obrażenia (z umiejętności). Dodatkowo redukuje cooldowny o 10% i daje trochę obrony i siły fizycznej.
  • Zgniatacz - Dodatkowy attack speed nie zaszkodził jeszcze nikomu, redukuje cooldowny i zadaje dodatkowe obrażenia przez 2s bazowane na całej sile fizycznej postaci, jaką aktualnie ma.
  • Gniew Jotuna - kolejne cooldowny, siła fizyczna, mana i penetracja pancerza. Czego chcieć więcej?
  • Transcendencja - Ze względu na koszt lepiej niech będzie na tym miejscu, ale to już każdy sobie kupi kiedy będzie chciał, ja zalecam teraz. Stacki, które zyskujemy za zabijanie stworów i bogów, zamienia manę na siłę fizyczną. Dodaje dużo siły fizycznej, a więc kumuluje się ze zgniataczem i gniewem jotuna, który tę manę nam dostarcza.

ZAMIENNIKI: Za transcendencję można śmiało dać zaczarowane ostrze dla lekkiej defensywy, mroźny młot, żeby być twardszym lub tarczę zmiennokształtnych, która zwiększa naszą siłę fizyczną, gdy mamy powyżej 50% zdrowia, a gdy mamy poniżej 50% daje nam obronę fizyczną i magiczną, co ładnie współgra z pasywką wukonga. W jaki sposób? wukong po straceniu 61% zdrowia zyskuje siłę fizyczną oraz ochronę, a więc efekt kumuluje się z tarczą. Wtedy 2 skille i dzięki tarczy gladiatora i pożeracza dusz wyleczymy się o tyle, że przeciwnik zmiażdży klawiaturę.

Mam nadzieję, że wypróbujesz ten build, zdasz mi relacje i przekażesz go kolegom/koleżankom :) Życzę Ci miłego dnia i radości z gry, pozdrawiam.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SecondDeltaclav

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Jak wbić szybko level?

Poradnik GRACIA
2

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
3

Forza Horizon 4 - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
6

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
7

Star Stable Zarabianie szylingów jorvik i star coins w Star Stable.

Poradnik xxTusiaa
8

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
9

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
10

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
Chat