Jak to działa
Przejdź do gry Aion
Aion
4.0 1 747 0
07.09.2018

Nowa aktualizacja 6.2 - czy odejdą kolejni gracze?

Moi Drodzy!
Już wkrótce do naszego świata zawita nowa aktualizacja, która jest kontynuacją obecnej fabuły: nowe mapy, jakieś zmiany i inne duperele. Niby wszystko ładnie, pięknie, jednak pragnę przypomnieć co wydarzyło się w patchu 4.8, kiedy to zostały usunięte mapy takie jak: Sarpan, Tiamaranta i najwspanialsze Katalamy a na ich miejsce pojawiły się nowe lądy: Signia i Vengar, które nie wszystkim przypadły do gustu. Spora, jeśli nie nawet większa część graczy, postanowiła opuścić grę. Później zamrożona została Reshanta i podniesiono poziom z 65 do 75. Jak wiadomo wtedy również odeszły kolejne partie graczy.
Teraz nadchodzi pora na kolejną porcję fabuły a co za tym idzie? Znów dodadzą, usuną i zmienią mapy. Jakie mapy zostaną zmienione? A, no te dla początkujących. Skoro mapy zostaną zmienione, to i zmieniony będzie początek. Nowi gracze nie będą mieli przyjemności poznania niektórych wątków fabularnych i wspaniałych miejsc, które zawsze fotografowałam bardzo namiętnie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gracze, którzy dołączają od patcha 4.8 nie mają już możliwości poznania części fabuły, a gdy opowiadam swym legionistom o czasach w których to istniała mapa zarządzana przez Reian na której walki między rasami były niedopuszczalne, poza wczesnymi porami, są bardzo zdziwieni. Pamiętne robienie garnizonów i wspólne mapy były niezwykłą, choć czasem denerwującą lokalizacją, jednak każdemu starszemu graczowi, jakiego miałam okazję poznać, owych map brakuje.
Zniknęła już część fabuły, teraz zniknie kolejna a nowi gracze już na początku zostaną pozbawieni samego przedpoczątku. Zmiany nie będą dotyczyć jednak tylko nowych graczy, ponieważ zostanie podniesiony maksymalny poziom, usuną część stolic: Pandemonium, Sanctum a mianowicie część z craftem. Zostanie także zmienione wytwarzanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Expienie również zostanie ułatwione, bo dobicie poziomu do 80 ma zajmować około 6h z czego ma być wbijany dzięki samym misjom kampanijnym. 6h! Dawniej wbijało się 65 miesiącami, teraz osobiście w około. 3 tygodnie zdobyłam od podstaw 71 a teraz ma to zająć 6h. Ponadto już teraz na przejście niemal całej gry wystarczą tylko dwa sety, które dostaje się na wyznaczonym poziomie, a pierwszy z nich już na 10! Mega ułatwienie dla nowicjuszy, jednak i mega niesprawiedliwość dla weteranów. Jaka to zabawa, kiedy zamiast biegania po świecie i wykonywania misji dla wbicia poziomu dostajesz go niemal na rękę a niemal całą grę biegasz w dwóch ubrankach, które nudzą Ci się z czasem? Już teraz prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero na poziomie 70+, gdzie już trzeba się namęczyć by wbić poziom, czy powalczyć o lepsze eq.
Patch niesie za sobą oczywiście jeszcze wiele innych zmian i dodatków, na ten przykład dojdą nowe fryzury zarówno męskie jak i żeńskie, dojdzie mapa zwana Lakrum, usuną wszystkie walki o twierdzę prócz Oka Reshanty i Lakrum, niektóre mapy zostaną pozmieniane, zmienią również umiejętności, pomajstrują przy handlu, pojawi się nowa waluta, częścią przedmiotów nie będzie można handlować i wiele, wiele innych zmian.
Osobiście jestem bardzo ciekawa tego patcha, a Wy?

Oddanie i broń!
4.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Niiepozorna

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
2

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
6

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
7

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
8

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
9

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
10

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
Chat