Jak to działa

Akinator

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Akinator

Kojarzysz grę Akinator? O tak, to ten genialny Dżin ze starej lampy, który skutecznie potrafi… czytać w myślach! Jeżeli lubisz zgadywanki, koniecznie odpal rozgrywkę już dziś i baw się z poziomu przeglądarki internetowej w dowolnej chwili!

Akinator potrafi odgadnąć nawet najbardziej niszową postać z popkultury, o której myślisz w danej chwili – oczywiście, po wcześniejszej serii pytań! Słynny Dżin zada Ci ich sporo, a dzięki drodze eliminacji poprawnie zgadnie postać, o której myślisz. Jeśli Akinator za pierwszym podejściem nie odgadnie postaci, wygeneruje dodatkowy zestaw pytań. Dzięki rozgrywce możesz poćwiczyć zatem swoje… kreatywne myślenie! Akinator odgadł, o kim myślisz? A więc zobaczysz wówczas zdjęcie postaci i statystyki na temat tego, jak często pojawia się owy bohater w grze. Są tu też… rankingi graczy! W grze można rzucić wyzwanie znajomym, a dla dzieci można włączyć bezpieczny filtr dziecięcy. W grze Akinator można również zmienić wygląd Dżinna, dobierając dla niego odpowiednie akcesoria. Gra nie jest bardzo skomplikowana, więc można zagrać w nią niemal w dowolnym wieku. Ciekawa forma rozgrywki oraz łatwość grania sprawiła, że gra Akinator stała się jedną z najbardziej popularnych mini-gier – z kolei tłumaczenia rozgrywki dokonano już w dziesięciu różnych językach!

Masz idealną okazję, aby spróbować przechytrzyć sprytnego Dżina i wymyślić dla niego taką zagadkę, której na pewno nie będzie w stanie rozszyfrować. Już wiesz, co to może być? Włącz Akinator na bananki.pl i wykaż się kreatywnością!

pełny opis gry
Screeny
Akinator screenshot1 Akinator screenshot2 Akinator screenshot3 Akinator screenshot4 Akinator screenshot5 Akinator screenshot6 Akinator screenshot7 Akinator screenshot8 Akinator screenshot9 Akinator screenshot10
Video

Akinator wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat